- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Dávidlo - Profil | Ne 18.9.2011 17:46:03
Od patku do nedele na orliku,dva zabery od fousatyho z toho jen jeden promenen,je to muj prvni sumik na trhacku,udel radost. Krasnych 105cm
šťovíček - Profil | Ne 18.9.2011 17:37:30
Dneska jsem si za 7 hodin zachytal líp než v Kozojídkách za 24 hodin :D.. vytáhl jsem 9 kapříků nej ale jen 72 cm.. Většina na expressky v dipu od TB a nějací kapříci přišli i na Niklovu Horkou višeň..
šupina team - Profil | Ne 18.9.2011 17:12:59
Noční třinácti hodinovka.Rybářské závody se povedly a úlovky se podívejte.Jen ty největší úlovky.
Jesete 96cm a kapr 74cm.
kapr 74cm
Daniček - Profil | Ne 18.9.2011 17:09:29
Dneska na výletě v Těšanech. Záběry chodily okamžitě i na vysušený kulky na šutr. Nachytáno spousta kapříku od 15-60cm. Vázek docela dost, ale dalo se to... :)
Malých kapříků je tam opravdu moooc... :)
kmenový vlasec: 0.28
návazec: 15lb
velikost háčku: 4
nej. nástraha: všechno
Muskiehunter - Profil | Ne 18.9.2011 17:02:59
V sobotu brzy ráno jsme s kolegou vyrazili na přehradu na loď. Ráno začlo tak že jsem doma zapoměl termosku s horkym kafem a svačinou, pak jsem po cestě málem srazil srnu. Když jsem konečně dorazil už se rozednívalo. Vyjeli jsme na vodu a když jsme v mlze konečně našli naše místo nabili jsme gumy a začali bičovat vodu.Kolega trefoval candáta za candátem ale já jen okouněl a chytal okouny, alespoń že tu lepší kategorii z níž mi dva udělali fakt radost!
Marťas :) - Profil | Ne 18.9.2011 16:51:04
vcera z rana na Svitave, jeden kapor a dve ostry, moc to nebralo, ale poslouchat zazitky duchodcu byla docela zabava..
Smetana - Profil | Ne 18.9.2011 14:44:15
Po úspěšné výpravě na Labe kdy jsem chytil 12,3kg a 85cm na Big S spolu s dalšími 6 kapry (jsem trubka a neměl jsem foťák) jsem se vypravil na svazovou pískovnu.
Celkem jsem od neděle 21h do čtvrtka 12:00 chytil 17 kaprů a další 4 mi utekli. Největší měl 90cm a 12,8kg dále jsem chytil ještě pěkného 12kg těžkého šupiho.
Rybám nejvíce šmakoval Spiceman Oliheň - Tuti (2x20mm),panáček Oliheň a Expres Broskev (pop-up 18mm + 24mm) a největší kapr se nechal zlákat na Fanatiku Red Losos&Ráček&Asa (35mm+30mm dipované v játrech a následně několikrát obaleno v suchcých játrech).,
Vzhledem k tomu, že ryby byly nejvíce aktivní v době okolo začátku a konce doby lovu,věřím,že kdyby náš RŘ byl přívětivější,nachytal bych jich mnohem více.
Ať se daří všem slušným rybářům :-) Zlomte pruty!
teplota vody: 22°C
kmenový vlasec: 0,30mm
velikost háčku: 4
hloubka: 5-6m
množství návnady: cca 13kg boilie a 80kg partiklu
Kraťas J - Profil | Ne 18.9.2011 14:16:29
Až na to že jsem udělal díru do člunu a umřel mi elektromotor,byla celkem pohoda
Lutra - Profil | Ne 18.9.2011 13:18:43
Pohodová přesnočka na řece. Večer na rousnici sumčí mimčo, na pelety parmy cca 50 a 67.
Ráno na vláčku ani drb a během dopoledne pak další dvě parmy 52 a 63 cm.
Jediná kaňka na výpravě, byla parta ožralých taky rybářů co chvílemi přeřvali i jelení koncert s přilehlé obory.
Rybkin - Profil | Ne 18.9.2011 13:12:01
Ráno pokus o candidáta opět bez uspěchu,vytáhl jsem jen pár bolínků podpruměrné velikosti a jednoho okouna
Moja - Profil | Ne 18.9.2011 13:10:05
V Bečvě je vody tak akorát po kotníky, takže jsem lovil jenom pod jezy. Na prvním jsem chytnul 2 potočáky a solidního jelčáka. Na dalším jsem nechytnul nic a tak jsem se přesunul na klidnou vodu nad jezem s cílem vysušit nějakého tlouště. Po několika menších rybách jsem uviděl jednoho většího a nad ním jsem strávil tak půl hodinky, než se nechal přesvědčit. Nakonec jsem objevil hejno menších parem a 2 se mi podařilo vytáhnout. Pěkná chytačka. :-)
TOMMY CATFISH - Profil | Ne 18.9.2011 12:57:09
tak konečne som bol v sobotu po prvý krát na sekčove pochytať na ul vláčku a úspech sa dostavil v podobe 4 mini ostriežikow a najväčšie sklamanie z odpíleného bieleho twistríku ktorý ostal v šťučej tlame - nečakal som ju :D :(škoda no
Fullnek - Profil | Ne 18.9.2011 12:31:40
Kdo pozná,kde jsem se byl dnes provětrat? jo a dnes brali jen pidi kapříci,tak tam prosím vás,nemá cenu jezdit.
Botka - Profil | Ne 18.9.2011 12:05:05
V so. odpol brali cejni na hod. V 16:45 mi na druhej feeder přišel mohutnej zaběr. Po cca 30min, byl na břehu nádhernej kapr 90cm. Váhu nemam, ale něco mezi 15-20kg. Zdoláno na feeder heavy, vlasec 0,25mm, boilies puloční pomeranč. Tímto děkuji mladému vláčkaři od vedle za pomoc a foto. Já byl totalně v p.....
: vydrák - Profil | Ne 18.9.2011 11:40:05
Dnes dopoledne retro přívlač se štípaným bambusem.Až teprve u vody jsem zjistil,že štípák,který sem považoval za vláčecí ve skutečnosti vláčecí není!
Ale to nevadí,půjde se mnou příště na retro - plavačku:-))
Souhrn: chytáno na plandavky TOKOZ,použitá sestava TOKOZ.Ulovena jedna krásná větev bahení.
Ale bylo tam kráásně. Petrův zdar
kmenový vlasec: 0.30mm
nej. nástraha: plandavka TOKOZ
kuzma - Profil | Ne 18.9.2011 11:34:26
včera s plavačkou na řece na rohlík sem přišel dvakrát o kapra tak sem se přesunul jinam a vsadil na mražený třešně a jelci zobali spolehlivě :)
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17














































































