- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NLubos Czaban | Ne 5.8.2007 20:51:08
Ranni vlacka celkem vydarena, asi 8 okounku a jeden nadherny potocak kolem 40-ti cm. Setrepal se ale kousek pred podebranim, mohla byt aspon pekna fotka. Ten zazitek stal za to, vzdyt o takovych rybach se nam zda nez usiname den predtim. Vse plave dal a toho potocaka jeste zkusim poskadlit za tyden.
NHonza Pok. - Profil | Ne 5.8.2007 20:47:27
Jizera na středním toku po letech potěšila během 3 hodin lovu. Kapr 38, 43, 45, 53, pár plotic a jiné drobotiny. Na 10 háček,16 návazec a 25 kmen drsná zkouška montáže i prutu. Byl jsem rád, že nepřišel žádný větší :-)
Nsplavek - Profil | Ne 5.8.2007 20:21:52
Dnes brzy po ránu jsme se z kolegou Martinem vyjeli na řeku nad jez Templ.Voda je zapadlá a tak jsme neočekávali žádné zázraky,kolega chytal na feedr a já na děličku.Zázraky se opravdu nekonaly a na feedr to šlo o poznání lépe,ale bylo potřeba chytat až teměř u protějšího břehu.Po nekonečném množství ouklejí,jsem také přezbrojil na feedr.Chytali se většinou plotice,nějakej cejn a jedna parma tak 35cm.Chtělo by to více vody v řece,snad něco naprší.
NHafis ml. a st. | Ne 5.8.2007 17:59:11
Začal foukat ten správný vítr speciální boilies krásná 55 cm a spousta menších nádherná chytačka a perfektní koupání nedělní pohoda.
NRomikS - Profil | Ne 5.8.2007 13:45:17
Včera večer přišel jeden candátek lehce přes 40 a dnes ráno několik okounů na popa,neměřeni,ale dva byli přes 30,ostatní kolem 25cm a pár štičích útoků,ale bez kontaktu,jinak bylo tam moc pěkně,všechny ryby plavou dál...
Ntotalbaits - Profil | Ne 5.8.2007 12:33:03
Od pátku do dnešního rána 29 jízd stoho20 ryb vytaženejch,dnes snad ani nebudem krmit aby jsmese mohli vůbec vyspat.Tady krásný štíhlí říčák s Ohře .Díky Bille Cotteme
Nwaccl - Profil | Ne 5.8.2007 12:21:13
Tak jsme s kolegou šli vyzkoušet sumíky na Stonávku 2a - Těrlickou přehradu na úsek nonstop. Začali jsme v pátek odpoledne a skončili dnes dopoledne. Měli jsme vše perfektně připraveno, ale bohužel žádného sumce jsme se nedočkali. Snad příště.
Nčenda22 - Profil | Ne 5.8.2007 11:18:51
2 denni výprava obnesla kapra 70 a par mensich
NMrKos - Profil | Ne 5.8.2007 9:24:19
Ráno s plavačkou jsem lapal jen plotice a to jak na červy tak na kukuřici nebo kombinaci takže teprve po přezbrojení na vařenou kuku a dvanáctku forpas s větším háčkem se to dalo jakž takž ustát a selektovat... Kapři do toho vjeli spolehlivě a vytáhl jsem jich asi třicet kdy pouze dva nebo tři byli lehce míroví... Trochu problém byl s malou hloubkou a ryba se často plašila po každém dokrmení...
Večer pokus o jinou rybu na dvě hodinky u jiného rybníka... Najel do toho opět kapr a na břeh se jich podívalo asi 8 od 40 do 48cm... Jinou rybu jsem neviděl...
Zajímavá chytačka a všechny ryby jsem si tam nechal na příště...
Njepice - Profil | Ne 5.8.2007 0:32:13
Muškařina s kolegou Riccim od 18:00 do 20:30 na tradičním místě. S Riccim jsme pouze sušili a díky tomu se k nám podívalo celkem asi 10 ryb ve složení lipan, potočák, tloušť a plotice. Kolem 19té hodiny se zvedli lipani a sbírali. Problém byl v tom, že naši mušku netrefovali. Celkem se nám tedy povedlo vytáhnout jen 3 kousky.
I když to mohlo být lepší, tak to byla pěkná chytačka. Opět nám zpestřil lov pár hostesek na splavu. Chytáno na malé CDC jepičky.
NHorda - Profil | So 4.8.2007 22:13:34
Tak dneska večer od pul 7 do půl 10 na Svratce, na twistera se mi povedla štika kolem 50 a až v zavěru na 9 cm salmo parma 55
NBAZY - Profil | So 4.8.2007 21:19:28
Dneska jsme se s Vlast'ou vypravili na dolní tok Moravy u Bzence,a to vám povím,stálo to za to,se vším všudy.Než sme našli ty správný místa,najezdili sme spoustu kiláků,to samý našlapali s plnou polní,bedny,krmení a nějakej ten proviant,Absolutně nedostupný terén,prostě pannenská příroda,to jediný tu dřinu vynahradilo,včetně úlovků.Šlo to super,hlavně parmy a kapři,sice žádný trofeje,ale bylo toho dost,a hlavně stálo za to zdolávat v tom množství větví a stromů ve vodě.Prostě super sobota u vody,brzo se tam vrátíme,ale s mnohem lehčí výbavou.
NSojka - Profil | So 4.8.2007 21:01:02
Včerejší lov na této mini nádrži opět ve znamení hodně záběrů menších ryb. Uloveni 2 kapříci cca 15 cm, 3 líni, 1 plotice, asi 10 karasů a nějací cejni. Zábava dobrá, dva líni se mnou povečeří.
Nhevlín - Profil | So 4.8.2007 20:51:32
Zase se mi podařilo na 20 minut urvat na ryby a oblíbené místo nezklamalo. Chyceni 2 tloušti, z čehož jeden cca 50 cm+ na černou rotačku s žlutými tečkami. Vše plave dál. Bohužel jsem neměl foťák, tak foto jen orientační
NVláčkař - Profil | So 4.8.2007 18:03:45
4 hodiny na tomto těžce zkoušeném revíru přinesly pouze 2 štičky. Za chvilku to tam bude vypadat jako jeden velký camp a o tom bordelu co tam po nájezdnících zůstává ani nemluvě.
Ntotalbaits - Profil | So 4.8.2007 13:36:02
Včera dvě hodiny po zavezení,65 cm do dnešního dne bylo 9 záběrů stoho 6 ryb bylo vytaženo vše převážně lysci.Ohři zdar a také Billu Cottamovy
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNLabe fishing store 18
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNRybáři vs ochránci přirody 42
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoNJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
SPRO kufřík Power Catcher Lure TowerZa 598 Kč
Díky kompaktním přepravním rozměrům a integrovanému madlu se snadno přenáší a je ideální na cesty. Věž obsahuje 4 průhledné plastové krabičky na nástrahy a navíc velký horní úložný prostor, který je ideální pro uložení nářadí nebo většího příslušenství.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme cestovku
CA RYBOLOV NORSKO
Jsme cestovka zaměřená na rybolov v Norsku. Nabízíme velmi atraktivní lokality jako je SOROYA, BAKKAN WAHL, NORDKAPP,...







































