Likvidace přemnožených kormoránů musí začít u jejich vajec

Autor diskuse: JaMi - Profil , 4.2.2013

NJaMi - Profil | Út 5.2.2013 17:43:32

pista85 >> Skryta, neměla nic společného s tématem. To dávej do army stránek.

    Ncomputerfish - Profil | Út 5.2.2013 17:41:29

    Až myslivci zjistí, že je kormorán k jídlu a že je lepší střílet kormorána než krotkého bažanta na 10 metrů, tak jich doufám bude ubývat rychleji.

      NPYTLAKS - Profil | Út 5.2.2013 17:41:28

      MiPo >> to je a většinou jedny a ty samé:-))) asi jsou teritoriální

        Npista85 - Profil | Út 5.2.2013 17:39:22

        ted nevím jestli se mi fotka nenačetla nebo byla smazána?

          NMiPo - Profil | Út 5.2.2013 17:38:04

          PYTLAKS >> tak to už je na pováženou :-))))

            NPYTLAKS - Profil | Út 5.2.2013 17:37:12

            MiPo >> já potkávám norky v hospodě

              NVenca888 - Profil | Út 5.2.2013 17:32:46

              Juraj >> to zcela nepochybně... myslet si můžeš vážně třeba i to, že je země placatá a že 1+1=5... fantazii se meze nekladou... jen budeš za hlupáka, nic víc... :-)

                NMiPo - Profil | Út 5.2.2013 17:25:53

                nofish >> stačí že potkávám norky a to dost často na Berounce

                  NJuraj - Profil | Út 5.2.2013 17:22:58

                  Venca888 >> Já můžu vážně myslet, co chci. Hledám řešení a už jsem taky dospěl k závěru, že je to nejspíš blbost.

                    NVenca888 - Profil | Út 5.2.2013 17:22:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Přemas >> CarpHouser - 5.2.2013 17:09:26 >> ale to já jsem nerozporoval. Já jsem jen napsal, že problémem nejsou ty zdejší kormoráni, co tady hnízděj. Těch je za prvé relativně málo a za druhý se dá jejich počet poměrně snadno regulovat. Problém jsou ty, který k nám táhnou a s jejich vejcema nenaděláme nic, protože je kladou někde ve Švédsku a spol. Sem se lítaj jenom na zimu nažrat. Ono to ostatně v tom článku je...

                      NVenca888 - Profil | Út 5.2.2013 17:20:34

                      Juraj >> já jen doufám, že to nemyslíš vážně...

                        Nnofish - Profil | Út 5.2.2013 17:19:56

                        Juraj >> Pokud to řešení nebude po celé evropě jednotné, bude asi na nic.... Ale docela jsem se pobavil při představě že na rybách budu potkávat mývala :-)

                          NJuraj - Profil | Út 5.2.2013 17:17:08

                          nofish >> Tak ptákovina to možná je, jen se zoufale snažím přispět s nějakým řešením.

                            Nnofish - Profil | Út 5.2.2013 17:13:48

                            Juraj >> No a na nepůvodní ondatry bych zkusil tygry. Ale jenom samce....
                            No tvl, to je zas ptákovina :-D

                              Npista85 - Profil | Út 5.2.2013 17:12:48

                              Juraj >> no pravě že odborníci......................

                                NJuraj - Profil | Út 5.2.2013 17:11:21

                                pista85 >> Však by to taky museli dělat odborníci. Ale ukaž mi verináře, kterej nerozezná u jakéhokoliv savce samici od samce.

                                  NCarpHouser - Profil | Út 5.2.2013 17:09:26

                                  Venca888 >> Jo nějací kormoráni tu dříve hnízdili, ale ty se dali počítat na stovky ... Dnes se tu pohybuje nějaká ta x-desetitísicovka, a to je ten podstatný rozdíl.

                                    Npista85 - Profil | Út 5.2.2013 17:08:03

                                    Juraj >> a nahodou jedna srěch samic byl samec.........

                                      Npista85 - Profil | Út 5.2.2013 17:06:26

                                      pak by to dpadlo jak se psíkem myvalovitym by se akorat mnžil a neměl by ho kdo likvidovat netahejte do naší přírody co sem neptří ztoho by byl jnom problem

                                        NJuraj - Profil | Út 5.2.2013 17:02:48

                                        Venca888 >> Já nevím jestli budou baštit přímo ptáky na nocovištích. Ale myslej trochu a nevyvolávaj paniku. Pokud vysazuju, můžu taky ovlivnit co. Takže pokud se udělá experiment v konkrétní lokalitě a s daným počtem kusů JEDNOHO POHLAVÍ, tak to alespoň za pokus stojí a k žádnýmu ekologickýmu průšvihu nemůže dojít.