- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
plavan - Profil | Čt 4.9.2008 23:50:48
Dnes jsem po ránu opět vyrazil na Elbíčko zkusit parmice. Vybaven boloňským splávkem 4g ( jak mi profíci poradili ), malinko přehloubeno, zátěž všechna u obratlíku na kmeni a vlasec od splávku přímo ke špičce mačovky. Fungovalo to znamenitě. Krmení Lorpio halibut malinko říznuté scopexem a pstružími peletkami a půl litem červů, na háčku kuku+2 červi. Parmy brali oproti minule menší, ale zdály se bojovnější. Všechny kolem padesáti cm, jedna 61cm. Počet kusů neuvěřitelných 26 a to jsem ještě tak pětkrát utrhl. Tahal jsem kousky i se dvěma čerstvými háčky od předchozích rybářů. Nechytil jsem jinou rybu, na feeder nula. Škoda, že tam jdou jenom ráno. Vlasec 0,11mm a háček žádný tenký drátek ale Ignesti 606B velikost 6.
Birkof - Profil | Čt 4.9.2008 23:49:49
To by docela šlo. Žádnej kapitální, ale zato bezva dovca. 4 dny paradní chytačky. Boilie, partikl, pelety ;-)
Netipa - Profil | Čt 4.9.2008 22:34:05
Dneska oproti minule slabší. Lapeno 10 parem menších velikostí. Přes 50 cm jsem se dostal asi jenom třikrát z toho potěšila hlavně noční šedesátka. Jinak mě navštívil Mr.Stick, který se taky blejsknul jednou padesátkou.
dude | Čt 4.9.2008 22:25:45
Vydarena vyprava, ve dvu za sest dni cca 30 ryb 60-91cm. Kazdy den nejvyssi aktivita v jinou dobu.Chytano Imperial(Ellite, monster-liver).
esoxx - Profil | Čt 4.9.2008 22:14:27
Podvečerní návštěva candátího místa..........candát nula, jen asi 15 okounků do 20cm......a pak přišla Top chvilka, během cca půlhodinky opět několik lehkých ťuknutí do gumy, po přiseknutí ryba bojovala v hloubce, čekal jsem pěkného candáta, ale ...........krásný říční okoun 36cm, další asi taky velký se setřepal a nakonec ještě jeden téměř za tmy 34cm(skoro bez pruhů), moji dosud nej z této řeky.A potom jako když utne......ale podzim je tady :-)
Hasman - Profil | Čt 4.9.2008 21:17:02
Krásný dlouhý šupináč,zabral těsně před desátou večerní a rval se šohaj jako lev! Po parádním souboji pod hvězdama nakonec skončil u mě na podložce.Měl dokonce v tlamce ještě jeden háček bez protihrotu se stuženým návazcem.Ránu měl už pěkně zahnisanou,pořádně jsem mu to prošplíchl klinikem,lupl pár foteček a "Adios"! 91cm a skoro 14 kilo.
snoopy - Profil | Čt 4.9.2008 21:01:43
celodenní lov s koulema, aktivita ryb nulová, jak jsem to tam hodil, tak jsem to vytáh. i to se stane...
Reznik76 - Profil | Čt 4.9.2008 20:49:38
tak sem se dneska po včerejší návštěvě království hřibů vypravil na rybky. B trojka jako obvykle nezklamala a na dalším mnou ještě nepoznamenaném úseku se pár tloušťů běžné velikosti do 35cm mezi které se přimotal stejně velkej bolínek a 3 okyši 31, 32 a 33cm jeden bolen se mi vypnul pak mi to nedalo a vydal sem se do proudu tam už mě ty zmetkové znaj a dávaj si na mě majzla, ale přes to se mi podařilo nějaký neznalce přemluvit:-)) bolen mi spad zase ten slušnější a ve finále se mi poved slušnější tlouštík 43cm. A málem sem zapoměl povedla se i jedna mini parmička a nejspíš kříženec mezi cejnem a piraňou
Heiko - Profil | Čt 4.9.2008 20:03:47
podvecer sem prosedel s feederama u potoka a vyhorel sem jako papir - ani supina :o(
Zdack - Profil | Čt 4.9.2008 18:33:05
Opět víkend na Zrúbku a opět jsem si krásně zachytal. Dva kapříci 54 a 55 cm jeden bolen 60 cm na foukačku, cejn 55 cm. U břehu jsem vypnul krásného amura 70+. Nějaké neproměněné jízdy takže opět super rybařina, až na tu zimu v noci.
Ládin - Profil | Čt 4.9.2008 17:56:03
Docela dobrý zachytání na mlaskačku, na břehu cca 15 bolenů + 1 tlouš't, vše v velikostech cca 35 - 40 cm. Tak sem si alespoň trochu odpočinul od kaprařiny a chytil víc než 1 rybu za den :-)
Eli - Profil | Čt 4.9.2008 13:21:54
Tak dneska opět pokus o nějakou větší parmičku. Ovšem jak to tak někdy bývá, rybky moc nekousali a tak se na břeh podívalo jenom 5 miminek a 2 podoustve.
Raf - Profil | Čt 4.9.2008 10:49:18
Povedlo se mi na tři dny zabrat top kaprařsko-sumcařské místo na Labi. Sumčích zálovů jsem tu slyšel stovky. Kapři sice moc nešli, ale i tak z toho byly čtyři jízdy. Největší kapr měl parádních 80 cm. Zabral na boilies RaF a MiF edition.
Dnes vyřídím v civilizaci vše potřebné a odpoledne se na místo vracím. Zůstanu do neděle. Beru sebou i sumčáky a myslím, že to bude řádná bitva...
Vaša - Profil | Čt 4.9.2008 10:24:13
Tak dneska to kousalo jako divé.Za 3 h lovu 10 kaprů,3 cejny a jeden karas.Nej kapr 46 se mnou zašel domů.Vše na feeder a kuku.
Mojo - Profil | Čt 4.9.2008 9:51:25
Včera ráno na Lipně v Jenišově, katastrofa. Jako kdyby ta voda byla mrtvá, i rybáři, kteří seděli vedle mě, měli nakrmeno a sedí tam tejden, tak maji chycenýho jednoho cejna. Na rousnici jeden okoun 28 cm, to bylo ale všechno. Večer jsem jel do Netolic na Mnich. To byla rybačka parádní, chytáno na feeder a na brko pár metrů od břehu. Zdoláno nespočet plotic, perlínů, několik cejnů, na feeder se pak podíval i kapřík 44. A na závěr podobnej kapřík na brko. Seděl jsem tam dvě hodiny a pořád jsem měl co dělat. Nádhera.
LudvaBrno - Profil | Čt 4.9.2008 8:33:54
Včera odpoledne po práci „urban fishing“ na Svratce s cílem podívat se okounům na kobylku. No a teda realita předčila moje očekávání, na břeh se podíval dvojciferný počet pruhovaných krasavců (nej ke 30, na fotce kus o délce 23 cm), jako doplněk se představilo několik tloušťů (nej 35 cm). Vše na jedinou třpytku Vaškovku, jež nazývám Red Tiger™, modifikovanou lihovou fixkou do podoby inverzního slunéčka sedmitečného. Dva nejhltavější okouni odebráni vodě, holt nejsu chirurg. Lepší už to být nemohlo, zdravím do Francie všechny příznivce třpytek:-).
worm - Profil | Čt 4.9.2008 8:23:10
Včerejší lov s Mr,Stickem a bobrmanem se docela vydařil.Jen tam bylo na mě moc neznámých tváří.Normálně se tam potkávám ta s 5ti lidma.Výsledek 4 bolení záběry(3 vytažený1vyvlíknutej)+1 candátek cca35 a pak ta uhryznutá guma.Já si myslel,že je to vázka,ale Mrštík stál "ve vodě" a tvrdil,že se zjevila u hladiny štíčí tlama(a kámen by mi asi ocásek neukousnul)Celkově jsem byl spokojenej-jediná vada byla zlomenina thrilla.
Kubajz - Profil | Čt 4.9.2008 7:36:43
Tak jsem si byl po sto letech zavláčet na dvě hoďky k mé oblíbené říčce s tím, že bych zmasil letošní první rybu, a to candoša, pač moja to prej ještě nejedla.První ryba byla štika něco k 70ti-neměřena, puštěna, pak jsem vyšrouboval 2 bolínky a následně si splnil dnešní cíl a zmasakroval candoša 61.Pro letošek mám nachytáno.
Mysho22 - Profil | Čt 4.9.2008 0:19:21
Dneskajší lov začal celkom pekne podaril sa jalec 40cm potom par menších všetko na horneta potom dlho nič tak som prezbrojil na Illexa-Crank zase par drbancov a pri brehu mi to vzal cca 60cm zubačik ktorý sa pri brehu zdanlivo strepal.Po zotmení prezbrojenie na tažší kaliber a začalo sumčie vabenie.Najprv kamarat 1ks cca 40cm potom ja 30cm kusok ďalej kamarat 62cm kusok potom zase ja cca 50cm a nakoniec kamarat 108cm tak sme zakončili dnešní lov utrhnutím plandy a boli sme spokojný že sme neostali bez ryby.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
17:17NLov pod jezem v letních vedrech? 21
16:57NATTs hlásiče a ATTx příposlech 549
16:32NRybářské odznáčky ... 547
14:35NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
13:42N🔥 Grill a grilování 🔥 588
13:07NRybáři vs ochránci přirody 90
9:55NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
9:43NHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
JRC Prut Rova Set 1+1 | SLEVA 53%Za 1.899 Kč
Pruty JRC Rova jsou netradiční a zároveň jedinečné pruty, které v sobě kombinují teleskopický a dělený prut. Nyní také v akčním setu 1+1. Na výběr různé typy rukojetí, různé délky i gramáže.
Sensas pelety Super Feed 650gZa 115 Kč
Klasické zakrmovací pelety. Můžete je použít jako přídavek do vašeho krmení nebo s nimi volně krmit rukou nebo prakem.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....



















































