úhyn ryb na Dyji kvůli vedrům
Diskuse k bleskovce úhyn ryb na Dyji kvůli vedrům
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
19x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
Martin M. - Profil | Čt 1.8.2013 23:09:19
otoš >> tak proc tedy pises tohle, kdyz vsechno vis?
"lidi co napíšou, že na D4B již není šupiny, mají pravdu, ale k ní se dopracujeme za chviličku"
Ze tam uhynulo co pises, vubec nepochybuji, ale mel bys byt objektivni a rozhodne nepsat ve stylu, ze to tam vsechno znas a vsechno vis. To nevi nikdo.
"lidi co napíšou, že na D4B již není šupiny, mají pravdu, ale k ní se dopracujeme za chviličku"
Ze tam uhynulo co pises, vubec nepochybuji, ale mel bys byt objektivni a rozhodne nepsat ve stylu, ze to tam vsechno znas a vsechno vis. To nevi nikdo.
otoš - Profil | Čt 1.8.2013 23:03:07
Martin M. >> ...ty rád chytáš i cejny...takové jaké tam uhynuly si ještě ani neviděl...
otoš - Profil | Čt 1.8.2013 22:59:30
Martin M. >> ale ryby tam budou, ale již ne takové, jaké uhynuly....viděl jsem kapra min 100cm a váha tak 28 kg. Mám ho i vyfoceného...a sumci 2 m+ hodně a hodně...mám vyfocené...proto to píšu... víš já nejsem kokos, abych něco psal a neměl důkazy...
čtverda - Profil | Čt 1.8.2013 22:38:26
antony >> Ale mě to nedalo, chtěl jsem nafotit nějakého tolstoje, jsem myslel že jich budou stovky naskládaných jak lososi pod vratama a bylo tam jenom takové menší hejnečko 30ks o kus níže. Fotit se nedalo, špinavá voda, na jezerech je to čistší turbína tu vodu kalí.
Na burčák se tam snad taky letos dostanu :)
Na burčák se tam snad taky letos dostanu :)
antony - Profil | Čt 1.8.2013 22:31:00
čtverda >> Čus Rosťo, copak Tě zaválo na jih? Burčák ještě nějaký čas nebude aktuální...
Každopádně ale díky za info z této krásné řeky.
hola
antony
Každopádně ale díky za info z této krásné řeky.
hola
antony
čtverda - Profil | Čt 1.8.2013 22:19:00
Tak jak píše Martin dnes jsem se byl trochu porochnit v řece (dlouho jsem tam nevydržel, špatná viditelnost a pořezaný od sláviček no prostě radost :)) Nahoře pod elektrárnou a ani nad vratama žádné mrtvé ryby nebyly. Voda trochu mrtvolně zapáchala, ale to smrdí skoro po celých nádržích :). Teklo to dnes i trochu přes vrata spodem, mohl to hrázný propláchnout kdo ví. Ryby se mě zdáli v normálu kapři a cejni rýpali do dna, jeseni u hladiny, boleni lovili nic nenasvědčovalo nějké otravě něbo něčemu nestandartnímu. Dole v Bulharech jsem už nebyl tam je to prej katastrofa...Jinak borci v NM pod mostem chytali vesele dál jak kdyby se nic nestalo. Třeba to vytrávil nějaký kanál u Bulhar těžko říct...
Martin M. - Profil | Čt 1.8.2013 22:10:48
otoš >> ze tam nejsou zadne zive ryby si troufas tvrdit jen podle toho, ze jsi videl mnoho mrtvych ryb?
Simík1987 - Profil | Čt 1.8.2013 22:06:48
Martin M. >> Já si myslím, že až zase tak moc ryb tam nebude. To bylo tun a tun co tam plavalo břichem hore.
otoš - Profil | Čt 1.8.2013 21:56:58
Martin M. >> na to, abych viděl mrtvé ryby se nepotřebuji potápět...a před hrází v Bulharech těch ryb (uhynulých) musel vidět mraky...já je v mělkých vodách viděl po dně rozsetých dost...
PS.: těch dravců v Dyji zas tak moc není...A Dyji znám sakra dobře...:-)) věř mi....
PS.: těch dravců v Dyji zas tak moc není...A Dyji znám sakra dobře...:-)) věř mi....
Martin M. - Profil | Čt 1.8.2013 21:50:44
otoš >> chybi mi ten argument, ke kteremu "se dopracujeme za chviličku", ze tam nejsou zadne ryby. Ja mam z dneska informaci od potapece, ze tam ryby jsou. Mozna se kolega pripoji do diskuse.
Martin M. - Profil | Čt 1.8.2013 21:46:42
otoš >> nejak jsi zapomnel na tohle "mají pravdu, ale k ní se dopracujeme za chviličku"
otoš - Profil | Čt 1.8.2013 21:43:17
Pavouk >> a proč? já neberu prachy jak ten, co to má na starost (teplý flek na MRS)
Pavouk - Profil | Čt 1.8.2013 21:23:41
otoš >> tak mi jednu dve z tech stovek najdi.. jen tak.. nespecha to.. kde prodavaji candaty sumce a stiky.. alespon dvoulete ryby nejlepe trilete ryby ktere ti chybi
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
10:09Rybáři vs ochránci přirody 88
9:59Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 5
9:55Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
9:43Hlídač slev eshopů 752
0:14Lov pod jezem v letních vedrech? 10
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ČtStaré Česke rybářské vybavení 399
StMedkovy rybníky Kroměříž 188
StBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
Co je nového - všeobecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Specialista pro kapraře Chyť a pusť
Plzeň, Rokycanská 1337/64










