Prosincový kapřík

Diskuse k rybářskému videu Prosincový kapřík

Autor diskuse: FOUSATEJ HAT - Profil , 26.12.2014

FOUSATEJ HAT - Profil | Ne 28.12.2014 10:33:15

Nechte toho lidi :-) Já myslim že je uplně jedno jak člověk chytá a na co chytá a co chytá, rybařím i s feederem nebo s plavačkou, jen jsem prostě tentokrát vzal tenhle vercajk ne? :-)

    tvistr - Profil | Ne 28.12.2014 9:50:15

    Ewa Farna >> jjjjo ty jsi asi dostal pod stromek trávu a vyhulil jsi ji naráz, jinak by jsi nemohl kecat takové hovadiny.. nebo z tebe mluví závist a to je ještě horší.. nebo jsi wěědma... já bych napsal úplně něco jiného.

      tvistr - Profil | Ne 28.12.2014 9:43:53

      Dart Ness >> jak se říká "účel světí prostředky" , takže řeči o swingeru, pípácích a feederu jsou trochu zbytečné.. Natoč sám nějaké video o zimní chytačce a uvidíme ... Ono od vánočního stromku se to hodnotí, to má každej nápadů a weelký houwno z toho. My jsme chytali ještě v neděli s kolegou v tom hnusu a jezdilo to i bez feederu... Sám chytám velké kapry na feeder, ale toto bych tedy nenapsal... napsal jsi to dobře : bych si to asi užil víc... to asi je výstižné. Natoč video "Prosincový kapřík na feedr a uvidíme... asi..

        romel1 - Profil | Ne 28.12.2014 9:37:25

        Ahoj, pěkné. A proč jsi nenatočil zdolávání a vytažení z vody?

          Dart Ness - Profil | Ne 28.12.2014 9:17:47

          No nevím - na mě trochu 'hrubé' na tak malou vodu - pípák + swinger + boilies (a ještě dvě hrsti na zakrmení). S feedrem bych si to asi užil víc - a jemněji,než s 'kaprařinou' ...

            pohan - Profil | Ne 28.12.2014 8:19:09

            velice pekne videjko,jen me tam chybelo popijeni svaraku,nebo gorale na zahrati,ale jinak za 1

              bobs - Profil | So 27.12.2014 10:59:30

              FOUSATEJ HAT >> covece ta ewik farna to je vedma ze ??))) asi ji pisnu jestli to ma dneska cenu chodit k vode ))))

                vata - Profil | So 27.12.2014 10:49:55

                Parádní videjko :3

                  FOUSATEJ HAT - Profil | So 27.12.2014 8:51:37

                  Donn79 >> Jj teď přijde čas okounů na žížalky a malej brček :-) hned jak začne přimrzat řeka :-)

                    Donn79 - Profil | Pá 26.12.2014 23:20:01

                    FOUSATEJ HAT >> To samé s počasím i u nás.Teď tady máme -2,což není nic moc,ale hlásí ještě větší mrazy,tak uvidíme.Ale ani větší mínusové teploty mě nezabráním aspoň na chvilku vyrazit k vodě. .-)

                      FOUSATEJ HAT - Profil | Pá 26.12.2014 23:14:22

                      Donn79 >> ono taky u nás mrzne dneska prvně, do včera jsme tu měli pěkně, voda nebyla ještě uplně studena, to byl asi ten fígl :-)

                        Donn79 - Profil | Pá 26.12.2014 23:11:10

                        FOUSATEJ HAT >> Naprosto v pohodě,jak jsem psal "zahřál" kapřík jeden .-)

                          FOUSATEJ HAT - Profil | Pá 26.12.2014 23:04:05

                          Donn79 >> Jj i když to byl kapřík standardní, tak jsem vděčnej :-)

                            Donn79 - Profil | Pá 26.12.2014 23:02:45

                            Zahřálo :-)

                              FOUSATEJ HAT - Profil | Pá 26.12.2014 22:33:16

                              byl to boilies 14mm příchuť mandle&ananas, háček tuším velikost 8.

                                david.ch - Profil | Pá 26.12.2014 22:26:04

                                Na můj vkus docela velký háček v porovnání s tou kuličkou. Ale možná se mi to jen zdálo.

                                  Bušák - Profil | Pá 26.12.2014 22:03:29

                                  FOUSATEJ HAT - >> dobrý ,asi rohlíková koule,tak proč ne

                                    Ewa Farna - Profil | Pá 26.12.2014 22:00:03

                                    chytal na rohlik to je jasny, protoze na boilies by neudelal ani pipanec. jen to uvedl do titulku na zacatku videa a udelal s kouli jeden zaber, aby to bylo dost vostry a vypadalo realne

                                      schrek - Profil | Pá 26.12.2014 21:34:39

                                      Opravdu pekne.

                                        kabo - Profil | Pá 26.12.2014 21:09:41

                                        Pěkné. Na co jsi chytal?