Můj lov

VIP Můj lov - nejhezčí fotky úlovků.

syny - Profil | Po 6.8.2007 19:49:42

23.7.2007 - Dyje 7
Je to uz sice 14 dni stara zalezitost,az ted se ke me konecne dostaly fotky.Tenhle ma 207 a 61 kg,kamarad chytil 157 a 27 kg,vynikajici vecer,za tri hodiny lovu 4 zabery

    honza m. - Profil | Po 6.8.2007 19:48:28

    3.-5.8. - soukr.
    Víkend v dešné

      Raggo - Profil | Po 6.8.2007 19:36:52

      4-5.8.2007 - slapy
      od soboty od večera 24 h lovu...večer 3 a od nedělního rána cca 20 jízd většinou junioři okolo 50, spousta větších kousků vyříznuta nebo natvrdo ve vázkách...holt jemňoučká montáž...ale zase jízda za jízdou :-) super lapačka už se těšim až se zas dostanu...

        LOMCOVÁK - Profil | Po 6.8.2007 17:56:36

        minulý týden - Vltava
        a další kapřík 63cm

          LOMCOVÁK - Profil | Po 6.8.2007 17:55:19

          minulý týden - Vtava
          Kapr 61cm (5kg)

            LOMCOVÁK - Profil | Po 6.8.2007 17:54:02

            minulý týden - Vltava
            Tak jsem byl minulý týden vyzkoušet Vltavu na boilí vlastní výroby a feeder s řetízkem kukuřice a dopadlo to lépe než jsem čekal.Za tři vycházky k vodě se na břeh podívali kapři(feeder):40, 45, 54, 57.(boilí):61(5kg), 63 cm.A spoustu dalších kapříků přes padesát se mi vyplo.

              macin - Profil | Po 6.8.2007 17:23:16

              začátek sprna - svazovka JM
              Pár dní na svazovce s boilísem z ingrediencí - VASR

                scopi - Profil | Po 6.8.2007 14:39:36

                ještě před 30 minutama - líšeňská říčka 1
                Tak po 2 měsících zase v líšni a .......................asi 30 cejnů a 1 kapříčenenenánek 41 cm. 1 se mi ponádherné jízdě a následném záseku vypnul (nebyl velkej), furt tam lovila 1 možná i 2 štiky, zejtra se jim MRKnu na zoubek.......aspon doufám

                  usak - Profil | Po 6.8.2007 13:41:16

                  4.7.2007 - 471168
                  Po 100 letech taky jednou po ranu na rybacce. Vstavat se oplatilo asi jenom kvuli tomu klidku u vody, rybam se moc nechtelo, ulakomili se jenom 2 kaprosi a 3 cejnci, zaseky nesedely at sem delal co delal. bombardaci opet zvitezili:-)

                    matas - Profil | Po 6.8.2007 13:04:52

                    5.8.2007 - Odra
                    a tady jeden z těch kapřiku .vše plave

                      matas - Profil | Po 6.8.2007 12:59:18

                      5.8.2007 - Odra
                      Vcerejši odpoledne na řece se povedlo,na kuku a červiky spousta bile ryby a nakonec si dali řict i kapři a jeden "zlodějiček" na strouhanku.

                        Rambo - Profil | Po 6.8.2007 12:43:20

                        6.7. 2007 - Vltava 23
                        Dnes tloušť 49,5 a štička 52.

                          totalbaits - Profil | Po 6.8.2007 11:16:44

                          6.8.2007 - Ohře
                          Z neděle na pondělí byla rybačka už slabší,jen tři záběry tady je fotka lysáčka.Takže výprava na Ohři dopadla velice dobře, za tři dny 30 záběrů s toho 20 kaprů od 55 do 68cm.Dále 8 žihadel od vos zabydlené v zemi na kterou si stoupl kámoš aby nám svítil pro štastný návrat s uloveným kaprem na lodi ,s toho 7 můj kámoš a 1 já(a to si Tomáš v jedenáct v noci myslel že to jsou kopřivy:-)

                            vedl | Po 6.8.2007 10:36:11

                            4.8.2007 - Morava
                            Vláčka cca 5,5 hodiny, cca 25 ryb, převaha okounků jedne velikosti (20cm). Tloušti (4ks) přežraní květů - nejmenší kousek 9 cm na rotačku 6 cm. 5 štiček, nej 48.

                              jirka mz - Profil | Po 6.8.2007 9:52:36

                              červenec 2007 - Oslava 5
                              a tady je kapr 48cm chycen na 3 zrnka kukuřice na vlasu, předchozi tloušť chycen na hnojacka na feeder, dale chyceno ještě nekolik cejnů přez 40cm, tloušti a hodně plotic, a asi 3 okouni kolem 25cm

                                jirka mz - Profil | Po 6.8.2007 9:43:30

                                červenec 2007 - Oslava 5
                                tady je jeden z uspesnych dnu
                                tlousť 33cm

                                  thundarr - Profil | Po 6.8.2007 8:36:42

                                  5.8.07 - Svratka 4
                                  Dva dny na Svratce ... na kapry, stiky a vecer sumika ... vytahl jsem jen dve plotky sice pěkne ale ne touhy to neuspokojilo ... škoda :(

                                    jurdik3 | Ne 5.8.2007 21:08:21

                                    5.8.2007 - soukromy rybnik Zajeci
                                    lysak chycenej na cervika mel asi 50cmsekal sebou hodne byla to moje prvni ryba ten den

                                      Petrson - Profil | Ne 5.8.2007 21:07:09

                                      4. 8. ´07 - Polabská "strouha"
                                      Nově objevený revír v komplexu "české amazonie" uvítal docela přátelsky. Nejprv si nového exota připlulo oťukat pár místních cejnů "salátové velikosti" (velikost trefně vystihl JKL :). Moc jsem se jim asi nezdál, bo to se záběry nijak nepřeháněli. Traper mi je ale pomohl vytrhnout z letního šábesu a intervaly koštů mých nástrah se snižovaly. Když už jsem myslel, že právě odplouvající kapřík je bonusový dárek k ukončení dne, zpěv brzdy přerušil mobil, právě oznamující "finish time". Z jízdy se vyklubal neuvěřitelně bojovný úhoř 66, opět na dendrobenu, na kritizovaném úhořím háčku. Moc hezky se mi pak snilo :)

                                        vichy - Profil | Ne 5.8.2007 21:00:40

                                        5.8. 2007 - Chrudimka
                                        Dnes tři hodinky na řece v Nemošicích, letos jsem tam byl podruhé a opět žádná sláva. Jedno štíhle na rotačku, pak dva pidiokonci na mikrotvistra a nakonec štíhle na mikrotvistra.

                                          Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.