Český rekord: úlovek kapra 32 kg

Autor diskuse: Hugo Fisher - Profil , 18.9.2018

NPetr64 - Profil | So 22.9.2018 15:49:01

Tom - Tuk >> To se mi líbí. Dal bych i líbí, ale byl bych za vlezdořiťku.;-)

    NCalex - Profil | So 22.9.2018 15:29:52

    Tom - Tuk >> K Bušákovi ohledně piva a do Gastrokoutku kvůli žrádlu. Kaprařinu mám už dlouho v ignoru.

      NKáceč - Profil | So 22.9.2018 15:09:09

      Tom - Tuk >> regni - zaregistruj se.

        NTom - Tuk - Profil | So 22.9.2018 15:05:54

        Káceč >>

        Zkoušel, nelíbí, maj to tam zmatečný z mého pohledu. Vím co máš na mysli.

        Mám MRK rád, mj. jsem díky němu potkal několik mnoho fajn lidí. A proto jsem smutnej. A úpně nejvíc kvůlivá mládežnictvu. Vím o čem píšu, dnes pomnohokráté se mě potvrdilo při hovorech s mládežníky u vody... úplně pomatení...

        Co je to "regni"?

        T.

          NKáceč - Profil | So 22.9.2018 14:59:06

          Tom - Tuk >> ser na Mrk a regni se třeba na Chytej, tam to bude jistě sluníčkový....

            NPedro1 - Profil | So 22.9.2018 14:57:55

            Tom - Tuk >> Děkuji.

              NTom - Tuk - Profil | So 22.9.2018 14:46:23

              Ahoj lidi.

              Tohle je moc prima otázka/diskuse. Prosím (autor má zjevně u zadele) okoločtoucí o příspěvky. Např. na téma kam směřuje jakoby publicitní jakoby rybařina aneb jakoby jájájá jenom já jakoby. Děkuji. Jakoby. Prostě vlastně úplně jako eéeee. A NESTYĎTE SE! Sprostotu MRKu posledního min. půlroku nelze přebít jakoukoli vulgaritou. Ani úmyslně.

              Kdysi skvělý web pro rybáře všeho ranku a pokročilosti se sice zvolna, ale zato zcela neúprosně proměňuje na idiotskou reklamní masírku a ryzí kažení dobrých mravů (cizím slovem korupce - jen info pro blbce).

              Kdejakému debilovi projde xykrát nastolené téma, člověk to nestíhá ani ignorovat. Otázky/témata na konto divžene jednotlivých kuliček/pelet/sračkyplačky z jednoho pytle se rojí dnes a denně... A ano, vím, nemusím to číst, mohu vysmahnout atdatp. ALE!!! .

              Jsem nasranej, promiňte. MRK, můj milovaný MRK se mění čím dál rychleji na TV Hovna, Lži Dnes apod. Což by samo o sobě nevadilo, neříka mě to pane, ale kurví to už tak dost zpitomělou mládež...

              Pojďme požádat p. Maťáka o redukci témat a potažmo o povinnost moderovat vlastní schválenou diskus.. A klidně mne zabijte.

              Děkuji za pozornost.

              T.

              Nazdar a pište!

                NTom - Tuk - Profil | So 22.9.2018 14:23:31

                Pedro1 >> Jo! Hovno vždy. T.

                  NTom - Tuk - Profil | So 22.9.2018 14:22:26

                  Malda512 >>

                  Moderátor je lama (co je to lama v souvislosti s diskusí prosím???) ok. A co Ty? Jak to vidíš kromě šmahem kritiky přispívajících nicneříkajících? T.?

                  nasměrovaná

                    NTom - Tuk - Profil | So 22.9.2018 14:19:45

                    Nezdvořák Prevít >>

                    "přizdisráčů a křivochcálek" kůuuurváaaaa =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))​)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))​)

                    Dóoooost prosím =)

                      NTom - Tuk - Profil | So 22.9.2018 14:17:54

                      Falen >> Hašišmarjájózef.... tohle je sebemrskačství... =))))

                        NPedro1 - Profil | So 22.9.2018 12:45:39

                        Nezdvořák Prevít >> A hoří?

                          NNezdvořák Prevít - Profil | So 22.9.2018 12:38:59

                          Malda512 >> tak vzhledem k tomu, ze cele tema je o hovne, tak to ani jinde nez u prdele skoncit nemohlo...hovno nevylestis...

                            NMalda512 - Profil | So 22.9.2018 12:15:35

                            Zase to stejné. Diksuse nasměřovaná do uplné prdele a hromada žvástů které nemají s tématem nic společného. Moderátor je lama

                              NNezdvořák Prevít - Profil | So 22.9.2018 9:43:59

                              Falen >> myslet si to klidne muzes...a co ja vim, treba ne...podle me je Mrk spis sebranka prizdisracu a krivochcalek...teda tech co se projevujou...coz by tak cinilo i ze mne...jenze ja jsem ojedinely a dokonaly...

                                NFalen - Profil | So 22.9.2018 8:28:54

                                Nezdvořák Prevít >> Tak to ses netrefil.

                                  NFalen - Profil | So 22.9.2018 8:27:56

                                  cuchak >> Neresim Blazenu, on toho kapra nechytil. Gratuluji lovci.

                                    NNezdvořák Prevít - Profil | So 22.9.2018 8:17:08

                                    Falen >> a ty jsi jako typicky cechackovsky moralista projevil tou luzou prave vsechny zminene atributy...vzdyckysedel ve tride jesen jako ty...sice mas pravdu, ale protirecis si, coz z tebe dela jednookeho krale mezi slepci...

                                      Ncuchak - Profil | So 22.9.2018 8:16:20

                                      Falen >> když někdo někoho nazve lůzou, taktéž to vypovídá o jeho charakteru ...., on ten Blažena doopravdy stojí za pousmání ... 🤔☺

                                        NFalen - Profil | So 22.9.2018 6:40:55

                                        Na téhle diskuzi se naprosto odrazi charakter nasi zemicky.Hrdost,čest, uznaní, nic z toho tady vetsina mrk komunity nezna.Lůza nic víc.