Muškaření

Njehla - Profil | Ne 14.4.2013 12:02:13

mimikry >> von propít by se asi dal i ten fluorkarbon, kdyby jeden trochu chtěl..:-)))

    Nu.x.a. - Profil | Ne 14.4.2013 11:51:19

    Všem baronům vše nej..

      Nmrkef - Profil | Ne 14.4.2013 11:44:13

      mimikry >>

      ... to už mu je 25 ??? ... jejda .. to to ale letí .. :o))
      .. tož mu také přeji všecko nej .....

        Nu.x.a. - Profil | Ne 14.4.2013 11:43:47

        fluocarbon je podle mě dobrej obchodní trik..

          Nmimikry - Profil | Ne 14.4.2013 11:22:34

          Chtěl bych tady popřát Baronovi ke kulatým narozeninám všechno nejlepší,hodně zdraví a hodně naházených metrů nejen na louce,ale i když tam jebne slávistu.

            NDrozďák - Profil | Ne 14.4.2013 11:19:48

            Pike >> no, Pájku, pro tebe ne :-)

              Nmimikry - Profil | Ne 14.4.2013 11:13:01

              chrostik3 >> Na Ohři to nemá cenu.Radši ty prachy prolej.

                Nrarach - Profil | Ne 14.4.2013 10:53:59

                mimikry >> Co sice o něčem vypovídá, leč na hřišti to vypadalo že s vidlema by nám to šlo možná líp, i když i o tom lze silně pochybovat.

                  NZN - Profil | Ne 14.4.2013 10:51:36

                  mad-T >>
                  já ti pořád nerozumím. On se ptal na FC a ty odpovídáš Raptor (btw., velice špatné zkušenosti v uzlu), který FC není. Jak to myslíš?

                  Já tomu rozumím tak, že někdo se ptá na sjezdové lyže a odpověď zní, že běžky ATOMIC RACE CLASSIC jsou výborné :-)

                    Nchrostik3 - Profil | Ne 14.4.2013 10:00:36

                    Já si ten fluocarbon letos koupím,ale běda vám,běda!!

                      Ngeorge87 - Profil | Ne 14.4.2013 9:58:41

                      Pike >> Fluorocarbon je jednoznačne potreba. Je nový, lepší, trendovejší. Je dobre potápavý, moderný a drahší napriek minimálnym náladom na výrobu. Možno o ňom viesť siahodlhé diskusie na mrku a usporiadať duely rôznych fluorocarbon-ov, je NEVIDITEĽNÝ. Fluorocarbon je proste nazasúpiteľný a nepodlieha minimalizácii.

                        Nmrkef - Profil | Ne 14.4.2013 9:40:54

                        u.x.a. >>

                        no jo ... je to holt síla zvyku .. páč všechny krásné fišle
                        mám na to ... jsou to vzpomínky ... asi se už nepředělám ... :o))

                          NPike - Profil | Ne 14.4.2013 9:39:18

                          Ona je taky otázka, jestli je fluorocarbon u nás vůbec nutný.

                            Nu.x.a. - Profil | Ne 14.4.2013 9:22:25

                            mrkef >> tektan jsem také používal byl to dobrej vlasec,ale asi se nedělá v srn...

                              Nmrkef - Profil | Ne 14.4.2013 9:07:35

                              ... už hóóódně dlouho ... tuze dlouho používám TECTAN ... vlastně
                              od doby kdy jsem ho tu prvně sehnal .... a jsem mu
                              věrný ... i jeho fluorocarbonu .... nevím ...
                              asi jsem staromilec ... a nebo mě nic jiného zatím nepřesvědčilo ... :o)

                                Nmad-T - Profil | Ne 14.4.2013 8:59:37

                                Pike >> JJ, to je jasné, ale jen jsem napsal zkušenosti. A rozdíl mezi Airflo a Raptorem jsem při chytání nezaznamenal....ani pevnost v uzlíku, ani rozdíl v počtu záběrů.
                                Takže je to zase o tom, co kdo preferuje, o módě.... a..o rukách:))

                                  NOreh - Profil | Ne 14.4.2013 8:40:50

                                  u.x.a. >> ten dragon su poliaci, na krabicke je Made in Japan, tak asi ho vyrabaju japonci. Da sa normalne kupit u nas aj u Vas. pouzivam to aj na lahku privlac. mal som rozne silony co vyzerali super, ale po jednej rybacke sa odreli, natiahli... a boli na vyhodenie. toto ma vyssiu zivotnost. skoda, ze najmensie priemery su len 50m. na privlac neprakticke, ale ako nadvazcovy silon staci.

                                    NOreh - Profil | Ne 14.4.2013 8:38:44

                                    george87 >> podla popisu nejaky hybrit. a keby to bol aj silon, mam vyskusane snad vsetky monofily, co sa v hrubkach 0.08 - 0.10 u nas daju kupit. tazko najdem porovnanie. asi je to nieco ako shogun. uzlik drzi bezpecne, neodiera sa to. tazko by som nasiel nahradu. Mam po kartone z troch rozmerov, pre istotu. cena je vyssia, uznavam.

                                      Nu.x.a. - Profil | Ne 14.4.2013 8:35:35

                                      Oreh >> te vlasec je polskej?

                                        Ngeorge87 - Profil | Ne 14.4.2013 8:35:33

                                        Oreh >> akurát, že to nie je fluorocarbon ale predražený silon.

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile