- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Detreux - Profil | Pá 5.9.2008 21:33:12
Podvečerní vláčka přinesla jednoho candátka, jednu štičku a dva okouny. Mrskání plandavicí na pláži bez úspěchu.
svaťák | Pá 5.9.2008 21:32:08
Parádně strávené odpoledne na oblíbené řece. Dnes zatim můj největší Kapr 70cm. Super jízda, krasný prožitek!!! a ještě dva kapří dorostenci. Vše vráceno zpátky řece. Na protějšim břehu jsem zřejmě pocuchal nervy několika masařům =)
R3MMY | Pá 5.9.2008 20:22:02
dnesni vlacka s kocurem prinesla mnoho uspechu i mnoho zklamani uloveno za 4 hod. zhruba15 stik a 6 okounu .... videli jsem stiku ktera mela 100% vice jak 70 tak sme se ji rozhodli chytit ale stika jako ze je mrtva tak se nam podarilo urvat posledni lanko o kamen tak sme dali popika rapala bez lanka a stika jakoby najednou ozila a upalyla nam i s popikem :) no takze ...... ale dobra chytacka nej okoun 35 nej stika 47
Bischop - Profil | Pá 5.9.2008 20:05:11
Dovolená na Radosti moc ryb nepřinesla, zato jsem vytáh tyhle poklady jestli si je někdo poznáte.A ve výčepu jsem bodoval s řízkovnicí.No a musím se pochlubit s mojí malou rybářkou.
Netipa - Profil | Pá 5.9.2008 19:25:24
Dneska jsem se pokoušel o vláčku s bolenobijcem od Mrštíka. Ono to opravdu funguje. Chyceni dva boleni 60 a 64. Dorovnal jsem si osobák bolena a navíc jsem chytil největší rybu na vláčku.
Diutrius - Profil | Pá 5.9.2008 19:17:24
Vcěrjši lov s Pepou mi přinesl životní rybu 150 cm vaha 23 kg 21:30 hod a dnešni lov nam přines 6 sumcu 80 až 90 cm
Jarouš21 - Profil | Pá 5.9.2008 17:37:06
Dnes odpoledne procházka s vláčákem.Povedla se jedna štička a spousta okounů a tloušťů.
mpmaik - Profil | Pá 5.9.2008 16:55:35
Vláčka na Lesíku - spousta pruhovaných nezbedů a osobáček se štikou. Fakt jsem byl v šoku - celých 10 cm
RuHa - Profil | Pá 5.9.2008 15:45:28
Nevědomky upytlačená štika, šedesátka. Musel jsem ji vzít, neboť dost krvácela (zblajzla banjo jako malinu, bohužel).
Na revíru je srážka vody a nesmí se tam lovit, což je novina. Tabule jsou umístěny tak sporadicky, že jsem si jedné všiml náhodně až po ulovení. Mazal jsem odtamtud. Jsou mezi námi ale i lidská hovada. V krámě si chlápek kupoval žížaly a liboval si, jak naveze domů sedm kilo ryb. Ještě se holedbal tím, že na onen zákaz kašle...To nové Salmo mě díky němu ani moc nepotěšilo.
KOULIN1 - Profil | Pá 5.9.2008 15:19:15
Bavil jsem se na feeder šly pěkné očka sem tam kapr junior a půl hoďky před odchodem krásný kapřík 57cm
KOULIN1 - Profil | Pá 5.9.2008 15:14:30
Super počasí ještě lepší voda po hodině 5 jelců vše kolem 40 cm pak přišla parma 60cm skvělý souboj
plavan - Profil | Pá 5.9.2008 14:35:00
Dopoledne chvíli na krásném místě, ale rybky po včerejším dešti moc nešli. Chytal jsem feeder a to dost bídně. začalo to pěti malinkými řezany, potom následoval tloušť a nakonec jedna pěkná podoustvička.
šima1970 - Profil | Pá 5.9.2008 14:22:55
Včerejší dopolední vláčka na Hartě byla ve znamení jedné štičky necelých 50 čísel.
Horda - Profil | Pá 5.9.2008 14:20:49
od nedelniho vecera do patku na sedmicce s Mitchelem, na breh se za nama podivalo asi 30 kapriku od 40 do 75 cm nej vazili 9,1 a 8,1 kg, ucinne boilie bylo devil fisch, beastlinnes, meshiash a sting sniper od maxe a par ryb zlakala i supra fish s olihni od jt, na fotce muj nej 8,1 supi na devil fish
sosed - Profil | Pá 5.9.2008 12:50:52
Po práci jsme si vyrazili s kolegou odpočnout. Alespoň to tedy bylo v plánu. Po příjezdu k vodě zděšení, 25 aut, jedna Jawa 50 a skůtr made in China. Hold asi sypali. Do desíti ani ťuk, pak jsme se sťali Starobahnem a šli spát. O půl páté už nás budili první nedočkavci co si zabírali fleky na šestou. První nahodil v 5:59 Franta, pak Tonda, Pepa, Olin, Jožin, Karel, Jura, Zdenál,... Během dvou minut byli na břehu dva kapři, jinak až do 11:00 nic. Feeder s jemnou sestavou neplatil ani na bílou rybu. Takovej hnus jsem už hodně dlouho nezažil. Ještě, že jsme měli s sebou dost piva a dobrot na gril.
baitruner2 - Profil | Pá 5.9.2008 10:24:58
Tak jsem byl o5 na Orliku a chytano na Mem miste nastraha kuku,cervici,medovka a zakrmeno kuku-repka.Chyceno priblizne 40ks cejnu 30-53cm,1ks kaprik 57cm zabral na medovku a Tata taky 1ks 50cm. Nejvice to bralo vcera prez den od rana jsem mel 4krasne jizdy a na prute vetsi ryby,ale bohuzel jsem o ne krz vazky prisel:-((
Jinak vse plave dal :-))
rybomil - Profil | Pá 5.9.2008 9:04:57
St - pouze na voby = 3 záběry zubatek, na břehu cca 45 a cca 55.
ČT - chvíli na voby a nic, pak gumy. Suma 15 záběrů, na břehu 2 okyši + -25, candoš a tloušť , oba + - 40.
Prostě na gumy nemám cajk, ani to neumím.....
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme prodejnu
Specialista pro kapraře Chyť a pusť
Plzeň, Rokycanská 1337/64

























































