- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
obok - Profil | Ne 18.9.2011 10:55:16
Na špluchově jedna 40cm a 50cm. [fotka štiky obalované bordelem na šutrech je hnus. Taková se sem nedává, nebo lépe, taková se nefotí. ADMIN]
chachar000 - Profil | Ne 18.9.2011 10:24:15
V poledne jsem dorazil k Odře a vyzkoušel 2 místa ... A chytil pár hrouzků a ouklejí . Moc ryb tam už opravdu nezbylo ... Tak přesun na jednu přehradu , kde sedělo snad 20 lidí .. Chytil sem akorát jednoho kapříka a dotěrné minikarasy ..
Na focení toho moc nebylo ....
Zdenal77 - Profil | Ne 18.9.2011 10:10:00
včerejší odpoledne jsme trávily z dětma u vody,byla zábava,jeden pidikapr se povedl a o 2 jsme bohužel přišly,i tak všichni spokojení...
knedlicek12345 - Profil | Ne 18.9.2011 0:01:37
dneska boleni celkem žrali, povedlo se jich tak 10-15 ks ve velikostech 20-40cm a dva cejni.
Ďóba - Profil | So 17.9.2011 23:13:36
dnes odpoledni chytačka , mel jsem dva zabery na halibutky, jednoho peknyho jsem vyrizl, a druhej meril 63cm
Milan V. - Profil | So 17.9.2011 22:56:15
Tohle období mám rád. Ryby berou a pivo nezteplá :-). Tahle kulička mě moc potěšila, 79cm/13kg. Chyceno na Gangster G1
Martimo - Profil | So 17.9.2011 21:23:06
cau dnes s Shpagat1 zavod... po me minule vyhre 11:1 dnes prohra 4:2 na kapry 60+.....celkem slabota...moc ryby nespolupracovaly :-( foto nej dnes...
Bosanac - Profil | So 17.9.2011 21:05:11
Po dlouhe dobe navsteva reviru kde by mohl byt i nejaky dravec , neco se i chytlo , okouni , cilova ryba bolen se nekonal . Od pul sedme vecer jako kdyz utne , zadne zaloveni . Ale komari kousali paradne .
kmenový vlasec: 0,12
nej. nástraha: rotacka
protikus - Profil | So 17.9.2011 20:13:03
Celé odpoledne jsem učil parmy na mušák, ale vůbec jim to nešlo. Skákaly okolo nad hladinu a hrály si asi na lososy, to jsem ještě nikdy neviděl. Na finále přezbrojeno na plavanou a tomu už dvě rozuměly. Krásný den a spokojenost.
Stewik - Profil | So 17.9.2011 20:10:36
Dnešnú pohodičku pri vode spríjemnili 3 podustvy, 3 nosále, 1 bojovný jalček a 1 krásna plotica :)
Keď sa už rybkám nechcelo tak sa nado mnou zľutoval jeden orech a dal mi zopár svojich plodov, aby som si mohol z zime upiecť orechový koláč :D
Minnow - Profil | So 17.9.2011 19:37:09
Dneska jsem si vyjel vyzkoušet přívlač na jedné říčce. Na to že něco chytím jsem moc nesázel. Našel jsem si pěknou tůnku kde je hloubka cca 1,5m a hned na první nához jsem dostal záběr. Řekl jsem si že to bude asi slušný tloušt ale po chvíli zdolávání se mi ukázala krásně zbarvená štička. Celkem jsem chytl 3 štíhlata a slušnýho okouna. Bohužel jsem nechal fotoaparát doma.
Scanix - Profil | So 17.9.2011 18:14:03
Dnesni lov byl jeden z tech mala letosnich, kdy muzu rict, ze jsem si opravdu zachytal. Chyceno mraky okounu (cca 25-30), celkem dost stik (nej cca 70) a bezpocet bolenu (nej cca 65), kdy tentokrat excelovaly povrchove nastrahy. Rybky braly pekne woblery i gumky a jeden pekny lopatak opet nasal gumu hrbetem, nacez jsem si pekne zabojoval v nadeji na pekny ranni ulovek. Jsem po tomto lovu prijemne unaven a samozrejme se tesim na priste ;)
buldozer - Profil | So 17.9.2011 17:52:32
Kedže sa už všetko prevalilo a vie o tom celá republika tak to sem hodím.aj tak viem, že čakáte na to.závistlivci možete sa pustit do mna.páni výrobci návnad a nástrah to už robia niekolko dní.možem ja za to, že neobliekam práve ich tričko?ale toto je bohužial v dnešnej kaprarine normálne.špinit,ohovárat tých dalších ktorý neobliekaju ich dres.páni,váš názor mám u p... a je mi to jedno.tu máte a nech vám to aj žili potrhá.največší zdokumentovaný kapor na rieke Labe.chytený na produkty Pelzer Baits,konkrétne mix mussel-crab s esenciou black mussel.98cm 25,5kg.k dokumentácii ryby bolo zavolaných pár doveryhodných ludí,aby mohli vyvrátit vaše pochybnosti.momentálne sa upravuje video.prajem vám z celého srdca aby ste zažili to čo som zažil ja ked som uvidel toto monstrum a je mi jedno či to je triko toho alebo toho.prajem vám to.nadávate aká je prehnitá celá kaprarina v CZ a robíte si to samy.honba za rekordom a následnym ziskom,ide vám len o to.tvárite sa ako najlepší kamaráti a za chrbtom hádžete na človeka iba špinu.dalšie informácie a fotky najdete na facebooku v skupine [odkazy na komercni stranky jsou v ML zakazany] s pozdravom a prianim každému podobného úlovku buldozer
kapr1298 - Profil | So 17.9.2011 17:43:11
Dnes feederovačka na této říčce. Mimo dvou kapříků okolo 30 cm přišel tento nádherný lín rovných 39 cm, na rohlíček. Krásně bojoval. Takže dnes velká spokojenost.
kmenový vlasec: 0,20
nej. nástraha: Rohlík
mistr_kapr - Profil | So 17.9.2011 17:39:09
Tak dneska se na řece spletl jenom jeden okyš kolem 30cm, jinak ještě pár záběrů bylo, ale neproměněných.
V.P. - Profil | So 17.9.2011 17:15:13
Po dlouhé době jsem dostal čas a chuť jít k vodě. Společnost mi dělal skvělý parťák a kamarád Buldozer! Za týden lovu na Labi se nám podařilo chytit neskutečné množství ryb. Úspěšnou návnadou bylo boili fa Pelzer baits tzv. "Black killer" Černá mušle, společně s fantastickou novinkou, která na své jméno teprve čeká. Za týden na řece se mi podařilo udržet si váhový průměr ryby dost nad 10kg :-)) Děkuji Labe i Tobě Buldíku!
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
5:58NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 41
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73


































































