Muškaření

NZN - Profil | Ne 14.4.2013 13:33:38

Drozďák >>
ta 12-ka by ti dojít mohla. Ppřece jen, je to hraniční tloušťka, kterou člověk využívá nejen na sucho, ale i nymfu a strýmrování :-)

    Nkunnan - Profil | Ne 14.4.2013 13:26:11

    Baron 007 MC >> vše nej chlape :-)

      NBaron 007 MC - Profil | Ne 14.4.2013 13:15:39

      u.x.a. >> Diky!

        NDrozďák - Profil | Ne 14.4.2013 13:13:42

        ZN >> jestli mi někdy dojde desítka a dvanáctka na sucho, tak ho zkusím :-)

          NZN - Profil | Ne 14.4.2013 13:04:09

          Drozďák >>
          Můj nejoblíbenější silon je JAXON Extreme. Za málo peněz moc muziky. Jen ho málo kde mají.
          http://www.obchodupetra.cz/u-petra/eshop/22-1-Vlasc​e/131-2-Vlasce-Jaxon/5/2536-Jaxon-Extreme-0-16-mm

            Nmrkef - Profil | Ne 14.4.2013 12:51:36

            Drozďák >>
            ba ba .. také jsem naň vláčel ... a ještě dříve
            to byl tuším STEEL POWER ...

              Nšumava - Profil | Ne 14.4.2013 12:50:28

              David Bek >> zcela v pohodě, toto je tři dny vysazená ryba. Jde o vyřazenou generačku, která neměla za úkol bleskově získat co největší velikost.

                NPike - Profil | Ne 14.4.2013 12:39:53

                Drozďák >> toho si hodně ve svých článcích chválil Akademik, pokud si dobře vzpomínám

                  NDrozďák - Profil | Ne 14.4.2013 12:38:52

                  Pike >> pak byl ještě výbornej Snap Quatron, ten samý vlasec prodávalo i Zebco, tuším. S tím jsem začínal muškařit, dělal se od 0,10mm. Pak už jsem na něj nikde nenarazil.

                    NPike - Profil | Ne 14.4.2013 12:35:09

                    Drozďák >> já měl Tectan na amuři na mirabelci. To mluví samo za sebe

                      NPike - Profil | Ne 14.4.2013 12:34:31

                      Drozďák >> psal, já. Nutný a nezbytný považuju za synonyma.

                        NDrozďák - Profil | Ne 14.4.2013 12:32:48

                        mrkef >> Tectan pamatuji ze svého vláčkařského období jako výborný vlasec.

                          NDrozďák - Profil | Ne 14.4.2013 12:31:04

                          Pike >> no jistě že to jde i bez něj, s ním pak mnohdy ještě líp. Je vcelku zbytečné o tom debatovat. O nezbytnosti nikdo nic nepsal.

                            Nmimikry - Profil | Ne 14.4.2013 12:22:55

                            LaMa1 >> tos napsal moc hezky aby je rybáři zmasili

                              NLaMa1 - Profil | Ne 14.4.2013 12:18:56

                              David Bek >> Ja myslim ze to muze byt klidne i cerstve vysazena ryba... jsou to generacni ryby ktery po vyteru nahazou do vody aby je rybari zmasili sam mam taky jednoho takoveho chytleho

                                NPike - Profil | Ne 14.4.2013 12:13:36

                                Tak nějak si myslím, že u těch vlasců je to v mnoha případech loterie. Vlasec ve výloze v obchodě na světle a na horku, monofil namočený ve vestě atd. A pak jeden vlasec chváli a druhé zklame.

                                  NPike - Profil | Ne 14.4.2013 12:11:27

                                  Drozďák >> no, primárně se používal fluorocarbon na stoják. Na naše bahňáky je tedy jeho "neviditelnost" zbytečná. Jestli jeho další vlastnosti jako tuhost a hmotnost hrají takovou roli, to netuším, aby to byl must have věc.
                                  Stran říčního chytání jsou na to různé pohledy a někomu to vyhovuje, tak nakonec proč ne, v pořádku. Ale asi to nezbytnost nebude.

                                    NJohny65 - Profil | Ne 14.4.2013 12:09:26

                                    Ahoj, já používám hanák fluorocarbon a přijde mi hodně podobný tomu tectanu, navíc je asi za nejlepší cenu. Měl jsem airflo taky fluorocarbon a ten mě hodně zklamal, trhal se mi doslova v ruce, možná to byla špatná marže. Prý je dobrý tiemco, ale taky drahý. Pro mě je hanák tak strop co jsem ochotný za návazcový vlasec dát.

                                    K obyčejným vlascům, rád používám stroft (určitě je silnější než uvádějí, ale je prostě dobrý) a ten mě snad nikdy nezklamal. V poměru cena/výkon je rozhodně nejlepší raptor, který bych řekl že vcelku trpí na opotřebování, ale kdo hodně převazuje neměl by s tím mít problém (kamarád na něj vytáhl jak na mušku tak i na plavačku neskutečné ryby, ale právě hodně převazuje). Rád bych letos vyzkoušel shogun právě v těch menších průměrech. Tak snad sem aspoň trochu přispěl k tématu.

                                      NPike - Profil | Ne 14.4.2013 12:06:23

                                      David Bek >> tak ony se nevysazují jen vařečkoidní ryby. Já to poznat neumim, to bych musel vědět, jaké ryby se vysazovaly.

                                        NDavid Bek - Profil | Ne 14.4.2013 12:03:16

                                        Kolegové, rád bych vyřešil jeden zbytečný spor. Myslíte si, že takto může vypadat před pár dny vysazený duhák? Já tvrdím,že NE...ostré dorostlé ploutve a celková kondice. Co myslíte? Každý kdo viděl čerstvě vysazenou rybu, mi dá za pravdu,že tento tam již nějaký pátek byl.

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile