Chataři si stěžují na rybáře Vágnera. Nelíbí se jim úpravy rybníka

Piškothonza - Profil | Ne 15.6.2014 17:38:47

freddys >> ahoj,pouze jsem zde napsal vlastní poznatky, nic víc za tím nehledej....

    Darcy - Profil | So 14.6.2014 18:23:59

    Piškothonza >> Dávám ti "líbí". Lépe bych to sám nenapsal.

      freddys - Profil | So 14.6.2014 17:16:41

      Piškothonza >> Zdar, kdybych dával nelíbí, dám ti je. Toto tvoje paušalizování je velmi nepěkné a velmi mi připomíná to, na co si zde často stěžují kapraři. Tedy, že jsou ti dobří házeni do jednoho pytle s těmi "bordeláři" porušujícími, co se dá.
      Btw, když se podíváš do katastru nemovitostí, což není nic složitého, zjistíš, že někteří "zajímaví tvorové, zabírající cizí území" mají pozemky kolem zmiňované lokality v osobním vlastnictví, bez jiného omezení...

      Jestli ona ta zde tak často zmiňovaná závist nefunguje i jinak, nejen proti Kubíkovi, ale i proti lidem majícím chatku někde u vody...

        Piškothonza - Profil | Pá 13.6.2014 20:18:37

        českej chatař je velmi zajímavej tvor....rád zabírá cizí území,přetváří je k obrazu svému...dosud nepochopil,že všechno již není všech....nejvíc má rád všechno zadarmo,jako kradené dříví v lese,ryby z rybníka a pod....samice tohoto druhu mají rády klid,tudíž samec dělá vše pro znepříjemění vstupu cizích osob...rád tento tvor znečištuje cizí území vlastními odpadky,jako jablka a posekaná tráva šup do řeky,tradivody odpadních vod,taky šup do řeky a tak bych mohl pokračovat... Jakubovi fandím,ale jeho pronajatý rybník by měl oplotit,nebo najmout ostrou ochranku,nebo se nebude stačit divit.....))))))))

          Bušák - Profil | Pá 13.6.2014 20:17:16

          elhierro >> to sem nechtěl napsat

            elhierro - Profil | Pá 13.6.2014 20:12:40

            Bušák >> Přes každýho jede vlak..... ..... i přes Bartošovou jel........... :-(

              Bušák - Profil | Pá 13.6.2014 20:09:10

              - >> chataři je vám to hov-no platný,Kuba je bůh,přes něj vlak nejede

                elhierro - Profil | Pá 13.6.2014 19:51:11

                No, možná i chataři jednou aplikují metodu CH&P. Ale v jejich případě chytnou do rukou kolo výpustě a pustí vodu. :-) A teď vážně. Základem jsou sousedské vztahy, bez nich to nejde. Obě strany si k sobě musí najít cestu.

                  vydra Lucky - Profil | Pá 13.6.2014 19:33:09

                  rybomil - 13.6.2014 18:12:22 >> Tato diskuse jen odhaluje, jak ubohé je právní povědomí veřejně se prezentujících lidí. Když už se někdo chce prezentovat se svými názory veřejně, měl by se chovat alespoň s elementární slušností, i když zrovna s názorem druhého nesouhlasí. Ale to bychom po některých individualitách chtěli asi moc. Urážky, pomluvy, veřejné pohoršení ....asi znám jiné státní zástupce, než ty, ale to je zbytečné řešit. Nepatří to ani do této diskuze. Omlouvím se zadavateli a končím rozpravu na téma slušnost.

                    Macinek - Profil | Pá 13.6.2014 18:43:23

                    rybomil >> já na ten zázrak přímmo čekám.Jinak fakt je to J.Vágner?Ptám se jen,že až se bude díti zázrak,abych něco neprošvihl.

                      rybomil - Profil | Pá 13.6.2014 18:31:42

                      Denny >> Prostě Jakub projel svět, viděl toho hodně, taky jak jsou na tom ryby špatně. Nastal čas to napravit, spasit rybí svět. Už má ty Kristovo léta, tak udělá nějakej ten zázrak. Začal relativně dobře sypáním potoků do Labe ve Špindlu, měl by přijít na řadu lipoš, bo ryby domácí genofond máme zkurveně velikej a stabilní, skoro v každým 2. wasru je nesmyslný K70. Trochu mám bobky, že bude K70 za chvíli i ve pstruhovkách ?
                      Kristovi to zázrakování trvalo 3 roky, myšlenky přetrvaly dodnes. Tak uvidíme, jestli ta svatozář brzo nezhasne?
                      Možná nastane čas pojmenování : Salvenius fortinalis Gardneri X Salmo Trutta morpha fario var. Zbraslavice Vagneri :§)))

                        FRANK71 - Profil | Pá 13.6.2014 18:26:01

                        A už se to tu pěkně rozjíždí. Koukám, že Fishky zase remcá a nemůže unést, slávu Kuby: Vsadím se, až se bude konat závod kaprů na Kubově ryníku a první cena bude 20000 kč, tak rázem zapone na tuto diskusi, na své morální rozhořčení a bude přihlášen mezi prvníma:o)))))))))))))

                          rybomil - Profil | Pá 13.6.2014 18:12:22

                          vydra Lucky >>Jak zrovna víš právě ty, že venca1 se dopouští TČ pomluvy ??? Pokud chceš na někoho podávat oznámení pro TČ pomluvy, projeď si FB, taky jiný webovky a můžeš jich podat denně tak 3000. Každej státní zástupce ti doporučí lékaře typu Chocholouška. Hodně štěstí milý woe.

                            Denny - Profil | Pá 13.6.2014 17:55:40

                            Me je to vcelku jedno ale moc se me to nelibi.Rozumel bych tomu,kdyby Jakub rekl na ferovku ,ze si tu vodu pronajal,vrazil do toho hromadu penez at uz svych nebo z nejakych dotaci a predpoklada,ze na tom bude vydelavat,pak bych tomu rozumel.Ty kecicky o genofondu a to,ze to dela pro radost si mohl nechat pro sebe.
                            Z pohledu nekterych chataru se ani nedivim.Paklize budete mit nekde X let chatu a zacne to nekdo predelavat k obrazu svemu,take by se me to urcite moc nelibilo.Recicky,ze tam bude malo ryb,tomu snad nikdo rozumnej verit nebude a na tak male vode,kde budou kapri, nikdy extra cista voda nebude,to by ten rybnik musel mit pisecne nebo kamenite dno,predpokladam,ze betonovat ho nebude :-))
                            Na druhou stranu,uznavam,ze to udelal chytre a vyuzil situace,bez ohledu na to,jestli do toho vrazil svoje prachy nebo udelal nejakou boudu a neco dostal z nejakych fondu.On si musi byt prece dobre vedom,ze ta jeho slava muze za par let pominout a pak po nem ani pes nestekne.V te rybarine takhle dopadlo spousta jinych,slavnejsich lidi a tohle je jeden ze zpusobu,jak vcelku nadale v budoucnu temer bezpracne vydelavat penize.

                              Macinek - Profil | Pá 13.6.2014 17:54:22

                              Když slyším slovo celebrita tak se mi ježí chlupy,ne kvuli těm lidem,ale koho zajímá kdo ským,kdo má dítě,přítele nebo se ožral.Je to o penězích těch médií a někdo to baští:*) A J.Vágner to využil a proč ne.Jinak posledně,když sem olízal rybu a potopil se sní,byl ztoho zaňet stř.ucha,sem asi choulostivý.

                                vundu - Profil | Pá 13.6.2014 16:45:17

                                M0RGAN >> jeden z mála dnešních zápisů...díky za něj...

                                  M0RGAN - Profil | Pá 13.6.2014 16:41:48

                                  A vůbec celá diskuze vypadá jako obvykle cokoliv o Vágnerovi, vůbec se neřeší podstata otázky, ale každý má svůj názor podle svého vztahu k JV. A ten má málokdo neutrální (jako já), takže to podle toho vždycky skončí hádkou.
                                  Pro mě je to prostě celebrita a ty mě nezajímají, vážím si jiných lidí. Ale závidět mu? Proč?

                                    M0RGAN - Profil | Pá 13.6.2014 16:40:04

                                    venca1 >> Jak, prosím, vypadá taková ryba nakradená ze svazovky? Předpokládám, že se jedná o porušení BP, tedy o rybu protiprávně přisvojenou. Zcela jistě nemyslíte to, že někdo chytne trofejního kapra, řádně si ho zapíše jako úlovek a místo aby ho dal do udírny, tak ho (pro)dá do soukromáku, že ne?

                                      Fishky - Profil | Pá 13.6.2014 15:56:24

                                      Petr Havlíček >> Já nevím, neznám ho, ale když si přečtu příběh jak ho kousl do nohy smrtelně jedovatý had, že ho plácnul botou, otočil se na druhý bok a spal dál... no nevím hele, nezdá se mi to (a obdobně zajímavého infa je kolem něj kopec). Od trofejí co nebyly trofejemi a zasílal je do periodik už jako malý, přes každou druhou výpravu a hned ulovení bájné ryby a dalšího rekordu. Ulovení rekordního sumce v centru Prahy v termínu konání veletrhu, až po poradce ministra... Kdyby měl TiSento bráchu... :)))

                                        Petr Havlíček - Profil | Pá 13.6.2014 15:28:27

                                        Fishky >> já vcelku nic proti soukromým vodám nemám, pakliže si nezarybňují ze "svazového" a vše nazývají správným jménem. Znám plno lidí, co na ty soukromky jezdí, protože nemají na "normální" ryby čas a nebo si chtějí chytit větší rybu a na svazových vodách to neumí. Proč ne. Nevidím na tom nic špatného.