Mohykáni pod Pálavou

Diskuse k rybářskému videu Mohykáni pod Pálavou

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.3.2016

SUPERMASAŘ - Profil | So 12.3.2016 20:48:59

Maxi Sob >> Vůl a provokatér? A proč!! Protože ti říkám jak to je

    Maxi Sob - Profil | So 12.3.2016 20:44:18

    SUPERMASAŘ >> Seš Vůl a provokatér končíms tebou hoj.

      Maxi Sob - Profil | So 12.3.2016 20:42:34

      Oňas... >> Máš muůj velkej obdiv takových Pánů rybářů je málo :-))))

        P!F - Profil | So 12.3.2016 20:34:33

        nofish >> Jednoducho su tie olova vo vode zanedbatelny problem... To je vec, co budu riesit nasi prapravnuci, ak dovtedy tato chamrad zvana ludstvo este bude existovat.

          otoš - Profil | So 12.3.2016 20:29:29

          smike >> ... no comment...:-))

            Oňas... - Profil | So 12.3.2016 20:28:59

            Maxi Sob >> Věř že tu takoví jsou...ale všichni na mě čumí a nechápou...pro lidi je víc maso, než příroda...

              SUPERMASAŘ - Profil | So 12.3.2016 20:24:59

              Maxi Sob >> A proč nikdo vás kapra pouštět nenutí to akorát vy ste si z něho udělali boha z prasete který všechno sežere a chytne ho každej a nepotřebuješ anity vaše kuličky bez kterých údajně velkýho kapra nechytneš

                smike - Profil | So 12.3.2016 20:23:52

                otoš >> ja myslim, ze kdyz se v do kouli ulozi zinek a hlavne med, tak stoupnou na hodnote:-)))

                  Maxi Sob - Profil | So 12.3.2016 20:19:13

                  otoš >> To je dobře aspoň zbyde více masa pro kapraře který je sežerou na grilu :-))

                    otoš - Profil | So 12.3.2016 20:15:48

                    Maxi Sob >> ...candátí maso je sice chuťově vynikající, ale já ho nekonzumuji a to z důvodu, že obsahuje Cu a Zn (měď a zinek) i když v minimálních hodnotách. Ale pozor! Při pravidelném příjmu mědi a zinku dochází k zasychání varlat...A rybář bez koulí to je jako pitbul bez zubů...

                      judas.d - Profil | So 12.3.2016 20:01:48

                      Soulfish >> Piš jsi co chceš,Ty nechápeš mě a žádní alibismus u mě nehledej.Tímto bych to ukončil.

                        Maxi Sob - Profil | So 12.3.2016 19:56:38

                        SUPERMASAŘ >> Ukaž mi někoho kdo chytne za rok dvacet candátů sedum kilo a víc a pustí je .Kapr je nelehčejc chovatel na ryba a nejvíce nasazována proto může pár jedinců vyrůst .Bohužel candoš má takovou kvalitu masa že ho skoro nikdo nepustí. Aže kapraři pouštěj tak ať vláčkaři ty candoše taky a baštěj kapry .

                          milin - Profil | So 12.3.2016 19:50:56

                          RST >> :-))))) Jasný, většinou žádná chemie :o))

                            RST - Profil | So 12.3.2016 19:46:42

                            milin >> Hovno není toxické:-)

                            https://www.youtube.com/watch?v=dAn4M0Qk7iQ

                              Soulfish - Profil | So 12.3.2016 19:46:22

                              judas.d >> Nezlob se na mě, ale filosofie formátu "neškodí to tak moc jako jiné věci, a proto je to vlastně OK a můžeme to dělat", je docela silné kafe. Dalo by se to nazvat možná i alibismem.

                              Každopádně přeju prima večer.

                                milin - Profil | So 12.3.2016 19:45:57

                                A už jste pořešili to sraní?

                                  SUPERMASAŘ - Profil | So 12.3.2016 19:38:12

                                  FRANK71 >> Kaprař je druh na vymření aspoň doufám že to bude tady na nových mlýnech a konečně bude klid pro normální rybáře a ne pro tyhle pošuky.Dobře ze zakázali ty jejich boudy od strachotína po Šakvice

                                    FRANK71 - Profil | So 12.3.2016 19:29:51

                                    SUPERMASAŘ >>ale kecá, stačí si zajít do sekce přívlač a podobné diskuse.😂😂

                                      SUPERMASAŘ - Profil | So 12.3.2016 19:28:40

                                      FRANK71 >> No nepustí ale aspoň blbě nekecá

                                        SUPERMASAŘ - Profil | So 12.3.2016 19:26:36

                                        RST >> No jak píšeš to já taky ne !!! Ale kapr je pro ně bůh což je divný