Muškaření

Nwelbin - Profil | Po 22.4.2013 21:50:30

mlíčnák >> :-))))

    Nmlíčnák - Profil | Po 22.4.2013 21:49:31

    welbin >> Tomu nerozumím , nésu gynekolog :-)) Mi stačí k uspokojení ( erekci ) potočák přez pade :-)

      Nwelbin - Profil | Po 22.4.2013 21:46:29

      mlíčnák >> i ti,které končí na horním konci nohou žen?:-))

        Nmlíčnák - Profil | Po 22.4.2013 21:45:25

        Mikšík- jen jednou >> Čau lumpe :-) Už se těším až jim dáme na prdel .

          NMates PB - Profil | Po 22.4.2013 21:42:58

          welbin >> Kdybych ty džíny měl v Praze v metru, tak jsem první a nejlepší.

            Nmlíčnák - Profil | Po 22.4.2013 21:42:42

            jehla >> Moc pěkný stromeček . A i celkově pěkná fotka . Pozor na bobry ! Nějak už mi docela serů .

              NMikšík- jen jednou - Profil | Po 22.4.2013 21:37:41

              Ryby značkový hadry nežerou....
              ...na druhou stranu, takovej vystylovanej outfit určitým jedincům značně zvyšuje požitek z lovu.

                Nwelbin - Profil | Po 22.4.2013 21:37:00

                Mates PB >> netušil jsem,že Versace umí česky :-))))

                  NMates PB - Profil | Po 22.4.2013 21:36:54

                  jehla >> to geronti nosej, buď v klidu.

                    NMates PB - Profil | Po 22.4.2013 21:36:20

                    mlíčnák >> jsem byl krásnej.

                      Njehla - Profil | Po 22.4.2013 21:35:45

                      mlíčnák >> taky nosím kalhoty maskáčový vod 'tonga...a co? Je mi to fuk..:-)))

                        Nmlíčnák - Profil | Po 22.4.2013 21:35:33

                        Mates PB >> Braly víc ? :-)

                          NRashid 28.93 - Profil | Po 22.4.2013 21:34:12

                          Mates PB >> no nazdar, tos musel mit ale slupku...

                            Nmlíčnák - Profil | Po 22.4.2013 21:32:41

                            welbin >> :-))

                              NMates PB - Profil | Po 22.4.2013 21:26:05

                              welbin >> dneska jsem byl v řídkých džínách a v triku s nápisem AHOJ.

                                Nmlíčnák - Profil | Po 22.4.2013 21:23:09

                                Mates PB >> Vzor ting ťong :-) Měl sem i kořistí z vojny ale rozpadly se časem :-)

                                  Nwelbin - Profil | Po 22.4.2013 21:17:27

                                  Mates PB >> maskáče na P a do lesa nepatří,muškař má být oblečený do hadrů,které jsou projevem úcty k chytané rybě - stačí Vision, Simms,pro náročnější Versace

                                    NMates PB - Profil | Po 22.4.2013 21:06:32

                                    mlíčnák >> jakej vzor?

                                      Nmlíčnák - Profil | Po 22.4.2013 21:06:02

                                      Mates PB >> Taky mám maskáče , rybám to vadí ?

                                        NMates PB - Profil | Po 22.4.2013 21:04:26

                                        mlíčnák >> kapraři-maskáčový démoni?

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile