Změna vyhání starší rybáře od břehů vod

Autor diskuse: rover - Profil , 19.1.2014

NBicák - Profil | Ne 19.1.2014 15:59:46

Rybatorstr >> je to tak si nedovedu predstavit ze z pritelkiny budu mit dite a sehnat nakej byt.Za tu almuznu co mam v praci este ze mam rodice.Je to tak dneska strarsi pomahaj mladejm

    NRytíř - Profil | Ne 19.1.2014 15:59:33

    retrívr >> ano,vidím to okolo sebe také,jak důchodci pomáhaj mladým.

      Nelhierro - Profil | Ne 19.1.2014 15:59:20

      Mrknato >> Bohužel, jsi mě tvým příspěvkem na téma mého populismu, donutil ještě jednou reagovat. To není populismus, to je jen sociální cítění. Psal, jsi že proč by měli mít důchodci slevu na povolenkky, že to by pak mohli chtít slevu na benzín, potraviny. Pokud ti nedošlo, naši kolegové důchodci - rybáři jsou členy ČRS, tudíž nevidím problém v tom, aby jejich povolenky byly "dotovány" z peněz vybraných od mladších členů. Tedy klasický sociální systém. Takže porovnávat slevy z titulu členství v organizaci jakou je ČRS s případnými slevami u benzínových stanic je nesmyslné. Jinak několik let sleduji tvé "bláboly" o přerozdělování peněz, o všelijakých jiných systémech, než které jsou v ČRS přijaty. Pokud jsi dlouhodobě nespokojený, vystup z ČRS a založ si svůj vlastní svaz, či občanské sdružení. Máš možnost všem pak ukázat, jak tvé myšlenky jsou pokrokové a správné. Takto jen bezvýznamně tlučeš do klávesnice a stále opakuješ to samé. Petrův zdar!

        NRytíř - Profil | Ne 19.1.2014 15:58:48

        nofish >> přesně tak.

          NRytíř - Profil | Ne 19.1.2014 15:58:23

          Rybatorstr >> dneska bych děti mít nechtěl.Kdo s dnešních důchodců by šel do práce o víkendu když je třeba,kdyby jím to v době jejich produktivního věku někdo řek,tak by na něj koukaly jak na blázna.Dřiv když se šlo o víkendu,tak to vypadalo jak na nějaké párty,zažil jsem ty doby tak vím o čem mluvím.Dneska se musí makat jak v pondělí tak neděli stejně.

            NRybatorstr - Profil | Ne 19.1.2014 15:55:12

            Bicák >> To vyplývá z toho, kam tu naši zemi krásnou ti politici vedou......

              Nretrívr - Profil | Ne 19.1.2014 15:50:11

              Rytíř >> Konečně se někdo ozval. Já jsem tu psal, že s rybařinou mladým pomáhám.Jsou tu i takové názory /chápu je/, že by mladí měli pomoci starým. To ale víš, jestli jsi četl vše.Obecně se bavíme o hovně. Prostě pro většinu je to změna, v této republice se už hovoří o stokorunách a tím i větší zátěž. Ne všichni jsou za vodou a nemají potřebu řešit par stokorun. Velmi často to zdražení je velmi neopodtatněné a hrabe se a hrabe se. nic víc, nic míň.

                Nnofish - Profil | Ne 19.1.2014 15:50:03

                Rytíř >> tak to máš 100% pravdu. Jenže o tom se nemluví. Ti mladí kluci nemají čas volat do novin, že jim zdražili povolenku. Musí makat a když ne, tak mají jiné priority než si stěžovat.
                Nebo si snad někdo myslí, že noviny hlídaly cenu povolenek pro důchodce a hned jak se změnila, tak tam o tom napsali? :-)

                  NBicák - Profil | Ne 19.1.2014 15:48:50

                  Rybatorstr >> presne tak jak si to napsal a lidi se pak divej ze si porizujou decka tak pozde

                    NRybatorstr - Profil | Ne 19.1.2014 15:46:25

                    Rytíř >> Dobře Petře, kolik mladých si dnes našetří na byt ? Bez hypotéky to nejde, práci jistou nemáš a platíš všude - školky, školy, lékař atd atd. A dnes už nemáš v podstatě jistej ani ten důchod. Kolik jich si muselo kupovat byty a platit školy a lékaře dětem ?
                    Nemám nic proti důchodcům nebo lidem těsně před důchodem, ale jak si napsal : Mladé rodiny jsou a budou na tom hůř......

                      Nflekos - Profil | Ne 19.1.2014 15:42:04

                      retrívr >> Ahoj , tak placu.....

                        NRytíř - Profil | Ne 19.1.2014 15:40:37

                        Starší rybáře?Tak teda nevím.Dle mě jsou na tom podstatně hůř mladé rodiny s dětmi.Všichni vědí co děti dneska stojej.Ona na mateřské a manžel bouchá někde v kolbence za 12 litrů(nedej bože když zamarodí).Příjem dvou důchodců v domácnosti bude velmi podobný tomu co má např.tato uvedená rodina.Nemyslím,že by důchodci nějak strádali,jsou jich plné markety od rána do večera a s košíkama po dně rozhodně nejezdí.

                        V takovéto rodině to bude daleko citelnější.

                          Nretrívr - Profil | Ne 19.1.2014 15:37:53

                          flekos >> Zdendo, žiješ už jinde a tady ta chudoba opět od nového roku rapidně stoupla.Pro spoustu lidí to přestává být prdel.

                            NBicák - Profil | Ne 19.1.2014 15:32:16

                            nofish >> tak tak jak pises

                              Nnofish - Profil | Ne 19.1.2014 15:30:30

                              S&F - pescador >> Zima? Kde? :-) Kdyby nebyla taková inverze,nebo co to tam je, tak je člověk u vody. ale tohle nejde. Mlha že když se postavíš ven, tak jsi z toho za chvilku mokrý. Tohle ještě nepamatuju.
                              Mě už ty kecy o masařích se*ou... Oni si všichni furt myslí, že ryby jsou hračky a že když jim ty hračky nikdo nebude zabíjet a žrát, tak jich budou plné vody. Buď lidi neumí chytat, nebo mají nějaké zvláštní, daleko vyšší nároky. Na každé vodě najdu rybu, kterou tam má smysl nahánět a vždycky se něco chytne.

                                Nbremic - Profil | Ne 19.1.2014 15:27:59

                                S&F - pescador >> Komukoliv jinýmu bych to sežral, že neumí candáty :))

                                  Ntonda1953 - Profil | Ne 19.1.2014 15:26:06

                                  jardaafdr >> Paráda.Tak ať se Vám to podaří!!!

                                    NS&F - pescador - Profil | Ne 19.1.2014 15:24:20

                                    nofish >> Já už jsem se obával nejhoršího ..... :-))

                                    Jj. Výstižný. Na druhou stranu .... je zima.No ... zima ... teda kalendářně. Mohl by jsi to tu trochu ale
                                    oživit a protřídit :-))

                                    bremic >> já jsem klidný ... do 5ks se vlezu nebo je stejně neumím chytat :p

                                      Nbremic - Profil | Ne 19.1.2014 15:17:25

                                      S&F - pescador >> Bez vyjímek :DD

                                        Nnofish - Profil | Ne 19.1.2014 15:16:21

                                        S&F - pescador >> ahoj. Když jich budu mít 5 a ty 6, tak jsi pro mě prostě masař :-) Takhle myslí český, závistivý, člověk. NIc nového. Najdi si loňskou netipovu diskuzi a pochopíš :-) Byl tam i vůl co nežere ryby a tak byl masař skoro kdokoli, kdo zabil rybu.

                                        edit: Když tu napíšu moje číslo, tak se půlka mrku složí a odvezou je. Přitom jsem na 100% přesvědčen, že je to lepší a způsobí to menší škodu, než sportovci co tam chytají malé na hloubkách, rybičkáři co sekají hned (všichni sekají hned, se podívej na mrku) a pouští....