Našel se způsob, jak může RS nebo jiné pověřené osoby vykazovat rybáře od vody za stanování či špatné parkování?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
Njeden3 - Profil | Po 5.5.2025 10:09:33
dnes se vše zaklíná ekologii-a to se týáká nejen přírody u vody, ale i na těch horách a jinde.....a všude jen plošné zákazy a omezení skoro všeho - proč se teď lidi zoufale brání zřizování dalších chráněných území a rezervací? protože život tam se pro běžného občana stává tak trochu peklem
ale k tomu,co píšeš ty -spousta velmi dobrých nápadů a podnětů 👍👍 a opravdu by to spoustu věcí změnilo k lepšímu -až na jedno -lidi bydlí v drtivé většině podle práce a podle místa, kde platí hypotéku - ne podle rybářských revírů.....takže pokud má první pěknou řeku 80-100km daleko a stejně daleko má nějakou pěknou přehradu -asi tam těžko vyrazí na dvě tři hodky k vodě........a rady,aby si tam tedy jholt zaplatil hotel nebo penzion,ty jsou také moc dobré :-) kdo si udělá z víkendovky na rybách akci v řádu mnoha tisíc jen za nocleh :-) Navíc, pokud ude chytat do púlnoci a ráno bude chtít opět chytat, je to celé nesmysl, než to u vody pobalí,nanosí do auta a dojede k zaplacené chatě- může se před pokojem otočit a vyrazit zpět
protože pokud by přespal u vody ty 4 hodiny,způsobil by ekologickou pohromu,takže musí odjet
což je někdy až komické, rybář balí u vody,aby svojím 4 hodinových nočním spánkem u vody nezpůsobil ekologickou katastrofu.....za zády v obci řve víkendová taneční zábava, hlučky mladých se s opileckých řevem koupají v přehradě, prázdné láhve a obaly rozhazují kolem sebe........nebo si rovnou udělají "romantický ohýnek" ale rybář musí od vody, aby nebyl malér :-)
pro tento absurdistán jsem již na chytání na vzdálených svazovkých rezignoval a myslím,že brzo zůstanu chytat jen na soukromých revírech- přijedu kdykoliv,když mám čas, mám garantované,že i když jedu 100km, rezervované místo u vody bude volné a nikdo mě nebude těch pár dnů prudit za to,že spím u vody u prutů v bivaku a ne v chatě stovky metrů od vody
navíc, pokud člověk má málo času na několikahodinové vycházky k vodě a když už se urve,tak na dva tři dny, díky soustavnému zdražování povolenek od svazu to dává i ekonomický smysl--tedy pokud rybář není vyloženě takový,že musí domů pokaždé donést od vody rybu,pak je to trošku komplikovanější :-)
NJindra01 - Profil | Po 5.5.2025 8:32:44
Njirka a pepa - Profil | Po 5.5.2025 8:32:20
Konečně konstruktivní přístup
NJamessonn - Profil | Po 5.5.2025 8:18:58
NFRANK71 - Profil | Po 5.5.2025 8:17:15
Njirka a pepa - Profil | Po 5.5.2025 8:01:17
Asi netřeba komentovat.
Radši zůstaňte za klávesnicí, tam Vám to jde nejlíp.
Njirka a pepa - Profil | Po 5.5.2025 7:45:06
Navíc já si misto nevyhrazuji, na ryby tam nechodím.
Njirka a pepa - Profil | Po 5.5.2025 7:44:09
Pane, za klávesnicí Vám to jde. Ale dojeďte sem a zkusíme to jak Vám to půjde na břehu.
Samozřejmě, že už jsme to dělali i za asistence PČR a pokaždé, opakuji pokaždé to dotyčný rybář balil. A mel jsem osobně i případ kdy dojeli po půlnoci a po půlnoci po tmě to dva rybáři balili.
Takze prosim, nekazte diskuzi nesmyslama a recma ktere slyším u vody porad dokola a stejne nefungují.
Přesně to funguje jak kdyby Vám někdo na zahradě u domu postavil bivak, policie Vám dotyčného vykáže. Jednodušeji už Vám to napsat nejde, aby jste to pochopil.
NFRANK71 - Profil | Po 5.5.2025 7:35:20
Njirka a pepa - Profil | Po 5.5.2025 7:30:09
Důvěřuj prověřuj kdyz stojím na cizím pozemku 😀😀😀
Ale tady předsi nejde hned o náhradu škody
Tady jde o to že největší trest pro dotyčného rybaře je, ze to musí sbalit a jít jinam. Tak se docílí toho ze misto nebude porad obsazené. Chápeme se?
NFRANK71 - Profil | Po 5.5.2025 7:25:54
Njirka a pepa - Profil | Po 5.5.2025 7:21:10
A proč by se měla prověřovat u majitele pověřena osoba?
Mame úředně ověřený dokument. To rozhodne policii ČR bude stačit.
Nemluvte prosím o něčem o čem toho moc nevíte. Zbytečně škodíte tématu
Njirka a pepa - Profil | Po 5.5.2025 7:18:59
Policie přijede o to nemusíte mít strach. Pokud se vyznáte v zákonech tak víte ze ona musí dojet.
Navíc už pár “vykázání´” bivaků proběhlo a sledujete ze by se tím někdo chlubil třeba na FB???
A jen dotaz. Vás by bavilo znovu jet na místo kde jste měl problém a víte ze ho tam budete mít znovu? Myslim ze k rybaření takove nervy rybář nechce. Cekat do půlnoci dnes, zitra pozítří jestli opravdu policie přijede neni asi ten správný pocit co chcete na rybách mít.
Chápu ze poprvé když na dotčené místo dojedete tak nevíte ze se změnily pravidla ale opakovaně tam jet by uz cosi značilo.
NFRANK71 - Profil | Po 5.5.2025 7:03:48
NPike - Profil | Po 5.5.2025 6:54:16
Njirka a pepa - Profil | Po 5.5.2025 6:52:30
Proto je nás pověřených víc. Aby to bylo právně v pořádku.
Spoléháme na efekt že rybari si nova pravidla rychle řeknou mezi sebou.
Njirka a pepa - Profil | Po 5.5.2025 6:50:36
vsak výkon rybářského práva nebude dotčený!
Pouze nebude možné na soukromém pozemku bivakovat, zdržovat se mimo povolenou dobu lovu atd.
Byly situace kdy majitel pozemku si chtěl jít zachytat o letní dovolené na svůj pozemek a ten nebyl ani jeden den volný!
Pro rybaře kteří loví na splavek nebo Feeder či vláčku to bude možnost dostat se na místa které byly neustále “okupovány” bivaky.
Jinak majitele a osoby které oni uznají za vhodné (kamarádi například) budou moci fungovat na pozemku bez omezení.
Předsi logika věci nevelí rozhodnout, že když nikdo nebude stavět bivak tak ani majitel ☝
Kde to žije - všechna témata
16:04NPoradna: Sumcařina 2570
15:47NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
15:41NRybáři vs ochránci přirody 42
15:28NATTs hlásiče a ATTx příposlech 530
15:23NZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:06NLabe fishing store 14
10:01NJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNStaré Česke rybářské vybavení 390
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNPivo- craft beer 691
NeNDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
NeNŽermanky a bivakovani 3
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
NOVINKA na CHYTIL.cz - plovoucí kouřové boiliesZa 179 Kč
Plovoucí boilies SMOKE POP-UP o pr. 15 mm, které po dopadu do vody okamžitě vytváří silný kouřový, mrakující efekt. Ten funguje jako vizuální magnet a dokáže pracovat až 24 hodin. 3 barvy - 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...











