Prosincový kapřík

Diskuse k rybářskému videu Prosincový kapřík

Autor diskuse: FOUSATEJ HAT - Profil , 26.12.2014
41 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NFOUSATEJ HAT - Profil | Pá 20.2.2015 14:52:53

Starc55 >> Dekuju

    NStarc55 - Profil | Pá 20.2.2015 9:50:48

    FOUSATEJ HAT >> Tak držím palce ať se dílo podaří.

      NFOUSATEJ HAT - Profil | Čt 19.2.2015 14:39:09

      Starc55 >> to je tou rekou. Tam na ty vode se zastavil cas. Uz se tesim na jaro.az tam vyrazim. Mam v planu udelat film o slapance. Uz jsem zacal tocit takovy to povidani kolem. Kousek filmu i z dilnicky jak pripravit navnadu.a.nastrahu, a proc zrovna tuhle nastrahu a tak. Jsem zvedavej jestli to dam dohromady

        NStarc55 - Profil | Čt 19.2.2015 13:40:38

        FOUSATEJ HAT >> Myslel jsem si to. Ale jinak se ti to povedlo. Čiší z toho taková pohoda a klid.

          NFOUSATEJ HAT - Profil | Čt 19.2.2015 10:50:23

          Starc55 >> jj neni to ono. Ja jsem tam byl sam no :-(

            NStarc55 - Profil | Čt 19.2.2015 9:39:33

            Je to dobe zmáknutý..... ale něco zásadního mě tam chybí. To nejdůležitější: zdolávání a výlov. Proto si netroufám hodnotit ani kkladně ani záporně.

              Njunyor2 - Profil | Čt 19.2.2015 9:14:16

              Kdo umí,ten umí,aneb ví jak na to,to zaslouží za 1

                NFOUSATEJ HAT - Profil | Ne 25.1.2015 17:04:01

                Diky :-)

                  NJirka75 - Profil | St 31.12.2014 13:53:58

                  FOUSATEJ HAT - >> Moc pěkný pokoukání.
                  To se hned líp snáší ta zima venku :-)

                    NGašpi - Profil | St 31.12.2014 12:49:43

                    FOUSATEJ HAT >> Pěkné video, dobrá kamera, ale jestli jsi nechtěl přelstít ty nás ? Jinak vypadáš na sympaťáka a máš kuráž. Vše nej do nového roku.

                      NFOUSATEJ HAT - Profil | St 31.12.2014 9:42:52

                      Díky

                        NLesan56 - Profil | Út 30.12.2014 22:29:36

                        Ahoj, je to moc pěkné video. Dávám 1

                          NDulf - Profil | Po 29.12.2014 11:37:10

                          FOUSATEJ HAT - >> super,mám to podobně.Krásná voda na zimu.

                            Nmigrific - Profil | Po 29.12.2014 10:39:01

                            pěkné video, já bych v té kose nikam nešel, za mně za 1 a tleskám

                              NKruan - Profil | Po 29.12.2014 8:17:39

                              Pekne videjko. Jaka tam byla hloubka. A vedel jsi ze tam kapri v tomhle pocasi jsou nebo to bylo nejak naslepo. Ja totiz chodim na podobnou ricku a v lete obcas lapnu kaprika, ale v zime ani tuk. Nikdy teda nekrmim. Prijde mi, ze na male ricce kapri stejne asi moc nejezdi, zvlast v zime ne? Cim jsi krmil ? A za jak dlouho prisel zaber? Dik

                                NDart Ness - Profil | Po 29.12.2014 7:28:15

                                tvistr >> A nedá si říct a nedá si říct.....Já jsem se tu s tebou nepřišel hádat,tak co do mě vandruješ....Napsal jsem tu svůj názor - hotovo.(Maximálně si budu myslet něco o potrefené huse)...

                                  NBendour - Profil | Ne 28.12.2014 20:57:47

                                  hezke videjko taky jsem to zkousel a taky jsem lapnul podobneho karika na skoro stejny nadobicko potesil me velice.

                                    Ntvistr - Profil | Ne 28.12.2014 20:46:55

                                    Dart Ness >> Nikdo tu nechce psát pochvalné názory... takže klídek. Ono flusnout na něčí práci a polemizovat je o ničem. V titulku je napsáno, Prosincový kapřík ... a ne jak nejlépe chytnout kapra v prosinci... nikomu nevnucuje chytání na to či ono a hned je tu "názor" na feeder by to bylo lepší, další "názor" švindl kapr byl chycen na housku a podobný hovadiny. Proto jsem Ti napsal, aby jsi natočil zimní video a uvidíme... víš ono v životě "ukázaná" plati... žvásty jen zasíraj diskuse tak asi...

                                      NDart Ness - Profil | Ne 28.12.2014 15:59:58

                                      tvistr >> My jsme nějakej nabroušenej při svátcích...Jsem nevěděl,že tu nesmím napsat (svůj) jiný než pochvalný názor...A takové ty klasické rypance typu - Natoč svoje zimní video atp. ,tak s tím mě fakt nenas...š. Proč bych to dělal,je jich tu v tomhle duchu (kaprařina,fídrařina) málo?

                                        NFOUSATEJ HAT - Profil | Ne 28.12.2014 15:06:09

                                        tvistr >> Jasný, rozumím :-)

                                          Ntvistr - Profil | Ne 28.12.2014 14:47:42

                                          FOUSATEJ HAT >> Fousáči, nemusíš tu "foukat bolístky" , serou mě z prominutím lidi co zasírají vlákna nesmyslnými kecy, a proto tu plno lidí proleze stránky a nenapíše tu raději ani slovo.. myslím, že by to byl dobrý námět na vlákno . "Jaké jsou vaše zkušenosti se "zasírači" vláken aneb nic nedělám jen prudím do ostatních... " Promiň, ale musel jsem to napsat a tím nepřímo "zasrat " tvoje" vlákno. Omlouvám se. Jinak povedený video ...dávám jedničku.
                                          Jirka

                                            NFOUSATEJ HAT - Profil | Ne 28.12.2014 10:33:15

                                            Nechte toho lidi :-) Já myslim že je uplně jedno jak člověk chytá a na co chytá a co chytá, rybařím i s feederem nebo s plavačkou, jen jsem prostě tentokrát vzal tenhle vercajk ne? :-)

                                              Ntvistr - Profil | Ne 28.12.2014 9:50:15

                                              Ewa Farna >> jjjjo ty jsi asi dostal pod stromek trávu a vyhulil jsi ji naráz, jinak by jsi nemohl kecat takové hovadiny.. nebo z tebe mluví závist a to je ještě horší.. nebo jsi wěědma... já bych napsal úplně něco jiného.

                                                Ntvistr - Profil | Ne 28.12.2014 9:43:53

                                                Dart Ness >> jak se říká "účel světí prostředky" , takže řeči o swingeru, pípácích a feederu jsou trochu zbytečné.. Natoč sám nějaké video o zimní chytačce a uvidíme ... Ono od vánočního stromku se to hodnotí, to má každej nápadů a weelký houwno z toho. My jsme chytali ještě v neděli s kolegou v tom hnusu a jezdilo to i bez feederu... Sám chytám velké kapry na feeder, ale toto bych tedy nenapsal... napsal jsi to dobře : bych si to asi užil víc... to asi je výstižné. Natoč video "Prosincový kapřík na feedr a uvidíme... asi..

                                                  Nromel1 - Profil | Ne 28.12.2014 9:37:25

                                                  Ahoj, pěkné. A proč jsi nenatočil zdolávání a vytažení z vody?

                                                    NDart Ness - Profil | Ne 28.12.2014 9:17:47

                                                    No nevím - na mě trochu 'hrubé' na tak malou vodu - pípák + swinger + boilies (a ještě dvě hrsti na zakrmení). S feedrem bych si to asi užil víc - a jemněji,než s 'kaprařinou' ...

                                                      Npohan - Profil | Ne 28.12.2014 8:19:09

                                                      velice pekne videjko,jen me tam chybelo popijeni svaraku,nebo gorale na zahrati,ale jinak za 1

                                                        Nbobs - Profil | So 27.12.2014 10:59:30

                                                        FOUSATEJ HAT >> covece ta ewik farna to je vedma ze ??))) asi ji pisnu jestli to ma dneska cenu chodit k vode ))))

                                                          Nvata - Profil | So 27.12.2014 10:49:55

                                                          Parádní videjko :3

                                                            NFOUSATEJ HAT - Profil | So 27.12.2014 8:51:37

                                                            Donn79 >> Jj teď přijde čas okounů na žížalky a malej brček :-) hned jak začne přimrzat řeka :-)

                                                              NDonn79 - Profil | Pá 26.12.2014 23:20:01

                                                              FOUSATEJ HAT >> To samé s počasím i u nás.Teď tady máme -2,což není nic moc,ale hlásí ještě větší mrazy,tak uvidíme.Ale ani větší mínusové teploty mě nezabráním aspoň na chvilku vyrazit k vodě. .-)

                                                                NFOUSATEJ HAT - Profil | Pá 26.12.2014 23:14:22

                                                                Donn79 >> ono taky u nás mrzne dneska prvně, do včera jsme tu měli pěkně, voda nebyla ještě uplně studena, to byl asi ten fígl :-)

                                                                  NDonn79 - Profil | Pá 26.12.2014 23:11:10

                                                                  FOUSATEJ HAT >> Naprosto v pohodě,jak jsem psal "zahřál" kapřík jeden .-)

                                                                    NFOUSATEJ HAT - Profil | Pá 26.12.2014 23:04:05

                                                                    Donn79 >> Jj i když to byl kapřík standardní, tak jsem vděčnej :-)

                                                                      NDonn79 - Profil | Pá 26.12.2014 23:02:45

                                                                      Zahřálo :-)

                                                                        NFOUSATEJ HAT - Profil | Pá 26.12.2014 22:33:16

                                                                        byl to boilies 14mm příchuť mandle&ananas, háček tuším velikost 8.

                                                                          Ndavid.ch - Profil | Pá 26.12.2014 22:26:04

                                                                          Na můj vkus docela velký háček v porovnání s tou kuličkou. Ale možná se mi to jen zdálo.

                                                                            NBušák - Profil | Pá 26.12.2014 22:03:29

                                                                            FOUSATEJ HAT - >> dobrý ,asi rohlíková koule,tak proč ne

                                                                              NEwa Farna - Profil | Pá 26.12.2014 22:00:03

                                                                              chytal na rohlik to je jasny, protoze na boilies by neudelal ani pipanec. jen to uvedl do titulku na zacatku videa a udelal s kouli jeden zaber, aby to bylo dost vostry a vypadalo realne

                                                                                Nschrek - Profil | Pá 26.12.2014 21:34:39

                                                                                Opravdu pekne.

                                                                                  Nkabo - Profil | Pá 26.12.2014 21:09:41

                                                                                  Pěkné. Na co jsi chytal?