Změna vyhání starší rybáře od břehů vod

Autor diskuse: rover - Profil , 19.1.2014

FRANK71 - Profil | Ne 19.1.2014 17:47:09

Rytíř >> ty máš Jihočeskou?

    bremic - Profil | Ne 19.1.2014 17:46:49

    FRANK71 >> Nezáviď :)

      S&F - pescador - Profil | Ne 19.1.2014 17:46:07

      bremic >> Bolestivé A Nešťasné .... :)

        FRANK71 - Profil | Ne 19.1.2014 17:45:59

        1N2A6H1 >> u nás je to takhle, 2 kapry denně bez dalších nesmyslů. U vás mate nejdražší povolenky a tento nesmysl.

          nofish - Profil | Ne 19.1.2014 17:45:08

          Anýzový dědek >> Jn... tak mi ale vysvětli, proč jsem v ČRS a limity pro mě platí. Jak 10ks/měsíc, tak i 40 na povolenku.

            Rytíř - Profil | Ne 19.1.2014 17:45:01

            Anýzový dědek >> nejsem z MRS a taky máme limity.

              Anýzový dědek - Profil | Ne 19.1.2014 17:43:58

              nofish >> Jo MRS má jinší věci, ale já jsem jasně napsal, že v ČRS

                1N2A6H1 - Profil | Ne 19.1.2014 17:42:02

                FRANK71 >> a blizsi podminky vykonu rybarskeho prava?

                  nofish - Profil | Ne 19.1.2014 17:41:45

                  Anýzový dědek >> probuď se a přestaň hulit to svinstvo o hulíš. JInak to není možné :-D
                  Po celé ČR nejsou stejné BP, chápeš? :-D

                    Anýzový dědek - Profil | Ne 19.1.2014 17:41:15

                    elhierro >> Tak to ju.

                      Anýzový dědek - Profil | Ne 19.1.2014 17:40:46

                      dada11 >> Zlatý voči :-D Možná na soukromáku

                        Rybatorstr - Profil | Ne 19.1.2014 17:40:08

                        bremic >> Založ otázku, třeba se to tady odlehčí, ale no, asi ne :-)))

                          Calex - Profil | Ne 19.1.2014 17:40:05

                          mipa >> Já vím, u nás doma to nikdo nejí akorát na vánoce z tradice......jo, takhle šípkovou....ale ta z kapře nejde..

                            Anýzový dědek - Profil | Ne 19.1.2014 17:39:51

                            1N2A6H1 >> Jaké měsíční limity? Můžeš chytat 365 dní v roce a denně si smíš vzít 2 kapře atd

                              hraji - Profil | Ne 19.1.2014 17:39:30

                              chápu zklamání starých pánů, kterým zdraví nedovoluje cestovat, nad tím, že jim zruší místní povolenky. A to je asi tak všechno.

                                bremic - Profil | Ne 19.1.2014 17:37:27

                                S&F - pescador >> BAN je Bouchni a Nepusť ? Nějak se v těch zkratkách ztrácím...

                                  mipa - Profil | Ne 19.1.2014 17:36:33

                                  Calex >> ahoj ... jde ti o ty 45 cm a nebo ty o váze 2,5 kg ??? ... jinak Libore, to byl jen "ilustrační příklad" , ale poradit mohu a co si ulovím (nadrobím), tak taky sním a neměním :-)))
                                  pěkný večer M.

                                    S&F - pescador - Profil | Ne 19.1.2014 17:34:47

                                    hraji >> .... přímo se to snad ani nedá říct. Dostal bych BAN :-))

                                      Calex - Profil | Ne 19.1.2014 17:34:03

                                      hraji >> o ničem jako vždy, ale je tu sranda......

                                        Chosé 2 - Profil | Ne 19.1.2014 17:33:15

                                        bremic >> Nechtěl jsem tu EU zmiňovat, ale pomáhačům pokroku nemůžeme stát v cestě :-) Co na tom, že český kapr má tradici, to Brusel nezajímá, je to konkurence :-o)
                                        Viz.špekáčky, pomazánkové máslo, apod...