- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NAngle face - Profil | So 6.9.2008 21:21:21
Dneska paráda poprvé u vody z vlačákem a šloto na břehu 21 rybek nejj 40 štička na Horneta a kuriozita okoun na salmo pike ..menší než nastraha :-)))
NMaster - Profil | So 6.9.2008 21:08:04
Odpoledne jsem vyrazil na přehradu, chytli se 2 plotky, perlín, cejn kolem 40cm a kapr 56cm. Spousty podělaných záběrů. Při vyháčkovávání cejna se strhla přestřelka mezi myslivci a kachnami, která měla jasného vítěze... Vidět to maso přímo v ohnisku je docela adrenalin :-)))... Následně přesun na rybník, kde jsem chytal na cucačku (mlaskačku). Ze začátku malý kapřík do 45cm, pak 2 perlíni a na závěr ryba dne - jesen 39cm, což je můj rekord... Vše plave dál, foto mobil...
NDetreux - Profil | So 6.9.2008 20:56:19
Podvečerní vláčka zase nepřinesla žádnej velkej úspěch ale jeden okoun a bolínek se spletli...
NMitchell - Profil | So 6.9.2008 20:54:55
5 dnu stravenych na Musove prineslo nej kapra 75cm a 9kg a 72cm a 7kg dale Horda 2X 8kg. A spoustu mensich kapru dohromady to delalo asi 20 kapru. Me nejvice jezdilo beastline + dip stink snaper + dry paste stink snaper a messiah od Max Carpu . A Hordova mel nejvic zaberu na Devil fish od Maxe a lehce pokulhavala supra fish s AK olihni od JT
NRicci - Profil | So 6.9.2008 20:33:33
Se Soňourem jsem v podvečír chvilku vyrazili na HR. K vodě vyrazilo i hodně "skalních" :-)) ale přesto se podařila i tradiční kvalitní obsádka, ve složení cejn, podoustev, plotice, podoustev ostrá a HHH. Jako bonus jsme každý zmasili dva duhoňe..
NMartimo - Profil | So 6.9.2008 20:30:13
tak sem dnes opet navstivil napajedelske rybniky a dlouhou dobu uz se tam neukazu. behem tydne dve navstevy a hruza.nechapu ktery kokot tam vysypal ty 30 cm kapriky.to je co hod to kapr 30 cm.....k cemu je takova rybarina?a jeste platit za chytani kapriku 160 kc.....
N[eXecutoR] - Profil | So 6.9.2008 20:25:58
dnešna privlac na ondave bola pomerne na nervy na pristup k vied na radost k ulovkom .. bolen 52 nejake jalce taky naj 39cm par ostriezov do 25cm a este jeden maly bolen .. a otrhnutie woblera Salmo Executor :-(
NStarouš - Profil | So 6.9.2008 17:17:11
Včera v dešti u rybníka. Kapříci a karásci brali opět jako diví, bohužel ale jejich velikost nepřesáhla 15cm :-) (na první fotce jeden z oněch kapřích velikánů :-) za pár let z něj ale určitě bude krasavec!) Jakékoliv snahy o vyselektování větší ryby za pomoci větší nástrahy nebyly příliš úspěšné, ale nakonec se i přesto zadařilo chytit 1 línka okolo 30cm(viz foto 2), 1 karasa stříbřitého 36cm a asi 6 perlínů okolo 25 cm. Většina ryb lapnuta na plavačku na kuku. Vše puštěno zpět.
Nkebator - Profil | So 6.9.2008 14:39:01
Caute, vcera na Nitrianskom Rudne ... Katastrofa !! voda padnuta o cca. 1.5 metra a chytene 1 pleskac - 32 cm a cervenica - 28 cm. Chytal som od 7:26 do 17:59 !!!
Nmatch-oun - Profil | So 6.9.2008 13:47:19
Ranní gumovačka na řece přinesla mnoho pidi okounů, na banjo barvy červené, žluté a na to zelené přišel i vypasenej tloušík. Pak přezbrojeno na rotačku výsledek byl několik dalších jelečků a taky bolen 40cm. foto-mob
NPLCH - Profil | So 6.9.2008 13:13:35
Vláčka na obou rybnících byla celkem dobrá. Poměrně dost vláčkařů, spíš vláčkaři s rybkama :-) Jednomu z nich se povedlo štíhle do 50cm a pak dalšímu se vypla prý dost slušná štika. Já jen 4 štičky od cca 25--40cm a hezkého okounka. Jako vždy jsem zkoušel s rohlíkem amury a tentokrát nic. Vše chyceno na rotačky s lankem, nebo bez :-)
Nsramas - Profil | So 6.9.2008 12:07:26
Včera navečer pouze jeden okyš, jedno klíště a vytažená cizí guma z vázky.
Njijin - Profil | So 6.9.2008 11:57:56
Dnešní ranní výlet za rybičkami se moc nevydařil.Akorát několik malých cejnů a karásků.Kapříci vůbec nechtěli spolupracovat. Ale bylo to krááááásný ráno a dopoledne.
Nadraj.x - Profil | So 6.9.2008 11:07:46
Ráno jsem byl vyzkoušet Salmo Thrill ve Výrovicích. Jeden záběr od bolena jsem prodrbal a od bezrybky mě zachránilo štíhle. V týdnu jsem tam "potkal" zaparkovanýho pod pařezem u břehu sumíka albína. Mohl mít tak 80 - 90 cm.
NHeiko - Profil | So 6.9.2008 8:17:43
pekne zachytani na feeder - mnoho malych cejnu, 5 karasu
Nplavan - Profil | So 6.9.2008 0:06:10
dnešní večerní lov se opět mimořádně vydařil, parmy berou čím dál menší, ale v čím dál větším počtu. Už jsem si kvůli nim dokoupil další matchku a dost jí prověřil. Dnes jim nevadil vlasec 0,14mm a tak se za to dalo i trochu tahat. Takhle potmě mi ještě nebraly. Začíná to parmové rybaření být návykové. Nemůžu si pomoct, zítra jedu zase.
NDeProfundis - Profil | Pá 5.9.2008 21:40:11
Dneska to bylo opět nějaký začarovaný, po příchodu mi přišla do pěti minut zubatá, kterou po puštění chytla asi během třech náhozů znovu Žandule. A tak jsem si říkal jak dneska zubatý půjdou... Ale nešly! Žanda dostala nějaký okouny a já tlouště. Očekávanej candoš se nekonal. Tak snad příště...
NFenwicker - Profil | Pá 5.9.2008 21:34:23
Dnes jsem se konečně po dlouhé době po nemoci dostal aspoň na chvilku na ryby. Už jsem měl teda pořádnej abst´ák :-))). S bráchou se nám podařilo poškádlit pár místních pichlavců, ke kterým se přidal ještě jeden perlín. Okyši byli mísní klasické velikosti a všem šmakovali rotačky. O zábavné zážitky se staral bráška Master, který prvním náhozem rohlíku rozplašil všechny kapry v rybníku a při vláčení ve vzduchu urval třpytku a poslal jí jak ponorku do hlubin rybníku... :-)))
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...



















































