Našel se způsob, jak může RS nebo jiné pověřené osoby vykazovat rybáře od vody za stanování či špatné parkování?

NŘízek 5,125 - Profil | So 3.5.2025 12:17:33

FRANK71 >> evidentně je s tím problém, a díky tomu problému bude pro rybáře čím dál víc omezení,
tak to prostě je.
A fakt nepomůže, když tomu rybáři sami půjdou naproti.

    Nvydra Lucky - Profil | So 3.5.2025 12:08:47

    Dnes ráno u Labe nedaleko Poděbrad. V lese, u vody dvě auta, pártystan, pohoda ... Nikomu to nevadí ... Kdo by to měl řešit ? Jel jsem od soutoku Labe s Cidlinou do Nymburka. Co bylo cestou k vidění, ani nemluvit. Každému je to u zadele. Auta v lese, na cyklostezce, v přírodní rezervaci. Příjezdy jen přez zákaz. Měšťáci vybírají za špatné parkování jenom ve městě, stáťákum je to jedno a RS nemá gedír. A tak si tu žijeme.

      NMartin M. - Profil | So 3.5.2025 10:38:57

      Dodo677 >> mne to vadi hlavne z principu, ze slusny clovek, ktery se rozhodne dodrzovat pravidla pro svuj vlastni dobry pocit i kdyz vi, ze by ho nechytli nebo ze trest je minimalni, tak se citi jak debil, kdyz ho tato jeho vlastnost v zivote znovu a znovu zrazuje, kdyz ostatni na vsechno serou, nic se jim nestane a jeste ti treba reknou ze nekdo na to koule ma a nekdo ne.
      Jeste jsem neslysel, ze by nekdo rekl jsem posera, co se boji o auto, slaboch co potrebuje rybu ze snazsiho mista, kam nema silu dojit po svych.... Vzdy jen ramena.

        NDodo677 - Profil | So 3.5.2025 10:04:51

        Samozvaný Zoro mstitel zastupuje lidi, kterým vadí, že jim na neobdělávaném pozemku někdo vyšlape kopřivy....

          NFRANK71 - Profil | So 3.5.2025 6:34:59

          LosPafkos >> já vím, že jsi v pohodě a normální.To byl jen příklad.😄👍🍻

            NLosPafkos - Profil | So 3.5.2025 6:13:41

            FRANK71 >> Fando já dal palec hore za zarybňování, mne je parkování u vody u prdele,ale rozhodně to nemá řešit RS ani nějaká rybářská garda😉

              NFRANK71 - Profil | So 3.5.2025 0:01:06

              jirka a pepa >> já už nic vědět nechci.🤦

                Njirka a pepa - Profil | Pá 2.5.2025 23:58:58

                FRANK71 >>
                Dívejte,
                Pracuji/pracujeme na tom dlouho. Navíc jsme to s právníky několikrát procházeli.
                Pokud to chcete otestovat dojeďte, jinak děláte jen hrdinu tady na diskuzi a zbytečně odvádíte pozornost někam jinam.

                Chtel jsem jen v této diskuzi upozornit na to s čím se můžou rybáři setkat na Dyji 4B.
                Myslim, ze informovanost a prevence ušetří dost práce v budoucnu.

                  NFRANK71 - Profil | Pá 2.5.2025 23:50:39

                  jirka a pepa >> Jedeš pěkně. Já nevěděl, že RS má právo uchovávat osobní údaje, notabene ještě v případu který ji nenáleží řešit. Čím dál lepší.🤦

                    Njirka a pepa - Profil | Pá 2.5.2025 23:47:10

                    FRANK71 >>
                    No když myslíte…..
                    Můžete přijet a zkusíme to ☝

                      NFRANK71 - Profil | Pá 2.5.2025 23:45:18

                      jirka a pepa >> no tak to určitě.😂😂😂 Já teda nevím kolik jsi těch případů řešil, já několik, takže vím přesně jak to většinou končí.😊

                        Njirka a pepa - Profil | Pá 2.5.2025 23:40:51

                        FRANK71 >>
                        Kdo řekl že to zdelim? Kde jete to četl??
                        Ja řekl ze údaje znám a jsou na záznamu.
                        Takze pokud dojde na spor ať už s policií nebo na úřadu tak oni můžou požádat o poskytnutí záznamu z kamery. Uz chápeme???

                          NFRANK71 - Profil | Pá 2.5.2025 23:36:22

                          jirka a pepa >> tak to dlouho RS dělat nebudeš, neb to není tvoje oprávnění sdělovat údaje třetí osobě. Začínáš mě bavit.

                            Njirka a pepa - Profil | Pá 2.5.2025 22:44:56

                            FRANK71 >>
                            Jenze na tohle jsme všechno mysleli dopředu.
                            Takze mame zmocnění zastupovat majitele i u toho občansko-právniho sporu tak, aby tam majitel ani nemusel chodit. To stejné se správou chko soutok.
                            A Vaši totožnost uz budu znát protože Vás nejdřív zkontroluji jak RS. Takze nemusím ani čekat na policii ČR.
                            Všechny údaje i záznam bude na moji kameře.

                              NFRANK71 - Profil | Pá 2.5.2025 22:23:57

                              jirka a pepa - 2.5.2025 15:34:56 >> pokud někomu budu bivakovat na na pozemku, tak se jedná o občansko právní spor, takže PČR dá majiteli mojí totožnost a tím to končí. Jestli to majitel někam požene je jeho věc.

                                NFRANK71 - Profil | Pá 2.5.2025 22:19:24

                                Řízek 5,125 >> fakt se mi líbí, tím nemyslím jen tebe, jak mu v reálu nevadí porušovat pravidla, ale na Mrku je světec.😂🤗🤗🤦

                                  NŘízek 5,125 - Profil | Pá 2.5.2025 17:39:37

                                  visage >> jj:-)

                                    NŘízek 5,125 - Profil | Pá 2.5.2025 16:52:09

                                    FRANK71 >> zarybnuje ji proto, že tam lovi a likviduje tak přirozené populace, proto ty ztráty doplňuje. Jinak konstrukce- já platím povolenku v organizaci, která tu vodu zarybnuju, a proto tam můžu jezdit autem, nemá žádnou oporu v legislativě:-).
                                    Nikdo nikoho nenutí sypat někam kapra nebo sivena:-)

                                      Nčolkař,zloch - Profil | Pá 2.5.2025 16:33:33

                                      jirka a pepa >> přesně tak, místní, kteří na Labi vidí, kolik různých zákazů přibylo za x let co tu chytají, úzkostlivě respektují, cizáci, kterých tu je většina hlavně o víkendu a svátcích, způsobují většinu problémů a následně zákazů 👎

                                        NPetr64 - Profil | Pá 2.5.2025 15:55:14

                                        visage >> S babenkama v plavkách se počítalo už v dávné minulosti. Proto vymysleli pípáky,aby se nemuselo furt čumět na policajta.😁