Muškaření

mimikry - Profil | Ne 14.4.2013 8:33:22

rarach >> Včera jsem jel vlakem s bandou fanoušků co si sundali holiny,odhodili vidle a navlíkli na sebe ve sváteční den derby sparťanský oblečky.Super zážitek.Nejdřív se pustili do jedinýho slávisty a pak se ho zastal nějakej vožralej rusák.Nakopali ho pěkně,to jo,vlak měl kvuli nim 15min zpoždění.Nejvíc mě pobavilo jak mu nadávali ty rudej čů...u :-)

    mimikry - Profil | Ne 14.4.2013 8:31:54

    Já neřikám že je Stroft nějaká špička,ale taky jsem na něj chytal a normálně jsem to přežil.

      Oreh - Profil | Ne 14.4.2013 8:28:28

      ... minulu sezonu som pouzival toto od najnizsich priemerov, za vyskusanie urcite stoji. fakt drzi.

        Buko - Profil | Ne 14.4.2013 8:26:20

        Drozďák >> Bingo. Stoft ani náhodou v jakémkoliv provedení,

          Mikšík- jen jednou - Profil | Ne 14.4.2013 8:23:30

          ja.ump >> Tak si zkus digitální šuplérou někdy strofty přeměřit, popřípadě převážit jejich hodnoty a potom mluv o důvěře k firmě

          mimochodem, těch testů už na netu bylo plno, mám dojem že jeden byl i tady ve článkách nedávno

            Mikšík- jen jednou - Profil | Ne 14.4.2013 8:21:43

            fishryhan >> Shogun

              rarach - Profil | Ne 14.4.2013 8:10:52

              Druhé místo pro Slávku je asi tak reálný, jako je Stroft výbornej vlasec, i když člověk za poslední tři roky mimo jedné vyjímky chodí kanálama, tak si zvykne snad i na Stroft, já tedy zatím preferuju G 3 od Airfla a Shogun se mi zatím taky líbí, ale ještě rok dva v kanále a bude mi to fuck.

                Laciprd - Profil | Ne 14.4.2013 7:47:51

                Drozďák >> přesně

                  Drozďák - Profil | Ne 14.4.2013 7:45:07

                  ja.ump >> jestli je Stroft FC tak bezva jako jejich monofil, tak ho s chutí minu obloukem.
                  Za žádnou velkou bombu tuhle firmu nepovažuju, ale jak říkáš, je to jen psychologie.
                  Ať si každý chytá s čím chce.

                    ja.ump - Profil | Ne 14.4.2013 1:46:35

                    Mičudla >> Stroft je Stroft, ale klidně si kup Šóguna, Raptora, Harakiry, Senkazen, apod. :)) - 100 m za pade, Ale pak to bude pouze o tvé víře, že to je fluorokarbon. Všechno je jen psychologie, protože bez testů to nezměříš a já věřím firmě WAKU GmbH, což jsou Němci a hlavně i výrobci.

                      Oreh - Profil | So 13.4.2013 23:27:06

                      fishryhan >> shogun bezkonkurencne

                        Royal Wulff - Profil | So 13.4.2013 23:12:24

                        ...a Bob Saint-Clare plavnými kroky šelmy uniká ze spárů Karpoffových.

                          ZN - Profil | So 13.4.2013 23:04:06

                          Pike >>
                          druhé místo by bylo pro Slávku moc pěkné, přál bych jí to.

                            Pike - Profil | So 13.4.2013 22:59:08

                            ZN >> a to v porovnání se zápasem proti Plzni hráli o dost hůř. Ale je to jen sport, třeba bude Slávka zase někdy výš a ty druhé místa zase začne pravidelně obhajovat

                              medvěd - Profil | So 13.4.2013 22:57:52

                              Pike >> myslím,že dostaneš deku

                                ZN - Profil | So 13.4.2013 22:56:25

                                Pike >>
                                on to není ani neklasický.

                                ale že s nima zametli :-)

                                  sfox - Profil | So 13.4.2013 22:55:47

                                  Pike >> Ha ha ,móc vtipné (((

                                    Michal - Profil | So 13.4.2013 22:40:03

                                    Pike >> :-)))) ty seš vážně dobrák od kosti

                                      Pike - Profil | So 13.4.2013 22:39:04

                                      Jinak přeji všem fanouškům Slavie dobrou noc a pěkné sny.

                                        Pike - Profil | So 13.4.2013 22:38:27

                                        mad-T >> Raptor ale není klasický fluorocarbon.

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile