- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Alfons - Profil | Ne 25.9.2011 19:39:06
Musím v této rubrice trochu strhnout průměrnou velikost focených ryb – říčka v SČ spousty okounů, nějaký proudník a duháček. Pokoušel jsem se chytat s mušákem i na místní pstruhovce 10 m široké, ale když okolo mě projel dvacátý vodák, tak mě začalo cukat oko a raději jsem to zabalil.
Pedro1 - Profil | Ne 25.9.2011 19:32:28
Když Bůh dopustí i motyka spustí:-)))
Parádní víkend,lapeno spoustu štik,největší 76,77 a 105 cm.Zbytek mezi 40-60 cm.Pro kuchyňskou úpravu použita jedna šedesátka a sedmdesátšestka.
Bylo to úžasný,díky všem klukům.
Fullnek - Profil | Ne 25.9.2011 19:12:21
Výlet na Gabčíkovo,kdo pojedete kolem určitě se zastavte.V okolí je nádherná příroda se spoustou vodních kanálů,na kterých je veliká spousta ryb,boužel jen menších velikostí.
killer1 - Profil | Ne 25.9.2011 19:06:07
dneska se po dlouhé době přišli podívat zelení krasavci, jeden 36cm a druhý 33cm. na fotce ten větší
Muskiehunter - Profil | Ne 25.9.2011 19:05:54
Ráno příjezd k vodě za tmy a mlhy, sotva jsme ostrojili loď a vyjeli tak jsme se ztratili uprostřed neskutečnýho mlíka. Až když se mlha kolem desáté začla protrhávat podařila se i nějaká ryba...
: vydrák - Profil | Ne 25.9.2011 19:05:38
Dnes celodenní chytačka na Orlásku.Příjezd za mlhy - odjezd za šera.
Nějaká rybka se povedla na těžko a pak na marmišku - dokonce jí vzal candát cca 50cm,kterej vzal nakonec kramle(malej háčíček na marmišce). Přívlač bez kontaktu.
Na světě je krásné.Petrův zdar
PS:dnešní poznávačka - jaké rybě patří oko na obrázku?:-))
Marian22 - Profil | Ne 25.9.2011 19:04:33
Kratka plavacikova rybacka po praci. Nasadene pstruziky nebol problem chytit a viacere si na chvilku obzreli breh z druhej strany. Vsetky vratene spat vode, no ich osud je viac-menej specateny :(
tomicarp - Profil | Ne 25.9.2011 18:43:50
Tento týden třetí a zase suprová párhodinovka,po čtyrech rybách do 70cm,jedné spadlé a jedné rybě co mi to uřízla o kameny,jsem začal propadat myšlence že se tuto výpravu už nic zásadního nestane,ale jaké bylo mé překvapení,že se právě opak stane zkutečností.Běhěm půl hodky přišel tento fešák který mi zvedl osobaček,a druhý zjizvený parták mu zřejmě dělal garde,ponevadž přišel ze stejného místa na stejný prut po pul hodce,takže maximální spokojenost:-)
k-70 - Profil | Ne 25.9.2011 18:14:56
Pár dní u vody přinesl cca. 20 kaprů od 5 - 9 kilogramů...takže můžu říct, že zkouška nových nástrah dopadla úspěšně...
Luděk Černý(Lc1) - Profil | Ne 25.9.2011 18:01:16
Krásný slunečný víkend na závodě dvojic v campu Brodský u Červeného Kostelce. Perfektní kamarádská atmosféra, suprový přístup majitele co se týče jídla, teplých nápojů a vyhlášené hruškovice.
Nakonec krásné 4. místo z 29. dvoučlených týmů hlavně díky manželce, které ryby nepadaly)))))
Kosák - Profil | Ne 25.9.2011 17:57:29
Krásný výlet na sever se vyplatil...
Nějaká ta ryba se povedla, a když k tomu připočtu to počásko co dnes panuje a super lidi se kterýma jsem byl, tak to nemělo chybu...
kmenový vlasec: 0,18
návazec: 0,138
velikost háčku: 12
hloubka: 3-4m
návnada: závodní zbytky MVDE
množství návnady: 5 litránků
Malej - Profil | Ne 25.9.2011 17:54:36
Za dva dny na rybách se povedly pěkné ryby. Opět sem chytil starého známeho kapra se zlomeným ocasem,kterého jsem chytil cca před měsícem a půl. I přes svůj handicap je velmi bojovný a obrovsky si tohoto ůlovku važím.
Malej - Profil | Ne 25.9.2011 17:48:00
Ve středu jsem si vyšel zavláčet. Povedly se dvě štiky 52cm.
Raf - Profil | Ne 25.9.2011 17:29:35
V minulých dvou dnech jsem zažil nejhustější bolenovou rybačku v životě. Nejdřív na novém místě prvních deset hodů přineslo deset bolenů 50+! V jen o trochu pomalejším rytmu se táhnul celý víkend. Ulovené boleny jsem nepočítal, ale bylo jich dobře přes padesát. Na to že jsem byl vlastně s rodinou na výletě to nebylo vůbec špatné :-)
Ecko - Profil | Ne 25.9.2011 17:02:51
Tak dnes znovu na stejném revíru jako včera jen o kousek výše,,,, hrozná slabota oproti včerejšku.Přišli jen dva potoci cca 15 cm,jinka nic
Paulus - Profil | Ne 25.9.2011 16:17:25
Strašný ...
Došel jsem na konec louky před jakousi kůču v jejímž okně se objevil obličej - pokynul jsem na pozdraf a posunkem se zeptal, zda si mohu nahoditi. Prej že jo a jestli si nedám pifko.
Jářku - jsem na rybách a přes to vlak nejede. Nahodil jsem podvakráte a zazněl Mrtvej vlak od Ryvoly, "hele, už půjdeš na to pifko" ? (neviděl jsem nikoho z nich nikdy).
Poudám - až přijede Jarní kurýr .....
"Dunění................".
Stalo se fčera f pět a teď jsem se vrátil, trošku nakřivo, ale vrátil - tolik srandy jsem nezažil tři roky zpátky ani omylem, bolí mě kulíky vod kejtry, ale vzpomněl jsem si na fšecky pjekný.
Hrdobec - Profil | Ne 25.9.2011 14:40:30
Krátká podzimní výprava do Itálie se celkem povedla a mužeme se zase těšit co přinese jaro)) Kamarád ulovil sumce 223cm a určitě se brzo sám pochlubí a mě se poslední noc povedl tenhle na svou délku neuvěřitelně robustní fešák.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
8:45Polsko, okolí Dunajce 6
8:22Labe fishing store 19
8:08Rybáři vs ochránci přirody 48
0:02Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoÚprava chodu woblerů. 10
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoStaré Česke rybářské vybavení 392
PoŽermanky a bivakovani 4
PoPoradna: Sumcařina 2570
PoCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
JRC Rova 60" Brolly | SLEVA 50%Za 1.999 Kč
Defender Oval Brolly nabízí neuvěřitelně stabilní úkryt díky čtyřem zadním nosníkům spočívajícím na zemi a rozšířeným bočním křídlům poskytujícím dodatečnou ochranu před špatnými povětrnostními podmínkami.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...
















































































