Můj lov

VIP Můj lov - nejhezčí fotky úlovků.

NLubos Czaban | Ne 5.8.2007 20:51:08

5.7.07 - Ohre 17
Ranni vlacka celkem vydarena, asi 8 okounku a jeden nadherny potocak kolem 40-ti cm. Setrepal se ale kousek pred podebranim, mohla byt aspon pekna fotka. Ten zazitek stal za to, vzdyt o takovych rybach se nam zda nez usiname den predtim. Vse plave dal a toho potocaka jeste zkusim poskadlit za tyden.

    NHonza Pok. - Profil | Ne 5.8.2007 20:47:27

    4.8.2007 - Jizera
    Jizera na středním toku po letech potěšila během 3 hodin lovu. Kapr 38, 43, 45, 53, pár plotic a jiné drobotiny. Na 10 háček,16 návazec a 25 kmen drsná zkouška montáže i prutu. Byl jsem rád, že nepřišel žádný větší :-)

      Nsplavek - Profil | Ne 5.8.2007 20:21:52

      5.8 - 471 050
      Dnes brzy po ránu jsme se z kolegou Martinem vyjeli na řeku nad jez Templ.Voda je zapadlá a tak jsme neočekávali žádné zázraky,kolega chytal na feedr a já na děličku.Zázraky se opravdu nekonaly a na feedr to šlo o poznání lépe,ale bylo potřeba chytat až teměř u protějšího břehu.Po nekonečném množství ouklejí,jsem také přezbrojil na feedr.Chytali se většinou plotice,nějakej cejn a jedna parma tak 35cm.Chtělo by to více vody v řece,snad něco naprší.

        NGe-MA - Profil | Ne 5.8.2007 19:57:58

        4.8.2007 - Farminkton Rivers
        Tady je další američan

          NBleky - Profil | Ne 5.8.2007 19:19:26

          4.8.2007 - Farmington River
          Pekny Americky Sumec s krasne neregulovane reky.

            NHafis ml. a st. | Ne 5.8.2007 17:59:11

            5.8.2007 - Štěrk
            Začal foukat ten správný vítr speciální boilies krásná 55 cm a spousta menších nádherná chytačka a perfektní koupání nedělní pohoda.

              NRomikS - Profil | Ne 5.8.2007 13:45:17

              4-5.8 2007 - Křetínka 1
              Včera večer přišel jeden candátek lehce přes 40 a dnes ráno několik okounů na popa,neměřeni,ale dva byli přes 30,ostatní kolem 25cm a pár štičích útoků,ale bez kontaktu,jinak bylo tam moc pěkně,všechny ryby plavou dál...

                Ntotalbaits - Profil | Ne 5.8.2007 12:33:03

                3.8.2007 - Ohře
                Od pátku do dnešního rána 29 jízd stoho20 ryb vytaženejch,dnes snad ani nebudem krmit aby jsmese mohli vůbec vyspat.Tady krásný štíhlí říčák s Ohře .Díky Bille Cotteme

                  Nwaccl - Profil | Ne 5.8.2007 12:21:13

                  3-5.8.2007 - 471131
                  Tak jsme s kolegou šli vyzkoušet sumíky na Stonávku 2a - Těrlickou přehradu na úsek nonstop. Začali jsme v pátek odpoledne a skončili dnes dopoledne. Měli jsme vše perfektně připraveno, ale bohužel žádného sumce jsme se nedočkali. Snad příště.

                    Nčenda22 - Profil | Ne 5.8.2007 11:18:51

                    3.8-5.8 - zaječák
                    2 denni výprava obnesla kapra 70 a par mensich

                      NMrKos - Profil | Ne 5.8.2007 9:24:19

                      včera - Podomský potok a okolí
                      Ráno s plavačkou jsem lapal jen plotice a to jak na červy tak na kukuřici nebo kombinaci takže teprve po přezbrojení na vařenou kuku a dvanáctku forpas s větším háčkem se to dalo jakž takž ustát a selektovat... Kapři do toho vjeli spolehlivě a vytáhl jsem jich asi třicet kdy pouze dva nebo tři byli lehce míroví... Trochu problém byl s malou hloubkou a ryba se často plašila po každém dokrmení...
                      Večer pokus o jinou rybu na dvě hodinky u jiného rybníka... Najel do toho opět kapr a na břeh se jich podívalo asi 8 od 40 do 48cm... Jinou rybu jsem neviděl...
                      Zajímavá chytačka a všechny ryby jsem si tam nechal na příště...

                        Njulev - Profil | Ne 5.8.2007 0:47:32

                        maj 2007 - pr

                          Njepice - Profil | Ne 5.8.2007 0:32:13

                          4.8.2007 - Dyje 11
                          Muškařina s kolegou Riccim od 18:00 do 20:30 na tradičním místě. S Riccim jsme pouze sušili a díky tomu se k nám podívalo celkem asi 10 ryb ve složení lipan, potočák, tloušť a plotice. Kolem 19té hodiny se zvedli lipani a sbírali. Problém byl v tom, že naši mušku netrefovali. Celkem se nám tedy povedlo vytáhnout jen 3 kousky.
                          I když to mohlo být lepší, tak to byla pěkná chytačka. Opět nám zpestřil lov pár hostesek na splavu. Chytáno na malé CDC jepičky.

                            NHorda - Profil | So 4.8.2007 22:13:34

                            4.8.2007 - Svratka
                            Tak dneska večer od pul 7 do půl 10 na Svratce, na twistera se mi povedla štika kolem 50 a až v zavěru na 9 cm salmo parma 55

                              Nbodie - Profil | So 4.8.2007 21:47:32

                              4.8.2007 - Jestřabice
                              Koi-kapr 77cm a 8kg.

                                NBAZY - Profil | So 4.8.2007 21:19:28

                                4.8.2007 - morava 6
                                Dneska jsme se s Vlast'ou vypravili na dolní tok Moravy u Bzence,a to vám povím,stálo to za to,se vším všudy.Než sme našli ty správný místa,najezdili sme spoustu kiláků,to samý našlapali s plnou polní,bedny,krmení a nějakej ten proviant,Absolutně nedostupný terén,prostě pannenská příroda,to jediný tu dřinu vynahradilo,včetně úlovků.Šlo to super,hlavně parmy a kapři,sice žádný trofeje,ale bylo toho dost,a hlavně stálo za to zdolávat v tom množství větví a stromů ve vodě.Prostě super sobota u vody,brzo se tam vrátíme,ale s mnohem lehčí výbavou.

                                  NSojka - Profil | So 4.8.2007 21:01:02

                                  3.8.2007 - 411072
                                  Včerejší lov na této mini nádrži opět ve znamení hodně záběrů menších ryb. Uloveni 2 kapříci cca 15 cm, 3 líni, 1 plotice, asi 10 karasů a nějací cejni. Zábava dobrá, dva líni se mnou povečeří.

                                    Nhevlín - Profil | So 4.8.2007 20:51:32

                                    dnes - dyje 8
                                    Zase se mi podařilo na 20 minut urvat na ryby a oblíbené místo nezklamalo. Chyceni 2 tloušti, z čehož jeden cca 50 cm+ na černou rotačku s žlutými tečkami. Vše plave dál. Bohužel jsem neměl foťák, tak foto jen orientační

                                      NVláčkař - Profil | So 4.8.2007 18:03:45

                                      4.8. 2007 - Labe 20
                                      4 hodiny na tomto těžce zkoušeném revíru přinesly pouze 2 štičky. Za chvilku to tam bude vypadat jako jeden velký camp a o tom bordelu co tam po nájezdnících zůstává ani nemluvě.

                                        Ntotalbaits - Profil | So 4.8.2007 13:36:02

                                        3.8.2007 - ohře
                                        Včera dvě hodiny po zavezení,65 cm do dnešního dne bylo 9 záběrů stoho 6 ryb bylo vytaženo vše převážně lysci.Ohři zdar a také Billu Cottamovy

                                          Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.