Aktuálně: Povolené výjimky pro nonstop rybolov na rok 2026

NMrtweyUbrus - Profil | Ne 14.9.2025 14:11:37

Pac.fox >> Kapry chytám taky ale potřebu spát jsem u toho nikdy neměl, asi tomu fakt nerozumim.

    NPac.fox - Profil | Ne 14.9.2025 13:58:38

    MrtweyUbrus >> právě, že tomu nerozumíte jste vyplodil tenhle komentář

      NPac.fox - Profil | Ne 14.9.2025 13:55:56

      Knapík >> promluvil vláčkař

        NMrtweyUbrus - Profil | Ne 14.9.2025 13:55:11

        Pac.fox >> Já tedy zase nechápu že někdo spí a zároveň chytá, buď chytám a nespím nebo spím a pruty mám stažené.

          NKnapík - Profil | Ne 14.9.2025 13:04:52

          Pac.fox >> a je to tu zas, oblíbený rybolovný spánek.
          Nikdo přeci není nucen rybařit x dní v kuse, lov a trávení času z vody má probíhat podle daných pravidel a ne podle toho, jak se to komu hodí s ohledem na vybraný způsob lovu. Stejně tak držení povolenky neopravňuje k nonstop záboru pobřežního pozemku.

            NPac.fox - Profil | Ne 14.9.2025 11:23:54

            čolkař,zloch >> Ty by jsi vydržel cca pět dní u vody a nespat ? A bivaky jak já koukám jsou většinou postaveny pár metrů od stojanu. Takže záběr, rozepnutí zipu od spacáku a od bivaku. Cca 10 vteřin a držím prut v ruce.To , že neuznáváš nějaký styl lovu, neznamená , že je špatný a měl by se zakazovat. Zdravím všechny slušné rybáře.

              NPac.fox - Profil | Ne 14.9.2025 11:11:06

              Flip >> myslím, že mícháte jabka s hruškama

                NPac.fox - Profil | Ne 14.9.2025 11:04:05

                bart.bm >> přesně tak

                  Ndyckyryby - Profil | Ne 14.9.2025 10:25:04

                  Flip >> Jasny, daleko menší bordel totiž udělá, když o půlnoci musí všichni na vodu pro montáže a za 4 hodiny je tam vezou znovu :))))))

                    NKlikař - Profil | Ne 14.9.2025 8:30:47

                    bart.bm >> zrovna včera připlul chlap na belyboatu k bojce a 15minut tam vlačel, samozřejmně chytil vlasce , kolega na něj vola ,, ty nevidiš bojku proč nejedeš jinam” a on na něj ja jsem myslel že je to krmná bojka že tam nechytáš . Někdy je to fakt sila . Žádná slušnost ohleduplnost nic.

                      NVattghernCZ - Profil | Pá 12.9.2025 8:57:24

                      No, já bych to "invazivní nebo nepůvodní" radši formuloval jinak.

                      Třeba:
                      Kapr - u nás původní jen v povodí Dunaje, jinde jen uměle vysazený (čili nepůvodní)
                      Candát - u nás původní jen v povodí Dunaje, jinde uměle vysazený (čili nepůvodní)

                        NPindˇa - Profil | Čt 11.9.2025 12:03:37

                        bart.bm >> jj a máš po už pořešené 👍

                          Nbart.bm - Profil | Čt 11.9.2025 11:38:30

                          Pindˇa >> Neřeším. Mě je jedno jak kdo chytá. Jsem už zvyklí,že v PL mi u tyčkovky vláčí, jelikož ví že se tam krmí a stahují dravci. Přijedou a zas odjedou. Tak jak vláčkáře nechám ať si to prohodí ze břehu klidně i tam kde sedím. To jen někteří,co se neumí normálně domluvit budou furt brblat. Přitom stačí přijít a normálně se zeptat. Jenže slušnost se u vody vytrácí. Zůstává spíš závist. Hlavně u nás v ČR.

                            Nbart.bm - Profil | Čt 11.9.2025 11:33:08

                            čolkař,zloch >> Já myslím že nikoli,když se na to člověk podívá z určitého úhlu. Auto k jízdě nepotřebuje tyhle blbosti a přesto je lidé používají,když už jsou. Takže asi tak.

                              Nčolkař,zloch - Profil | Čt 11.9.2025 10:46:06

                              bart.bm >> hodně chabé přirovnání 👎

                                NPindˇa - Profil | Čt 11.9.2025 10:16:35

                                bart.bm >> Tento boj nejde vyhrát s rybáři, který uznává jediný způsob lovu. Čím míň sedících rybářů u vody tím víc místa na chození okolo vody a když místo není, žádný problém, zakotví se uprostřed jezera, klidně na týden a nějaká nonstopka jim může být ukradená a nějaké hlásiče a připoslechy taky, když si vystačí se silným spalovacím motorem a live sondou

                                  NKnapík - Profil | Čt 11.9.2025 9:22:27

                                  bart.bm >> ani si nemyslím. A o výmluvách z mé strany nemůže být vůbec řeč.

                                    Nbart.bm - Profil | Čt 11.9.2025 9:10:00

                                    já 2 >> Jenže takový rybář není vidět. Jsou vidět pouze ti co se tak nechovají. A ruku na srdce,kdo z těch co jsou tací těží? Ti co by měli spíš vychovávat, ale ve finále brečí, že si nemají kde sednout a v klidu chytat aby jsi mohli nafotit kdyby A opět je rvát do svých katalogu článků a tak dále. Takže je to uzavřený kruh který se točí pouze kolem peněz.

                                      Nbart.bm - Profil | Čt 11.9.2025 9:07:13

                                      Knapík >> trochu blbý příměr. Jedná se o to co používáš ty sám. Taxi už je pět alibistická výmluva.