- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Tomas.K - Profil | Ne 18.9.2011 21:03:37
Tak včera jsem navštívil svoje první vláčkařské závody a překvapivě jsem vyhrál, konkurence veliká, ale přece se zadařilo. dost okounků a jedna kudlička :) vše nachytáno na micro twistery.
MB - Profil | Ne 18.9.2011 20:46:42
tak se zase povedl krasavec co stál za fotku...letos se mě fakt daří..kéž by to vydrželo :c)
Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Ne 18.9.2011 20:18:38
Dnešní lov roháčů byl z počátku velmi rozpačitý. Roháči naprosto ignorovali veškeré nástrahy, které jsem na ně nastražil. Již jsem si pohrával s myšlenkou, že jako ten pes zpráskaný pojedu ostudně domů. Zvláště, když roháči odjeli do neodhozové vzdálenosti a část hejna navíc létala nad protějším lesem. Vodění nástrah nad lesem se mi nedařilo, tedy jsem ze zoufalství nasadil popa a prohazoval volnou vodu. Zničeho nic se na mne však svatý Petr ze shora pousmál a spiklenecky si olízl spodní ret. Skepticky táhnu popa po hladině, když tu, z ničeho nic, cákne voda, vytvoří se vlna na hladině a zuřivý roháč atakuje zespod mého popa. Byl jsem velmi překvapen, jelikož poblíž žádný roháč nebyl a tedy patrně uplaval možná i sto metrů pod hladinou. Každopádně zásek seděl a začalo zdolávání. Podle mě je roháč velmi nedoceněnou sportovní rybou, jelikož souboj s ním je zážitek. Nejenom že se zuřivě potápí, ale jakmile vydedukuje, že tudy cesta nevede, snaží se vzlétnou. Tedy zdolávačka nejen pod vodou, ale i ve vzduchu. Po cca deseti minutách souboje jsem ho dostal ke břehu. Sportovní zážitek u roháče však nekončí, jako u běžných sportovních ryb typu kapr a podobně, na břehu, neboť roháč sportuje i po zdolání a snaží se sportovně poklovat sportovce. Položil jsem jej tedy na podložku a hodil na něj mikinu LKbaits Bleck hell s příchutí brusinky a po urputném souboji vyháčkoval. Samozřejmě jsem roháčovi zakápl oči klinikem, které mu začaly bublat, což kvitoval s povděkem, usmál se na mě a pokloval mě. Samozřejmě jsem ho vrátil vodě, jelikož roháč není žrádlo, roháč, je kámoš.
goly - Profil | Ne 18.9.2011 20:13:39
Po dlhej dobe na Odre.Moc toho tam kormorani nenechali.
Scanix - Profil | Ne 18.9.2011 19:46:30
I pres nepriznive pocasi jsem dnes odpoledne zaskocil k vode. Melo to vyhodu, ze alespon nikde nikdo nelovil a tak jsem mel vodu sam pro sebe. Povedlo se par okounu, dve kudlicky, pul tuctu bolenu a na zaver pekny tloustik. Rybky jsem musel tedy pekne presvedcovat, ale stalo to zato, dva z bolenu meli neco pod 70 a nektere zabery byly doslova pod nohama a to je vzdy mazec ;)
plavan - Profil | Ne 18.9.2011 19:14:05
Včera jsme si parádně zachytali. Parmy a kapři šli tak, jak je to možné jenom uprostřed září . Chtěl bych poděkovat davaprdovi a Ilegální dvojičce za příjemnou společnost. Doufám, že se jim to feederování líbilo jako mně.
teplota vody: 17°C
teplota vzduchu: 20-30°C
kmenový vlasec: 0,20mm
délka návazce: 56cm
velikost háčku: N500 vel.14
hloubka: 1,2m
návnada: 1kg MVDE Gold Pro Brasem + 1kg Konopáskovy hlíny + 2 litry mix červů + 1kg kuku + 2 kg cizrny + Chytil betain peletky
množství návnady: 7,5 litrů
Paul van Drax - Profil | Ne 18.9.2011 18:51:07
Po dvou dnech na Dyji bez záběru mi alespoň domácí voda napravila náladu hned po příjezdu.
LukasHejc - Profil | Ne 18.9.2011 18:14:39
14ctý ročník tradičních závodů na malém rybníčku ve vesničce Roštění.
Nám se nepodařil chytit větší kapr, proto aspoň ostatní fotky.(Omlouvám se za kvalitu)
Závody vyhrál chlapík, který chytl kapra 63cm.
Blade666 - Profil | Ne 18.9.2011 18:05:46
Takže dve rybačky na šírave dopadli asi takto.Prvá - dve ryby 4,5 a 6kg a osobačik 100cm a 19,80kg.Druhá vychádzka nedopadla najlepšie 4 dni a len dve ryby do 5kg voda rozkvitnuta a dost tepla.Nereagovala ani biela ryba co sa mi na širave ešte nestalo.Chcelo by to ochladenie a snaď to bude lepšie...
kuzma - Profil | Ne 18.9.2011 17:58:22
Tak jsem zas pod louhé době vytáhl mušák. Ze začátku to vypadalo na totální nulu ale nakonec sem vydoloval 2x okouna a 2x jelce + 3 nezužitkovanej záběr , bylo fajn půjdu zas :)
sojka - Profil | Ne 18.9.2011 17:56:15
Tak jsem včera vyrazil na rybářský zájezd pořádaný MO Praha 1. Sešlo se nás celkem 13 !!! a za cenu 50,-Kč !!! (zbytek dotuje svaz) jsme vyrazili luxusním zájezdovým busem směr Jižní Čechy. K vodě jsme dorazili kolem 7.30 hod. a hned po ránu se povedla štika 58 cm, pak bohužel vylezlo slunko a tropické vedro dravcům nesvědčí, takže jsem se už záběru nedočkal. Zato cesta kolem vody byla lemována pěknými křemenáči, kozáky a klouzky, takže se domů nesla plná igelitka hub. Jo a vyhrál jsem cenu za největší štiku (aby ne, když všichni ostatní chytali kapry a cejny) a dostal věcnou cenu - sáček s rybářskými drobnostmi (za pozornost stojí wobler z molitanu vyrobený ještě za komunistů a předprutové policajty ve slávistických barvách)
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...














































































