Chataři si stěžují na rybáře Vágnera. Nelíbí se jim úpravy rybníka

FRANK71 - Profil | Ne 15.6.2014 22:07:50

elhierro >> tak když pominu listí a bio odpad, který je celkem v pohodě, jde spíše, že si místo před zahrádkou zabírají, dělají si tam různá ohniště, a tato místa si přivlastňují. To je bohužel pravda.

    elhierro - Profil | Ne 15.6.2014 22:04:06

    FRANK71 >> Já znám chataře pohodáře, neznám chataře, co by si poblíž své chaty dělal bordel. Ale dělají jim ho tam rybáři. Můj poznatek.

      FRANK71 - Profil | Ne 15.6.2014 22:00:13

      elhierro >> ale tak to je, pokud je chatař rybář je to ještě horší.

        elhierro - Profil | Ne 15.6.2014 21:57:31

        Koukám, že si tu někdo vylejvá srdce na úkor chatařů a přitom se chová tak, že by kvůli podělanejm rybám chtěl mít všechny vody jen pro sebe. Jenže mnohdy těm chatařům jsou nějaké ryby úplně u řiti, chatu nemaj u vody kvůli rybolovu, ale kvůli rekreaci. To asi někteří jedinci nedokáží pochopit a tak jak uvádí, že si někteří chataři nárokují pozemky u vody, tak zrovna tak si je nárokuje i on. :-)

          Sven - Profil | Ne 15.6.2014 20:53:17

          Piškothonza >> zcela přesně si to vystihl...
          U nás na severu. kde je 99% chalupářů a chatařů z řad Pražáků, to opravdu tak funguje. Do puntíku.
          Je na první pohled zřejmé, že nevaříš z vody ale hodně o tom víš a máš zkušenosti.
          Dávám ti lajk...

            splávkař - Profil | Ne 15.6.2014 20:36:37

            Pan Veverka se bojí vlézt panoj Vágneroj do rybníka,že dostane olůvkem.Jak by dopadl pan Vágner,kdyby vlezl na zahradu,do chalupy pana Veverky?

              F.T.M. - Profil | Ne 15.6.2014 20:27:58

              Zase jedna z debat co nic nevyřeší a kde si tu všichni myslí, že mají pravdu :-))))) Nic proti autorovi diskuse ale já si ji dávám do ignora.

                Malda512 - Profil | Ne 15.6.2014 20:10:28

                Piškothonza >> proč mě urážíš ?? pokud neumíš komunikovat tak raději neodepisuj.
                Jinak tvá reakce na kterou jsem reagoval zcela odpovídá tvé inteligenci.
                odepisovat na tvou otázku nebudu. Ztráta času .!

                  Piškothonza - Profil | Ne 15.6.2014 19:43:43

                  Malda512 >> pokud si něco někdo pronajme,je to pořád soukromý majetek,byt i od obce a pod...je mi u pí..,jestli si to pronajmul Jakub nabo Lojza...chataři to musí respektovat...ty jako chatař můžeš splašky a bordel uklízet do řeky????? a vůbec nereaguj na mě,už z dřívějška o tobě vím,že jsi volek...)))

                    Malda512 - Profil | Ne 15.6.2014 19:37:22

                    Piškothonza >> tak chod jinam. .... Voda není jen pro tebe. A pokud tam někdo nechá kompost nebo hodí trávu do vody tak co ?? Proboha přece nechceš tvrdit, že se jedná o nějakou překážku. Až budeš mít na fleku postavenej plot a nebo na fleku budou pračky a pneumatiky tak tady něco piš. Mimochodem ty pračky a pneumatiky na své náklady uklidili právě chataři . Dokonce u toho byla i pčr kterou chataři volali.

                      Malda512 - Profil | Ne 15.6.2014 19:33:49

                      tak jsem to přečetl celé od začátku a musím se smát. Že se tady rozčilujete. Už neřeším tyhle excesy jakuba. Prostě to nemá cenu. Jen si vzpomínám jak se pokoušel o něco podobného u Olomouce na Tovačově. Je mi teda divné, že tady se situace opakuje a tady už nejde o vodu na které by chtěl vydělat peníze ale jen si užít zábavu. S Tovačova vysvištěl jak blesk.
                      Tak si našel jinou lokalitu kde se uchytl.
                      PS : myslím, že Fisky to popsal velice výstižně ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,​,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,​,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,​ Fishky - Ÿ Poslat soukromou zprávu.Pá 13.6.2014 15:56:24
                      Líbí: 0 Nelíbí: 0Napsat si svou soukromou poznámku k tomuto záznamu.Petr Havlíček >> Já nevím, neznám ho, ale když si přečtu příběh jak ho kousl do nohy smrtelně jedovatý had, že ho plácnul botou, otočil se na druhý bok a spal dál... no nevím hele, nezdá se mi to (a obdobně zajímavého infa je kolem něj kopec). Od trofejí co nebyly trofejemi a zasílal je do periodik už jako malý, přes každou druhou výpravu a hned ulovení bájné ryby a dalšího rekordu. Ulovení rekordního sumce v centru Prahy v termínu konání veletrhu, až po poradce ministra... Kdyby měl TiSento bráchu... :)))


                      Pokud jsou zde rybáři kteří už konečně prozřeli a už konečně nevěří tomu že děti vážně nenosí čáp tak si dají 2 a 2 dohromady .

                        Piškothonza - Profil | Ne 15.6.2014 19:33:15

                        FRANK71 >> kaprař musí bejt nalitej a mít všechno v pí..,,,...))))

                          FRANK71 - Profil | Ne 15.6.2014 19:31:34

                          LosPafkos >> hlavně aby tam nebyl vožralej kaprař:o)

                            LosPafkos - Profil | Ne 15.6.2014 19:31:03

                            Piškothonza >> rybu fugu jsem už dlouho neměl :-))))Jseš zlej a to bylo v plánu vám do zoo střelit trofejního Labského kapře,kakoš na vás :-)))

                              Piškothonza - Profil | Ne 15.6.2014 19:27:24

                              LosPafkos >> ty jsi ten čestnej poctivej a pravdomluvnej...porad si sám,je jen škoda,že žereš jedovatý ryby..))) doufám,že ti to nějakej pantáta znechutí posekanou trávou hozenou do řeky,nebo panímáma vypustí odpad z pračky...a nebo při vláčce budeš hopsat přes kupky kompostu,aby ses dostal k řece...mé poznatky třeba z Lužnice...)))

                                freddys - Profil | Ne 15.6.2014 19:20:50

                                Piškothonza >> Jo to je pravda...zaujatost zraje s věkem :-)

                                  LosPafkos - Profil | Ne 15.6.2014 19:19:40

                                  Piškothonza >> ahoj,jedu za pár týdnů na chatu k řece,tak mě hoď desatero správného chataře,ať nejedu blbé :-))

                                    Piškothonza - Profil | Ne 15.6.2014 19:17:07

                                    freddys >> jsi ještě mladej,časem poznáš sám...

                                      vahaj - Profil | Ne 15.6.2014 19:15:27

                                      Kuba si pronajal rybník a půl republiky se může posrat :-)))

                                        freddys - Profil | Ne 15.6.2014 19:13:02

                                        Piškothonza >> Hmm, tak v tom případě by se asi slušelo napsat místo formulace "českej chatař" třeba "moje zkušenosti s chataři", "ty co znám já" a podobně. I přes to, že většina chatařů, které sem kdy poznal byli hovada, kvůli té menšině slušných bych tvoje slova nepoužil. Jen tak mimochodem to platí i pro můj názor na kapraře...