Změna vyhání starší rybáře od břehů vod

Autor diskuse: rover - Profil , 19.1.2014

Ndada11 - Profil | Ne 19.1.2014 18:57:31

hraji >> V mým věku jo. Ale tady to není o lidech mého věku (jenom).

    Ndada11 - Profil | Ne 19.1.2014 18:56:13

    Zajda >> Pro mě 100Kč je měsíčně odkládat dost. Když vemu co všechno musím platit. Jsme doma 4 a máme na měsíc 4-5 tis. maximálně. Já neremcám (moc), ale znám lidi, co jsou na tom ještě hůř.

      Nhraji - Profil | Ne 19.1.2014 18:55:57

      dada11 >> i to dokážu pochopit, ale pokud jsem na tom tak špatně, že nedokážu ušetřit na koníčka, asi ho nemohu provozovat. Je to kruté, ale je to tak. Já si na rybaření vydělávám bokem. Vím, namítneš, že to nemůže taky každý, ale to je pravda u těch opravdu starých. Chlap v tvém věku, pokud není invalida, si snad dokáže vydělat na 2000 korun mimo výplatu.

        Ndada11 - Profil | Ne 19.1.2014 18:52:38

        hraji >> Pro někoho třeba je.

          Npouštěč - Profil | Ne 19.1.2014 18:51:35

          hraji >> kdyby si odložil 10% co vybere z vody má povolenky tři... mám stejný názor !

            NLee-Haney - Profil | Ne 19.1.2014 18:48:44

            Dneska je fakt špatná doba a je spousta lidí co je ráda že vůbec vyjde.Na druhou stranu rybařina je pořád koníček a řekl bych že u nás je dost levný koníček a není to věc bez které se nedá žít a pokud na to člověk nemá tak to holt nebude provozovat.Ta cena za povolenku co nabízí je opravdu nízká.
            Když to napíšu blbě,tak trochu šikovný člověk si je schopen nachytat ryby které může sníst a ušetří tak na mase které by musel koupit v obchodě,takže těch pár šupů pokud to bude teda už chtít přepočítávat na peníze se mu revanžuje v jídle...

              Nhraji - Profil | Ne 19.1.2014 18:43:42

              dada11 >> rok dopředu víš, že budeš muset zaplatit členství a povolenku. Fakt je to takový problém našetřit?

                NZajda - Profil | Ne 19.1.2014 18:39:08

                dada11 >> A to je takový problém si tu stovku odložit? Spousta lidí, důchodce nevyjímaje prošvaňhá za měsíc litr jenom to fikne. Ale remcat, jak je všechno drahé nepřestane. A nejen důchodci. A že těch remcalů, kuřáků a pivopijů znám...

                  Nbremic - Profil | Ne 19.1.2014 18:36:43

                  Zajda >> Nepiju, nekouřím, jenom dřu jak barevnej...ve výsledku vše odevzdám, protože chci bydlet, jíst, nejezdit vlakem do práce, nechci aby se mé potomstvo mělo hůř než jejich spolužáci, na dovolené jsme byli jednou..kdysi. Ač nejsem stár ano už je to skutečně hodně ..když se k té vodě vlastně ani pořádně nedostanu :) Ale nežehrám...říkám si vetkněte si i tyto prachy do zadele...zdražuje se vše tak proč ne i povolenka.

                    Ndada11 - Profil | Ne 19.1.2014 18:34:02

                    Zajda >> 100 Kč, měsíc ano. Ale platíš jednorázově víc jak 100.

                      Nnofish - Profil | Ne 19.1.2014 18:30:55

                      mzxy >> tohle by platilo, kdyby ta povolenka byla předražená. Ona ale není. To mají jen lidé v hlavách. Vzhledem k tomu co povolenka nabízí, je levná.
                      Problém je v hlavě. Český člověk bere protože může, ne proto že by potřeboval. Už jsem to psal kdysi. Český člověk bere a bere a pak přemýšlí, co s tím...

                        Ndada11 - Profil | Ne 19.1.2014 18:29:44

                        mzxy >> Teď si to trefil na hlavičku. A máš pravdu.

                          NZajda - Profil | Ne 19.1.2014 18:29:09

                          mzxy >> Drahá povolenka? Stovka na měsíc?

                            Nmzxy - Profil | Ne 19.1.2014 18:25:54

                            Já byl také postaven před hotovou věc, najednou taby byla samostatná ČR, Československý rybářský svaz zaniknul a začlo se to drolit a sr*t...
                            Důchodci z vedlešjí vesnice - (miniaturní MO) si odhlasovali na schůzi REVÍR MÍSTNÍHO VÝZNAMU a od té doby jsem se tam nedostal...nechtělo se mi vyhazovat další 4 stovky za právo lovit na kačáku, stejně jsem ty ryby pouštěl...
                            Předražená povolenka je jednou z příčin proč někeří lidé přepočítávají prutohodiny, kaprohodiny a kaprokilometry ve vztahu k ceně povolenky a možná je napadne kompenzovat si to množstvím rybího masa které si odnesou domů.

                              Nelhierro - Profil | Ne 19.1.2014 18:20:07

                              hraji >> :-)

                                Nhraji - Profil | Ne 19.1.2014 18:18:55

                                elhierro >> posluž si. žádnou škodu MRKu to nezpůsobí. Jsi zbytečně agresivní, on mi David psal, že máš problémy, už vím jaké.

                                  Nelhierro - Profil | Ne 19.1.2014 18:17:49

                                  hraji >> tak teď si myslím, že jsi nemocný ty. Já bych o tom nemluvil. ale napsal jsi mi: ..... Takže já místo tlachání na MRKu konám, a ty?

                                  Jen jsem ti tedy odpověděl jak jsi žádal. Tak víš co, jdi už někam, raději si tě dám do ignorace.

                                  A když máš řeči, že se tu nic nevyřeší, proč lezeš sem i na Chytej? Abys všude rozdával tvá moudra? Na to ti s.e.r.e pes!!!

                                    Nhraji - Profil | Ne 19.1.2014 18:13:59

                                    elhierro >> jsi nemocný? Co o mě víš? Nic! To si jako vážně myslíš, že ty jsi jediný, kdo kdy něco někomu dal? Nenech se vysmát, on totiž ten kdo opravdu dává, o tom většinou nemluví a nepíše.

                                      NAnýzový dědek - Profil | Ne 19.1.2014 18:09:47

                                      Rytíř >> To ju, ale ve většině platí to co jsem psal.

                                        Nelhierro - Profil | Ne 19.1.2014 18:09:13

                                        hraji >> Mě dlouho živil sport, přispíval jsem na charitu a také do fondu hokejových veteránů, který slouží právě pro bývalé hokejisty, kteří mají třeba na stará kolena existenční problémy. Takže já mám stůl čistý, rád jsem ty finance dal. Ty dáváš povolenky, také dobře. Jen tě to nestojí ani korunu, rozdáváš z eráru. Nicméně i to kvituji, je to dobře, naše staré kolegy je potřeba podporovat. Zaslouží si to.

                                        Ještě jednou si po sobě přečti, co jsi napsal. Vyznělo to velmi hloupě. Pokud jsi to tak nemyslel, já nemohu za tvé špatné vyjadřovací schopnosti. Pokud jsi to tak nemyslel, jen blbě napsal, a já tě tedy napadl, omlouvám se.