Muškaření

JVC - Profil | Ne 21.4.2013 22:47:39

Royale with Cheese 3 >>
Jako, že Vary nehrály baráž ? :-)

    Royale with Cheese 3 - Profil | Ne 21.4.2013 22:33:09

    JVC >> kulový. Jde se slavit.

      JVC - Profil | Ne 21.4.2013 22:32:37

      Tak možná se to tady probudí.

        vranka - Profil | Ne 21.4.2013 22:12:09

        JVC >> S Jirkou jsem taky ještě nemluvila, jsem zvědavá jak se jim dařilo.

          JVC - Profil | Ne 21.4.2013 22:01:07

          Celkem slušně, vidíš ještě jsem nemluvil se Slamákem jak dopadli oni. Potkali jsme se tam.

            vranka - Profil | Ne 21.4.2013 21:54:53

            JVC >> Proč? Jak jste dopadli v Dánsku?

              JVC - Profil | Ne 21.4.2013 21:53:04

              vranka >>
              U tebe mě to nepřekvapuje :-)

                vranka - Profil | Ne 21.4.2013 21:50:05

                JVC >> Ne.

                  JVC - Profil | Ne 21.4.2013 21:45:38

                  To se všichni díváte na hokej ?

                    Stopař - Profil | Ne 21.4.2013 21:03:15

                    Znáte to někdo prosím v Rumburku říčku Mandavu ? Dá se tam muškařit,má to cenu ? V sobotu tam vezu manželku a tak bych si chtěl zpříjemnit čekání.

                      JVC - Profil | Ne 21.4.2013 21:01:21

                      vranka >>
                      Ne ještě ne. Asi zítra jak se mnou pojede domů.

                        vranka - Profil | Ne 21.4.2013 21:00:01

                        JVC >> Tak mi to pošli, zkusím to zítra nafotit. Mluvila s tebou tvoje ségra? Zda by jsi něco nevyzvedl v Brně?

                          JVC - Profil | Ne 21.4.2013 20:56:09

                          mimikry >>
                          S muškou není problém. Tak jednoduchý roští nejde pokazit.
                          Problém je to vyfotit.

                            JVC - Profil | Ne 21.4.2013 20:54:49

                            vranka >>
                            Dneska jsem je zrovna vázal. Jesti chceš, pošlu ti po Fandovi do školy vzorek a můžeš to udělat ty.
                            Psal jsem, že jsem to zkoušel. Mě to prostě nejde.
                            Leda zitra na za denního světla.

                              mimikry - Profil | Ne 21.4.2013 20:51:51

                              JVC >> já tě zcela chápu.Ani jsem se o to nepokoušel a ani nemám chuť tady vystavovat ty moje mrzáky.

                                vranka - Profil | Ne 21.4.2013 20:45:32

                                JVC >> Místo vysvětlování jsi to mohl zkusit, třeba už by z toho něco kloudného vylezlo.

                                  JVC - Profil | Ne 21.4.2013 20:42:25

                                  Chtěl bych věřit, že je to foťákem. Obávám se ale, že to je rukama. Nejsem ani Zdena ani Kuba.

                                    JVC - Profil | Ne 21.4.2013 20:41:15

                                    Mílá a Evo a milý Petře. Už jsem to kdysi absolvoval. Podkládal to modrou svítil 500 wattovým halogenem atd. Výsledek byla vždy téměř katastrofa ;-)
                                    Ten spectra je asi toto.
                                    http://www.hendsproducts.cz/eshop/1783-spectra-rain​bow-sa-901-bila-s-fialovym-efektem.html

                                      medvěd - Profil | Ne 21.4.2013 20:38:16

                                      JVC >> zkusit by jsi to mohl

                                        Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile