- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NCarp team Exil - Profil | Ne 25.9.2011 14:07:30
Víkend na naší oblíbené vodě proběhl ve znamení menších kaprů a nádherné Ondrovy parmy 66cm. Za ct-exil Ondra Křížek.
NKuny8 - Profil | Ne 25.9.2011 13:09:59
Na dnešní ráno jsem se dlouho těšil ;), a tak jsem ráno v šest vyrazil na kole 13 Km do vzdáleného města, kde jsem chtěl smočit vlasec. Na pár naáhozů už mi po nástraze skočil krásný Tloušť 50 cm, alespoň jsem si vyrovnal osobáček :). Popošel jsem dál po řece, zkusit opět štěstí, ale už jsem vytáhl pár menších štiček a okounů a tak jsem jel s radostí domů :)
Ntomashrych - Profil | Ne 25.9.2011 11:39:39
NTomas.K - Profil | Ne 25.9.2011 9:10:42
teplota vzduchu: docela kosa
velikost háčku: nikterak velký
nej. nástraha: plandavka
NP!F - Profil | Ne 25.9.2011 1:51:32
Striedavo oblacno, slnecnejsie. Zacinaju sa ladovat na zimu, semo tamo nieco lapne aj drevo ako ja.
NTomikaCZ - Profil | So 24.9.2011 22:16:02
Dnes jsem se opet vydal na parmy. K vode jsme dorazili zaroven s Vesym, po dvou hodinach dorazil i Plavan, nakonec i Paia s kamaradem. Nebyla to zadna slava, krmili jsme dost, ale rybam se zas tolik nechtelo. Hned ze startu jsem vytahl mensi podoustev, pak 2 tlouste, ten vetsi mel 36 cm. Vesy na tom byl podobne, jen trochu vic podoustvi, ktere trumfnul s krasnou a svalnatou parmou 58 cm. Pri jeho foceni jsem promarnil taky zaber zrejme od parmy (ohybacka a jizda pres utazenou brzdu). O chvili pozdeji jsem sice parmu sekl, nicmene se vyrizla u brehu. O dalsi hodinu pozdeji jsem uz mel vice stesti a vyrovnal jsem (skoro) Vesyho, akorat byla o 3 cm kratsi, nicmene porad nadherna bojovnice. Jak dorazil Plavan, tak jsem vytahl i ostrou 45 cm / 850 g. Doufal jsem, ze rousnici neodola nejaka vetsi parma, prip. sumec, ale zustalo to u doufani, tak jsem je po dvou hodinach zkouseni vymenil za cervy. Paradoxne jsem na ne vytahl sumecka kolem 65 cm :). Pak asi 3h vsichni bez zaberu, mezitim dorazil i Paia s kamosem. Uz jsem si rikal, ze to predcasne zabalim, do toho ohybacka praveho prutu, seknu, jizda! Neuplynulo 5 vterin, zaber i na druhem feedru, seknu, jizda jeste vetsi! Plavan "pribehl" :))), a po chvili zdolavani z toho byla double parma, kazda po 55 cm. Vse vraceno vode. Nakonec jsem jel domu spokojeny. Timto dekuji klukum za spolecnost.
Zitra zase, ale tentokrat na pro me novy revir ;).
NMuskiehunter - Profil | So 24.9.2011 21:26:56
Dnes to moc nešlo a snažit se v tom zelenym pekle něco chytit byl očistec......nakonec alespoň jedna hezká ryba!
NMirek M. - Profil | So 24.9.2011 21:24:31
Ahoj Po měsíci a pul jsme se konečně s kamošem dostali na celej den k vodě.Poslední dobou nam to nějak nevycházelo-bohužel!! Vyrazili jsme pro nas na neznámou vodu a tak jsme moc nedoufali v ůspěch.Jak se ale ukázalo,kapříci spolupracovali a tak jsme si dost slušně zachytali.Nebyli to žádní obři,ale byli nádherní.Jenom ta sobota u vody nějak moc rychle utekla.Petruv zdar
NTarn - Profil | So 24.9.2011 21:08:52
Dneska jsem si připadal jak v budoucnosti pokud se rybáři po sobě nenaučí uklízet. Ale ryby tam byly to zase jo
NDavercz - Profil | So 24.9.2011 20:34:25
Dneska s kamarádem na Svratce, ráno na položenou, odpoledne na vláčku, celej den ani rybka, pár záběrů bylo, ale všechny zaseknuty pozdě...
NScanix - Profil | So 24.9.2011 20:20:37
Dnes me chlapci pozvali na jednu kouzelnou vodu...bylo to fakt super, rano tam bylo jak z pohadky a nakonec se mi povedla zivotni ryba, kterou asi uz neprekonam, proste super zazitek, ty mensi ani nema cenu pocitat, nejake byly :) Pani stika 127cm a pry cca 17kg...
Nsojka - Profil | So 24.9.2011 20:19:08
Dnešní vláčka na Berounce nic moc. Počasí ráno sice suprové, mlha jak v anglickém hororu, ale jen jsem se potichu přiblížil k mému dravčímu top fleku, ozvaly se z druhého břehu výstřely z pušek - myslivci si tam uspořádali hon. Pak jim někteří psi naskákali do vody a bylo po rybách, raději jsem se posunul dál abych taky jednu kulku v té mlze nechytil a měl jsem vpodstatě jen dva záběry, nejprve okoun kolem 30cm několikrát atakoval u břehu gumu, kousal ji do ocásku, ale na háček se nepověsil a o kus dál zachránil mou rybářkou čest bolínek kolem 30cm. Ale bylo hezky, tak snad příště...
Nchachar000 - Profil | So 24.9.2011 20:18:16
NEndy13 - Profil | So 24.9.2011 20:15:29
Dneska sem hópnul po hokně na chvilu k vasru. Podařilo se několik vokyšů a potok vokolo 40-ti čísel. Pěkné den.
teplota vzduchu: hic jak sviňa
nej. nástraha: Hammer TC00
Nzdenek.dry - Profil | So 24.9.2011 20:02:20
NStewik - Profil | So 24.9.2011 20:02:07
Dnes opäť na podustvách :) Zopár sa ich podarilo a sem tam dajaký Nosáť potešil. Na koniec ma poctil svojou prítomnosťou môj prvý tohtoročný ostriežik :)
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
11:41NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
10:43NRybáři vs ochránci přirody 56
10:30NATTs hlásiče a ATTx příposlech 538
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
DAM naviják Quick Intenze FeederZa 1.350 Kč
Navijáky DAM QUICK INTENZE FD FEEDER jsou navrženy s velkým důrazem na detail a zajišťují velmi hladký a silný chod - jsou vhodné pro použití na lehký i težký feeder.
CHYTIL.cz Tyčová bojka 5mZa 990 Kč
Tyčová bojka šroubovací 5 m - pevné nerezové závity. Spodní část bójky je zakončena odolnou nerezovou karabinou. Lze zakoupit i náhradní díl 1 m. NOVINKA! Více info na chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...








































































































