Změna vyhání starší rybáře od břehů vod

Autor diskuse: rover - Profil , 19.1.2014

hraji - Profil | Ne 19.1.2014 17:33:04

O čem že je to téma otázky?

    FRANK71 - Profil | Ne 19.1.2014 17:32:36

    1N2A6H1 >> To je u vás, zde nic takového není.

      Calex - Profil | Ne 19.1.2014 17:32:09

      bremic >> Jestli mi budou posílat z Bruselu dotace, tak se nechám prohlásit za kapra....

        mipa - Profil | Ne 19.1.2014 17:31:59

        kakr >> mě ale nejde o to, zda toho někdy někdo v historii dosáhl, ale o to , že je tento extrém ze zákona vůbec možný ... v tom je ten "kámen úrazu" - nic víc :-)))

          1N2A6H1 - Profil | Ne 19.1.2014 17:31:19

          FRANK71 >> a rocni limit je max 40 ks

            bremic - Profil | Ne 19.1.2014 17:30:30

            Chosé 2 >> takže kališníci...bez kalíšku ni ránu :)

              Calex - Profil | Ne 19.1.2014 17:30:26

              Chosé 2 >> To už tady bylo za komančů na domácí porážky prasat a na krupón, aby ho řezník pak mohl prodat. Přesně pak věděli , kolik toho ,,kulaci,, křápli. No, čekaj nás pěkný věci. :-)))

                Chosé 2 - Profil | Ne 19.1.2014 17:28:52

                bremic >> Mají svojí pravdu a za tou si stojí :-o)

                  bremic - Profil | Ne 19.1.2014 17:28:20

                  Chosé 2 >>....a kapr bude směrnicí EU jako jediný uznán rybou:)

                    kakr - Profil | Ne 19.1.2014 17:28:16

                    mipa >>
                    Máš pravdu, ale 2 povolenky bez docházky jsou realita, 730 kaprů fikce...
                    O "limitech", které jsou někde nastaveny je úsměvné číst.

                      mipa - Profil | Ne 19.1.2014 17:27:07

                      nofish >> pokud chce někdo opravdu toho kapře na pekáč, tak tomu žádné "limity" nezabrání - nikdy :-)

                        elhierro - Profil | Ne 19.1.2014 17:26:38

                        Anýzový dědek >> Já su klidný, já jsem se stavem současného rybolovu vč RŘ spokojený.

                          Chosé 2 - Profil | Ne 19.1.2014 17:25:41

                          Calex >> Však takto přijde doba, kdy na porážku kapra a jeho distribuci budeš potřebovat souhlas od veterinární správy :-)

                            bremic - Profil | Ne 19.1.2014 17:24:38

                            Chosé 2 >> mají už bibli? Dotkli se jich restituce? Mají prd :))

                              mipa - Profil | Ne 19.1.2014 17:24:19

                              kakr >> je to "bohapustá" teorie, ale možná ... a to, že ji nikdo "nenaplní" je jedna věc, jako že si někdo koupí povolenky (třeba obě) a pak nejde ani jednou k vodě - to je taky možnost a každého věc, samozřejmě z druhého pólu mnoha možností:-)))

                                1N2A6H1 - Profil | Ne 19.1.2014 17:23:26

                                FRANK71 >> pokud vim u nas muzes 2ks denne, ale s tim, ze max 10ks mesicne-moravskoslezsky kraj

                                  Calex - Profil | Ne 19.1.2014 17:21:55

                                  mipa >> Zdar, prosím Tě napiš mi (třeba SZ) kde jsou tady ti kapři, co píšeš. My máme u nás (však víš) K-60cm. Takže musíme brát kapře 59cm a doma mě říkaj, že je to moc tučné. Kdybys prosím Tě, měl někdy 2x40cm tak vyměním za 1x59cm. Vono se vlastně kapř nesmí asi vyměňovat. Takže filety. Hezký večer, L. :-))))

                                    Chosé 2 - Profil | Ne 19.1.2014 17:21:52

                                    bremic >> Je a teprve bude cítit více než booster od pánaboha novodobého učení :-)

                                      dada11 - Profil | Ne 19.1.2014 17:21:18

                                      Anýzový dědek >> U nás si můžeš nechat tř. 3 kapři :-).

                                        nofish - Profil | Ne 19.1.2014 17:20:23

                                        mipa >> A proč by to nemohlo být ze zákona možné? Ze zákona si můžu nasbírat deset tun hub a nic mi nehrozí. Ale proveditelnost je někde jinde.
                                        Ženeš to moc do extrémů, je abys "zaříznul ty ošklivé masařky". Je to zbytečné. Moc dobře víš. že to není tak jednoduché a ne v celém ČRS to jde udělat.

                                        edit: Mimochodem. Pokud tohle bude chtít český člověk odnést. LImity mu v tom nezabráníš. To je ti jasné ne? :-)))