Změna vyhání starší rybáře od břehů vod

Autor diskuse: rover - Profil , 19.1.2014

bremic - Profil | Ne 19.1.2014 18:07:51

hraji >> Protože jsi známý bručoun :) A vyznělo to tak nějak nepřejícně...

    hraji - Profil | Ne 19.1.2014 18:06:17

    bremic >> to je hezké, ale proč mě napadá. Protože tu celé odpoledne zbytečně neklepu do kláves? Protože zde nepřepisuji vznosné fráze, které žádného z těch starých pánů nepřiblíží k povolence ani o centimetr?
    Ano, je potřeba dělat, udělat něco pro ty starší kolegy, ale ne na MRku.

      bremic - Profil | Ne 19.1.2014 18:04:10

      hraji >> Obhajuje práci lidí kterou děláš i Ty.....

        hraji - Profil | Ne 19.1.2014 18:02:09

        elhierro >> takovou věc je potřeba řešit jinde než na internetu. Nehodlám trávit odpoledne na MRKu zcela zbytečnou debatou, jako třeba ty. Nic jsi nevyřešil.
        Naše MO se o rybáře v pokročilém věku stará již roky, bez tebe a bez MRKu, třeba tím, že jim dáváme povolenky zdarma. Takže já místo tlachání na MRKu konám, a ty?

          Rytíř - Profil | Ne 19.1.2014 17:58:21

          FRANK71 >> sice nerozumím větě,ale to je jedno.

            FRANK71 - Profil | Ne 19.1.2014 17:56:39

            Rytíř >> tak to jo. Zřejmě tam u vás máte málo kaprů, asi se jim nedaří.:o)))))))))))))))))))))))

              Chosé 2 - Profil | Ne 19.1.2014 17:56:34

              Anýzový dědek >> Z Východu jde zácpa a ze Západu sračka :-)

                elhierro - Profil | Ne 19.1.2014 17:56:05

                hraji >> hraji - ® Ne 19.1.2014 17:39:30
                chápu zklamání starých pánů, kterým zdraví nedovoluje cestovat, nad tím, že jim zruší místní povolenky. A to je asi tak všechno.

                Pokud jsi tvůj komentář myslel vážně, tak jsi arogantní, namyšlený a sebestředný hlupák. Nic víc k tomu napsat nelze. Snad jen aby ti jednou zdraví také nedovolilo cestovat a chodit k vodě.

                  bremic - Profil | Ne 19.1.2014 17:54:18

                  Anýzový dědek >> není houno jako houno :)

                    Rytíř - Profil | Ne 19.1.2014 17:53:50

                    Anýzový dědek >> samozřejmě,proto píšu,že to není stejné všude.

                      dada11 - Profil | Ne 19.1.2014 17:53:31

                      Anýzový dědek >> Samozdřejmě :-))).

                        Anýzový dědek - Profil | Ne 19.1.2014 17:52:09

                        ctvrtmile >> Já to říkal vždycky, že hovno přijde z východu :-D
                        Ale ono de ze všech stran ..:-D

                          Rytíř - Profil | Ne 19.1.2014 17:51:57

                          FRANK71 >> ano.

                            FRANK71 - Profil | Ne 19.1.2014 17:51:26

                            bremic >> o:-))))

                              Anýzový dědek - Profil | Ne 19.1.2014 17:50:52

                              dada11 >> i tak sa dá , když pouštíš můžeš vše :-)

                                bremic - Profil | Ne 19.1.2014 17:50:30

                                FRANK71 >> Že nemáš nejdražší povolenku a nesmysly k tomu :)

                                  ctvrtmile - Profil | Ne 19.1.2014 17:50:25

                                  Anýzový dědek >> no jo,na západě máte dosti tolerantní BP než tady,ve východním bloku...tomu se holt říká "demokracie"

                                    dada11 - Profil | Ne 19.1.2014 17:49:43

                                    Anýzový dědek >> I pět, když tě nechytnou :-).

                                      FRANK71 - Profil | Ne 19.1.2014 17:49:01

                                      bremic >> A co mám závidět?

                                        Anýzový dědek - Profil | Ne 19.1.2014 17:48:23

                                        Rytíř >> Protože vám je určuje váš územní svaz - jinak si to vysvětlit nedokážu.