Záběr

Diskuse k rybářskému videu Záběr

Autor diskuse: milhouse91 - Profil , 7.10.2013

milhouse91 - Profil | Čt 17.10.2013 20:18:18

molca >> šílený ,co ty rybáři dokážou vymyslet,fantazie rybářů je opravdu nekonečná a s tímhle přístupem se ústupku RS nedočkáme

    molca - Profil | Po 14.10.2013 20:47:40

    milhouse91 >> myslel jsem tohle video :-)) http://www.youtube.com/watch?v=Qbop8jMIGfs

      milhouse91 - Profil | Po 14.10.2013 11:35:24

      Lauri >> jo to se mi taky někdy stává když na nějaká videa koukám ,z toho si nic nedělej nejsi sám ;)

        milhouse91 - Profil | Po 14.10.2013 11:34:56

        molca >> co tím chtěl básník říci ?

          Kapr555 - Profil | Čt 10.10.2013 11:48:45

          milhouse91 - >> Pěkný a njlepší na tom je že nikdy nevíš co je na konci :))

            molca - Profil | Čt 10.10.2013 10:58:56

            zdar rozumite nekdo tomuhle videu, je to pravda co ten pan rika, dokoukat do konce

              Lauri - Profil | Čt 10.10.2013 10:18:46

              Paráda, až na to že jsem celou dobu koukal na druhý swinger :)
              Jinak pěkné!

                Kruan - Profil | Čt 10.10.2013 9:45:40

                Walmont....S_Warrior >> Ja zase nesnaším a už jsem kvuli němu šel několikrát z ryb předčasně domů.

                  milhouse91 - Profil | Čt 10.10.2013 9:27:14

                  GTdpcfix >> dokončené to je ,mě šlo o záběr ,ryb je tu spousty na videíí :) ale záběrů zas až tolik ne

                    GTdpcfix - Profil | Út 8.10.2013 23:33:12

                    mohl jsi to dotocit...skoda

                      dada11 - Profil | Út 8.10.2013 21:43:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      milhouse91 - >> Pěkný :-). Krásnej zvuk.

                        Walmont....S_Warrior - Profil | Út 8.10.2013 21:39:40

                        Tenhle zvuk miluju.....

                          milhouse91 - Profil | Út 8.10.2013 13:13:49

                          marlean >> díky :)

                            marlean - Profil | Út 8.10.2013 12:02:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            tak toto je nádhera! gratulujem :)

                              milhouse91 - Profil | Út 8.10.2013 12:00:18

                              Shawt >> jj to je teda :) taky chytám pár let a poprvé ,několikrát jsem už vypínal foťák a rozjelo se to jak naschvál :) na konci krásnej středně velkej lysec :)

                                Shawt - Profil | Po 7.10.2013 22:02:32

                                milhouse91 - >> no joo,taky se nekdy snazim,ale je to tezke,co bylo na druhem konci?