Změna vyhání starší rybáře od břehů vod

Autor diskuse: rover - Profil , 19.1.2014

Nnofish - Profil | Ne 19.1.2014 14:51:20

Dida >> omg.....
O výhodách jsem nic nepsal. Zbytek nekomentuju, buď žiješ v jiné realitě, nebo tam máte jiný národ (no je to od vysočiny na západ).

    Nsolich76 - Profil | Ne 19.1.2014 14:50:49

    nofish >> ono na to stejně jednou dojde. Buď se budou neustále zvedat ceny povolenek nebo se sníží počty. Selským rozumem. A co se týká ohlídání ...........dnes nikdo taky neohlídá jestli se dodržují pravidla a poctivý zápis ulovené ryby. Takže to jsou jen spekulace a nafukování a zavádění diskuse v další a další příspěvky kolego ))))))))))). Nehoň si ego a AURU a kývni )))))))

      NDida - Profil | Ne 19.1.2014 14:49:24

      nofish >> nepřehnal, odnesou od vody naprosto vše, všichni to víme, není důvod jim dělat nějaké cenové výhody.

        Nnofish - Profil | Ne 19.1.2014 14:47:07

        Anýzový dědek >> usnášeníschopná? Tak si najdi tu kličku s pauzou a s tím co pak nelze odhlasovat.Snad jen zrušení MO ... :-D

          Nbremic - Profil | Ne 19.1.2014 14:46:26

          Mrknato >> 30+10+11...já bych to viděl tak 30+5+1 a zbytku je to ukradený...

            Nnofish - Profil | Ne 19.1.2014 14:45:47

            Dida >> nevím kde žiješ. Kdyby tady ti naši důchodci brali co chytí, tak to pro ryby není taková hrůza jako mladší ročníky. To vím na 100%. Taky vím, že "dědci" se alespoň chovají u vody jako lidi.
            A počítej s tím, že to bude jak jsi to napsal. Pokud je člověk zvyklý brát, tak bude brát dál a na truc ještě více. Ale s tím "důchodce-masaře" jsi to fakt už přehnal....

              NAnýzový dědek - Profil | Ne 19.1.2014 14:43:18

              Mrknato >> Nežvaním pitomosti. Přečti si za jakých podmínek lze považovat účast členů na VČS za usnášení se schopnou. Zbytek byl příklad, co lze v takovémto případě odhlasovat.

                NDida - Profil | Ne 19.1.2014 14:41:57

                nofish >> já nemám proč, napsal jsem jen pravdu. Máš jiný názor?

                  NSven - Profil | Ne 19.1.2014 14:41:09

                  kasch >> solich76 - 19.1.2014 14:37:41 >> ty si tam ten hřebík napral jednou ranou... :-))))

                    Nnofish - Profil | Ne 19.1.2014 14:40:40

                    kasch >> solich76 - 19.1.2014 14:27:52 >> a kolik chceš snížit počet úlovků za rok z našich 40ks a hlavně, jak zaručíš, že to ohlídáš?

                      NDida - Profil | Ne 19.1.2014 14:40:02

                      rybomil >> kapka v moři (spíš v oceánu) ale najdou se.

                        Nnofish - Profil | Ne 19.1.2014 14:39:07

                        Dida >> chtěl jsem ti něco napsat, ale slušně to nejde, tak snad jen "Vzpamatuj se, dokud je čas".....

                          NMrknato - Profil | Ne 19.1.2014 14:38:59

                          elhierro >> Právě jsi předvedl populismus nejhrubšího zrna. Ano, takto lze třeba zmanipulovat členskou schůzi..... 30% důchodců, 10% předdůchodců a 11% členů nátlakové skupiny lze touto metodou prosadit cokoliv jinak samostatně nesmyslného. Příkladem je např. K70. No a v budoucnu to mohou být např. nové stanovy, jak tě tak šacuju.

                            Nsolich76 - Profil | Ne 19.1.2014 14:37:41

                            rybomil >> ono se k tomu účetnictví nehlásí ani členové výboru protože o tom neví ani prd. To co se čte na VČS jsou jen čísla za násady, slovení ryb, nákupy, výdaje a příjmy za odchov a bla bla bla vše kolem.

                              Nrybomil - Profil | Ne 19.1.2014 14:37:12

                              Dida >> vidíš, já tam na Hlubocku a Netolicku znám min. 2 důchodce, rybáře s velkým R co jistojstě dlouhé roky nejezdí k vodě " jen " pro maso, ale protože je to jejich snad celoživotní hobby a hlavně teď vozí k vodě vnoučata a zaučují je v rybařině. Samo znám i někoho co prasí Ca v květnu apod.

                                NPetr12 - Profil | Ne 19.1.2014 14:31:58

                                elhierro >> 1 !!! tak to má být.

                                  Nelhierro - Profil | Ne 19.1.2014 14:29:18

                                  No, asi jsem své k tématu řekl. Vždy říkám: každý se u vody a k rybám chovejme tak, jak nám velí naše nejčistší svědomí. Pak není třeba RŘ a stěžování si na to či ono. Teď k tomu ještě přidám jedno. Mějme úctu ke starým kolegům - rybářům. Neberme jim mnohdy jedinou zábavu, tedy rybolov. Je to jejich život, hnací motor. A kdo žádné svědomí nemá, s tím stejně nic nenaděláme a jen si můžu říct: že na každé prase se jednou najde řezník. Hezký den všem.

                                    Nrybomil - Profil | Ne 19.1.2014 14:29:16

                                    Pravdou je, že někteří členové se např. na VČS neorientují v některých předkládaných věcech , např. účetnictví a hlasují podle většiny, bo se bojí zeptat na něco by nebyli za blby. Toho mohou určité skupiny i využít. Je na výboru MO by vše dokladované k hlasování vysvětlil a nechtěl mít VČS skončenou za 1,5 hod.

                                      Nbremic - Profil | Ne 19.1.2014 14:28:01

                                      Dida >> Ti co tu budou dýl :(

                                        Nsolich76 - Profil | Ne 19.1.2014 14:27:52

                                        Dida >> jistě to není jediný kraj .......toto je všude. Proto já vždy říkám ....snížit počet ulovených ryb za rok.