Změna vyhání starší rybáře od břehů vod

Autor diskuse: rover - Profil , 19.1.2014

FRANK71 - Profil | Ne 19.1.2014 17:19:08

1N2A6H1 >> měsíční limity, hold musíš víc číst.

    mipa - Profil | Ne 19.1.2014 17:18:41

    1N2A6H1 >> a můžeš mi říct jaké ?!? ... teoreticky mohu :-)))

      bremic - Profil | Ne 19.1.2014 17:16:55

      Chosé 2 >> Já začal a už mi právě nezbývá ani na naftu, abych mohl jet na ty ryby. Ale po intervenci ČNB svůj záměr spořit vidím jako kontraproduktivní :)

      P.S Na kapra prdím toho je ve vodě tolik, že stačí podběrákem udělat ve vodě osmičku a máš jich jak perlooček :))

        mipa - Profil | Ne 19.1.2014 17:16:54

        nofish >> ano, píši o tom, že je to teorie, příklad a naplnit jí stojí "nějaké" úsilí ... přesto to je možné a nepostižitelné :-)))
        ... a to, že nemáš třeba tolik času, možná peněz ... nebo co ti v tom brání tento příklad realizovat, tak to je věc jiná, ale je to podle zákona možné - divné že ?!?

          1N2A6H1 - Profil | Ne 19.1.2014 17:16:45

          Anýzový dědek >> jsou prece nejake mesicni limity, ze?

            Anýzový dědek - Profil | Ne 19.1.2014 17:13:58

            1N2A6H1 >> Může v ČRS zcela běžně.

              Chosé 2 - Profil | Ne 19.1.2014 17:13:29

              bremic >> Klub by založit asi šlo, (něco jako Bratstvo mýtické kapří ploutvičky) pochopitelně bez finančních příspěvků, neboť jsem nezačal šetřit ještě na důchod :-)

                1N2A6H1 - Profil | Ne 19.1.2014 17:12:14

                mipa >> jeden lovici si tohle podle RŔ asi tezko muze ponechat, nemyslis!?

                  kakr - Profil | Ne 19.1.2014 17:09:43

                  mipa >>
                  Lovící si také může zakoupit povolenku, někdy obě (MP a P) a dokonce republikové, dá za ně cca 7 litrů. A pak nejde vůbec k vodě, nemá ani jednu docházku. Mnou uváděný příklad vidím každoročně.
                  Ale co uvádíš ty je bohapustá teorie.....

                    Anýzový dědek - Profil | Ne 19.1.2014 17:09:17

                    mipa >> OK..))

                      nofish - Profil | Ne 19.1.2014 17:08:35

                      mipa >> jo, akorát zapomínáš na to, že to co píšeš, je strohá teorie :-)

                        mipa - Profil | Ne 19.1.2014 17:07:55

                        Anýzový dědek >> no samo ... dík za opravu, už je to napraveno :-)))

                          Rybatorstr - Profil | Ne 19.1.2014 17:06:52

                          Rytíř >> Tam to odse.re pes....

                            Anýzový dědek - Profil | Ne 19.1.2014 17:06:06

                            mipa >> až na maličkost , za kapra 0,45cm by přišel o papíry :-D
                            Ale beru to jako překlep..:-D

                              Chosé 2 - Profil | Ne 19.1.2014 17:04:30

                              kakr >> Dotyčný udělal chybu, že jel chytat na Moravu :-)

                                Rytíř - Profil | Ne 19.1.2014 17:04:09

                                kakr >> celej měsíc,či dva?:-)))Tady nejde o druh,je jim jedno co chytěj,hlavně,že to s nima jede domu.Nedovedou si představit,že by šli od vody bez ryby,tam jsem názor směřoval.Vyslech jsem i hovor když šli dravci,co s tím mam dělat,povídal jeden domorodec tomu vedle,už mam plnej mrazák,nemam to kam dát,přece to nepustim.Takhle nějak jsem to myslel.A třeba to v konečnej fázi stejně vyhodí když to neují.

                                  mipa - Profil | Ne 19.1.2014 17:03:32

                                  celá tato diskuse je o ničem, jen vnáší emoce a nic nevyřeší :-)))
                                  přesto si dovolím trochu teorie a něco na zamyšlení ... a pro přehlednost či zjednodušení budu psát o tak často zmiňované rybě, jako je "kapř" a ne jiných možných druzích .......
                                  lovící si může denně ponechat ( na VčÚ povolenku ) 2 ks ryb, to je 730 ks za rok !!! - při průměrné délce 0,45 m, to je 328,5 m !!! - a průměrné váze 2,5 kg, to je 1.825 kg za rok !!!
                                  vše je samozřejmě v rámci RŘ, BP ... nic neporušuje !, ale přesto není na tom něco divného, něco, co by stálo za změnu či aspoň nějakou úpravu, protože pokud to vše v rámci zákona využije, tak stále ještě NEdrancuje a je to podle zákona O.K. !!!

                                    solich76 - Profil | Ne 19.1.2014 16:58:08

                                    elhierro >> hlavně to brát poctivě a poctivě vše psát. Protože podle toho co je psáno se i zarybňuje. Kdo nepíše okrádá sebe i ostatní.

                                      kakr - Profil | Ne 19.1.2014 16:57:55

                                      Rytíř >>
                                      Nepsal,proto se ptám.
                                      Nelíbilo se ti, když vaši rybolovci odnášejí násaďáky po dvou, nechápeš co s nimi dělají.
                                      Třeba je fakt jí....

                                        Anýzový dědek - Profil | Ne 19.1.2014 16:57:50

                                        elhierro >> klid, praskne ti cévka a budeš tahat čapu za sebou ..:-D