Aktuálně: Povolené výjimky pro nonstop rybolov na rok 2026

NMartin M. - Profil | St 10.9.2025 16:19:12

Pindˇa >> prerusenim lovu na 4 hodiny das rybam nejen uplny klid v noci, ale i vetsi klid pres den. Mene rybaru a take mensi pomer bivakujicich rybaru.

    NFRANK71 - Profil | St 10.9.2025 16:13:59

    $ >> chápeš to správně.

      NPindˇa - Profil | St 10.9.2025 15:36:04

      No myslet si že čtyřma hodinama dopřeju rybě trochu klidu z celého dne a že jí tím nějakým způsobem hájím po dobu dvou a půl měsíce, není taky zdravá úvaha

        N$ - Profil | St 10.9.2025 14:34:26

        Chápu to dobře, že kolínský Labe a Labe u Kerska je bez nonstopky?

          NPietro 1 - Profil | St 10.9.2025 14:28:35

          To je zvláštní ,že to jde jenom v Čechách ale na Severní Moravě nemáme ani jediný revír. V Čechách mají na spoustě revíru vše ( lov 24, lov z lodě ,zavážění atd) jen sever ma nejdražší povolenky, příspěvky na obnovy revíru které nevíme kde jdou a v čechách se nám smějí jací jsme na severu pitomci a necháme si vše líbit.
          Je to hnus.

            NFlip - Profil | St 10.9.2025 8:24:33

            Proč si většina lidí hraje na ,,pouštěče" nebo na šetrné lovce na bezprotihroty, s clinikama, podložkama,podběrákama se šetrnou síťkou a jinejma eko- vyfikundacema a přitom touží po nepřetržitém lovu resp zkrácení hájení ? Proč také nechce dopřát té rybě trochu klidu ?
            Nejsou tohle náhodou příznaky schizofrenie?

              NKnapík - Profil | St 10.9.2025 7:31:54

              Malda512 >> to určitě ne, zdaleka každý lov není úspěšný a popravdě vlastně ani nikoho takového, kdo si tahá domů tašky ryb, neznám (krom Brzáka), ale pak je tu neodbytná otázka, proč usilovat o ulovení něčeho, co si nechci ani nemůžu vzít.

                Nbart.bm - Profil | St 10.9.2025 7:26:06

                TWIN 69 >> tak tak, sice ne SRZ ale PZW. víc vod a všude 24 celý rok

                  NFlip - Profil | Út 9.9.2025 20:45:57

                  Toto je krásná věta cituji,,ČRS při jednání s Ministerstvem zemědělství usiloval o zmírnění podmínek, zejména o možnost přivlastnit si i další druhy ryb. " 🤣

                    NMalda512 - Profil | Út 9.9.2025 19:01:07

                    Knapík >>. Ale tak lov přece nemusí pokaždé znamenat, že poneseš tašky masa od vody. Prostě to ber tak, že co nepochytas přes den tak v noci už máš smůlu.
                    A především v drtivé většině každý vždycky chtěl chytat non stop s argumentem, že po půlnoci berou ty největší ryby. Tak proč je zabíjet.

                      NTWIN 69 - Profil | Út 9.9.2025 4:31:16

                      Nu což,jsem rád,že mám povolenku SRZ.Víc to raději nekomentovat...

                        Nsven - Profil | Po 8.9.2025 15:28:28

                        reload >> Pokud máš "své" revíry rád, tak děkuj MRS za prozřetelnost, že nonstop nepřipustí.

                          Nsven - Profil | Po 8.9.2025 15:24:56

                          u x a >> především je zajímavé, že ministerstvo udělí výjimku na revír rok předem aniž by k tomu měla mandát od uživatele... Doposud to fungovalo tak, že žádosti předcházel souhlas, hlasováním na VČS.
                          Pravidelně hlasuji proti výjimce a mám k tomu oprávněné důvody.
                          Tragický bordel na revíru, vyhrazování si míst dlouhodobým stanováním/bivakováním atd..
                          Navíc výjimka za účelem decimace sumce velkého, slouží především k decimaci candáta, štiky a trofejních kaprů, prostřednictvím zakázaného zavážení a zakázaných bójek z kostek polystyrenu a PET lahví. Atd.

                            Nreload - Profil | Po 8.9.2025 15:04:18

                            A co konečně MRS?

                              Njá 2 - Profil | Po 8.9.2025 13:43:54

                              Knapík >> S tou rybičkou jsi mi připomněl starý židovský vtip.

                              Celní kontrola, co máte v tom kufru?
                              Ale nic, jen krmení pro papouška.
                              Chlape, vždyť je kufr plnej kafe, to vám žádný papoušek žrát nebude!!!
                              Ne? No tak já mu to nedám!

                              Třeba tu nástražku 40cm bude žrát střevlička

                                NKnapík - Profil | Po 8.9.2025 12:05:25

                                Martin M. >> jj, četl jsem to celý. Normálně jsem si při tom čtení vybavil tohle :
                                https://www.youtube.com/watch?v=yzRcWJBWt1E

                                  NKnapík - Profil | Po 8.9.2025 12:03:29

                                  u x a >> to jsou výjimky ze zákona.

                                    Nu x a - Profil | Po 8.9.2025 10:48:21

                                    Knapík >> zajímavé že jsou páky na takové výjimky..zajímavé

                                      NMartin M. - Profil | Po 8.9.2025 10:42:36

                                      Knapík >> ministerstvo tim sdeluje, ze nema zajem rybarum umoznit efektivneji vychytat ryby nebo si to vice uzivat, ale povoluje jim lov nonstop jen za ucelem omezeni nezadoucich druhu (chybi jejich seznam). Se zakazem nastrazni rybky mas pravdu, ale v minulosti se tusim nonstopka argumentovala prave omezenim poctu sumcu, ted to tam nejak nevidim.

                                        NKnapík - Profil | Po 8.9.2025 9:23:55

                                        Tak to je, panečku, výmysl, umožníme lov nonstop, ale ponechat si při něm můžeš jen ryby invazivní nebo nepůvodní. Na ty přeci lovící při nonstopu nejvíc cílí ...
                                        To chce fakt fištrón !
                                        Co tak zakázat v tomo čase spíš obecně lov na rybku, když na ní nic nepůvodního a krom sumečka ani invazivního rybář nechytí ?
                                        Začínám se posouvat k modelu - radši ten rybolov zakažme komplet.