- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
M@gič - Profil | So 24.9.2011 19:59:35
Dnes za čtyři hodiny jen tři podoustve velikosti okolo třiceti centimetrů a jeden hrouzek, takže dnešní chytačka byla spíše odpočinková a o tom odpočinku ta rybařina vlastně je.
kapr1298 - Profil | So 24.9.2011 19:46:24
Konečně jsem po dlouhé době vyrazil na vláčku na svazovej stoják, dopadlo to dobře podařili se dvě kudly okolo 45 cm, na kopyto a woba a pak ještě jedna podle boje tak 60 cm utekla a něco mi uhryzlo ocásek u kopyta. Ryba na fotce - kamarádova štika která se mi před tím než ji on vytáhl vypla na kopyto těsně před břehem - já pak vytáhl jednu stejně velkou na spodním rybníku. Takže dneska fajn.
Marťas :) - Profil | So 24.9.2011 19:44:56
Dnesni prochazka u vody prinesla par miniaturnich okounku,tloustu a candatku,termosku a starej teleskop...nejvetsi ryba asi 25 cisel...bylo krasne...(kvalita fotek velice spatna :))
Filla - Profil | So 24.9.2011 19:23:22
Pln dojmu a zazitku prihodim par blaznivych fotek z Tovacovskyho maratonu, foceno mobilem. Nikdy jsem nebyl zavodni typ a zavodeni v kaprech me nikdy nelakalo, ale ted jsem zazil tyden, na kterej nikdy nezapomenu. Bylo to jednoslovne super, chvel jsem se misty jak onehda pri maturite .)
Extra podekovani pardalum Jedlovi a Michalovi, taky Ferdovi a Tydlovi st. s celym teamem. Uroven a organizace proste nejdal, finalni embargo me stalo posledni vlasy! :)
PS: Ing. Vaňku, Jane M., doufam ze vam v poslednich dvou dnech nepraskla cevka. Bylo to vofous, gratuluju honaci. CT Dedek to zabil!!! ,)
FSnevajs - Profil | So 24.9.2011 19:12:49
Přidávám lahůdku parťáka z poslední výpravy
MADOXXX - BOEL BAITS
27,80kg
Háčky korda,návazec PB product
Ecko - Profil | So 24.9.2011 18:01:13
Po dlouhé době hodně vody v mém oblíbeném revíru, ryby ze začátku moc nespolupracovali,ale pak to začalo,,,, chyceno cca 13 potočmenů nej cca 30 cm než jsem ho cvaknul tak byl v háji :-D
JohnMcE - Profil | So 24.9.2011 16:21:58
Dnešní chladné a mlhavé ráno plné očekávání...Pruhatcům i ostatním to však ještě bylo jedno...
Kalužmistr - Profil | So 24.9.2011 16:12:44
kukkYn_ - Profil | So 24.9.2011 16:03:25
Dnesni pulhodinova vlacka prinesla 3 lepsi boleny a 2 tloustaky :)
: vydrák - Profil | So 24.9.2011 15:53:24
Dnešní retro lov na nedaleké říčce přinesl spousty ryb.
Kdo uhádne,jaké rybě patří ocas na fotografii má bod:-))) Petrův zdar
Ondra (tloušťák) - Profil | So 24.9.2011 12:32:59
ZN - Profil | So 24.9.2011 10:43:53
SLO mám rád. Jsou tam krásný řeky, dobří lidi a dobře se tam jí. Mají tam Ajvar, pljeskavicu a pršut. Co se týká ryb, je to rok od roku horší, páč už tam taky jezdí kde kdo. Když tak o tom přemýšlím, ryby už jsou jen tak třetinový důvod, proč tam jezdím. Ale pěkně tam je, to ne že ne.
Jitkagold - Profil | So 24.9.2011 2:44:56
Tak dnes zase na rybach,rano bylo chladno 8stupnu a odpoledne bylo nadherne 24 stupnu.
Neco se pochytalo. Ale na body pred Dennym vedu:-))
Scanix - Profil | Pá 23.9.2011 22:47:45
K vode jsem se dostal chvilku pred setmenim, ale jeste stacil vydolovat nejakeho bolena a cejna za sako. Nejak se mi posledni dobou dari, ale pokazde jsou z jinych fleku :) Jedna slusnejsi rybka mi spadla, rek bych solidni bolen a kudla netrefila nastrahu pod nohama, nevadi. Zustal jsem do tmy, zaberu bylo snad k desiti, ale rybky jen tri, tloustaci to brali ze dna i z hladiny :)
1sedyvlk - Profil | Pá 23.9.2011 22:38:21
Tak jsem si byl na večer zkusit jestli budou rybky brát-no a nic moc. Až na jednoho slušnějšího línka (plave dál) jen samé plotice a perlíni.Když jsem zdolával jednu z plotic,tak mi po ní u břehu skočila štika cca 60cm a s vlascem 0,08mm jsem se nepokoušel ani o žádné zdolávání.
Lidl - Profil | Pá 23.9.2011 22:33:29
Po 2 měsících kaprařského půstu jsem měl konečně čas věnovat se své srdeční záležitosti a opět jsem byl odměněn několika slušnými úlovky. Bohužel školní povinosti mi už nedovolí delší pobyt u vody, a tak dostanou prostor zas candáti a okouni, jejichž lov je taky fajn relax;)
Paulus - Profil | Pá 23.9.2011 21:31:56
Zubatá !
Vzorně mi na chviličku zapózovala a setřepala se.
MIPS se kupodivu dostavil ustrojen jako evropan, jedno studený jenom zasyčelo. Protáhl jsem ho džunglí Vietnamu aby viděl, jak je tam řeka překrásná, i když nechytatelná - chvílema funěl kolohnát, ale často se zastavoval a kochal se šlapajíce si na bradu ...
Cílem ho bylo konečně naučit pukat s plandou, bo to prej s Célerem, rudou krysou a 22g na pletenici pořádně nejde. Po přesunu na vhodné místo jsem ho nechal chvíli trápit, pak mu předal miláška a vzal si tu jeho hujdu - druhým hodem pukanec jako zvon a tak dál a tak dál.
Nepatrně jsem ho seřval, vysvětlil co a jak a najednou pukal jako vábničkou ...
Je to vůl, ale nadějnej. Cestou do krpálu za tmy na bus pravil - s rybama to stálo za howno, ale bylo to krásný ...
A votom to celý je o)
teplota vody: ucházející
teplota vzduchu: se soumrakem už nic moc
návazec: mikrowájr
délka návazce: 50cm
hloubka: různá
nej. nástraha: je vidět
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
13:44Úprava chodu woblerů. 11
12:56Kurz Teo Daška pro Otoše 304
12:08Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
11:41Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
10:43Rybáři vs ochránci přirody 56
10:30ATTs hlásiče a ATTx příposlech 538
8:45Polsko, okolí Dunajce 6
8:22Labe fishing store 19
0:02Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoStaré Česke rybářské vybavení 392
PoŽermanky a bivakovani 4
PoPoradna: Sumcařina 2570
PoZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Chytil Method předvlhčená krmítková směs 750gZa 99 Kč
Naše předvlhčená krmítková směs je ideální volbou pro všechny rybáře, kteří chtějí šetřit čas, ale nechtějí dělat kompromisy v účinnosti.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...

































































































