- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
mrkacek - Profil | Út 7.8.2007 21:28:54
Dnes jsem se vydal na vycházku na Výškovické tůně.Od půl páté do devíti.Výsledek:3 amuři,2 karasy,1 cejn, hafo plotic a jeden větší vypnutej kapr.100% spokojenost.Zítra tam jdu znova.
sczert | Út 7.8.2007 20:43:23
Týdenní výprava dopadla co se týká kaprů neslavně. Projížděl jsem na člunu "zaručená" místa - nikde jsem je neviděl - jsou pravděpodobně sjetí až někde pod soutokem Dyje s Moravou. Na místech, která jsme prolovovali, jsem dokonce nebyl schopen nachytat na feeder či plavačku ani cejna nad 20 cm a o karasech ani nemluvě /masňáci, kuku, rohlík, foukačky a asi ještě dalších deset druhů nástrah/. Takže resumé : boleni : viz obrázek(70 cm), potom nějací candáti do 70 cm, parmy do 60 cm, sumec za 6 večerů žádný :-(((. Voda je plná ouklejí.... Chytáno : candáti mi brali pouze s jednou výjimkou na ocásky(celé rybky ignorovali), vláčku jsem nezkoušel, parmy šly na SBS pelety a kukuřici, boleni na ocásek. Mám pocit, že situace se zlepší, až bude možno pustit do Dyje více než 11 m3 vody - tento stav je pro kapraře katastrofální. Jo - a poprvé jsem dal mezi očka Berkley - Fireline - Crystal 0,15 - předtím jsem jej používal jen jako forpas. Je to bomba. Teď se nechci rozepisovat - ať nenudím :-)))). Všechny vás zdravím!!!!
Kamčatkyn - Profil | Út 7.8.2007 20:40:51
Tak jsem zkusil jiné místo než včera a prvně to vypadalo dobře, protože všude pěkně fičelo a tam jen trochu. Ryby kousaly pěkně, převážně podoustve pak cejni, hrouzci, línek, ... Nemusel jsem tolik krmit jak včera a ryby se mi držely v krmném místě a k večeru to bylo horší, jednak jsem si vybral místo pod mostem a hned vedle nějakýho kanálu ze kterýho začali vylézat potkani kur.. jedny!! a tak jsem převážně dával pozor na ty potvory, protože jsem je měl dva metry od sebe a tak prvně jsem je zaháněl podběrákem a potom si na to ty kur.. zvykly!! Nakonec jsem si chytl poslední rybu (podoustev) a něvěřili byste tomu, jak jsem byl rychle zbalen :-)
Petr Koch | Út 7.8.2007 19:09:00
Tak tady je dodatečně jedna z víkendu na vasr :o) Větším zážitkem pro mne však byla ryba co mne vyškolila jako malýho kluka. Ani Technium 0,35 na otevřené vodě nebylo dost pevný. Už nikdy loterie s vlasci pod 0,50.
JPB - Profil | Út 7.8.2007 17:50:57
Dnes po práci šoulačka u řeky.Nejdřív v proudu pár tlouštíků okolo 20.Po tom prvním vyjela štička ( asi 50 ) a nechala se dovlíct až ke břehu, kde zapózovala ( foto bohužel nim moc ),pak ho pustila a čekala jestli jí ho hodím ( hodil, ale jinam a snad to rozdejchal ).Potom sem šel polapat ňejaký plotice.Pár se jich povedlo do 20cm, mezi nima cejn 35+ a na závěr jsem se chvíli přetahoval s kapříkem, než povolil uzlík na háčku.Na tu chvíli co sem chytal super lov.
hatori - Profil | Út 7.8.2007 16:50:19
Na pstroužka přišla tato kudla. Pak ještě dvě menší a hejno okounů na Rapalu. Všechny ryby vráceny vodě...
mejkpis - Profil | Út 7.8.2007 12:30:05
Předevčírem odpoledne na bílooranžovýho Twistra v úseku kolem zdymadla a za Rosickým mostem dvě kudličky 45cm, jak vejce vejci, jen jedný čouhalo z břicha jedno ramínko od trojháčku. Nešlo vytáhnout, tak šla zpátky i z háčkem a přáním rychlého uzdravení. Navečer dva candátky 45 a 51 cm na bílého a žlutého twistra. Večer mohl být obzvlášť úspěšný, ale musel jsem plnit manželský povinnosti. Včera ty samý barvy a ani ťuk. Mimochodem, nevíte, jak to vypadá na Labi dneska?
hevlín - Profil | Út 7.8.2007 12:15:15
Dnes se opět zadařila kraťounká vycházka k vodě. Přišla jedna štika a jak přišla, tak se do vody i vrátila...
Haks - Profil | Út 7.8.2007 11:27:07
Týdenní lov na přehradě přinesl jenom kapříky do 50 cm. Vody ubývala před očima a podle slov jednoho místního funkcionáře jestli to tak bude pokračovat dál do 14 dnů zakážou lov.
Petr K - Profil | Út 7.8.2007 9:44:38
Včera na večer na 3 hodinky. Tři kapříci nad 40 a jeden amur 50cm
wimmerson - Profil | Po 6.8.2007 23:08:38
tak jsem prubnul novej vláčák a na druhej nához přišel tenhle mazel.206cm a 50kg, bojoval 2hod. 45min.
HP - Profil | Po 6.8.2007 22:11:09
Dnešní lov byl ve znamení pokusu o nějakyho pěknýho kapříka, a taky se povedlo po 3h čekaní přišli dva zaběry po sobě tak rychle že sem musel požadat vedle sedícího kolegu aby mi se zdolanim jednoho pomohl.
Kamčatkyn - Profil | Po 6.8.2007 20:53:32
Na dvě hoďky jsem se zajel pobavit na HR a ze začátku mě to brali hrouzci a ploťky, tak jsem to přezbrojil na kuku s jedním červem a trochu více zakrmil a během 15min mě do krmení najeli cejni, který jsem chytal až do konce a občas se dostala k soustu podoustev
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
22:13NRybáři vs ochránci přirody 67
21:00NATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
20:25NStaré Česke rybářské vybavení 394
20:08NRybářská videa: Jeden rychlý SUMEC na zahájení s vábničkou a belly boatem 1
19:06NDaiwa Whisker SS 2600 173
16:31NKurz Teo Daška pro Otoše 305
15:53NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
13:44NÚprava chodu woblerů. 11
12:08NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
11:41NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
DAM naviják Quick Intenze FeederZa 1.350 Kč
Navijáky DAM QUICK INTENZE FD FEEDER jsou navrženy s velkým důrazem na detail a zajišťují velmi hladký a silný chod - jsou vhodné pro použití na lehký i težký feeder.
CHYTIL.cz Tyčová bojka 5mZa 990 Kč
Tyčová bojka šroubovací 5 m - pevné nerezové závity. Spodní část bójky je zakončena odolnou nerezovou karabinou. Lze zakoupit i náhradní díl 1 m. NOVINKA! Více info na chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...









































