Odpověď JUDr. Alexandra Šímy na dotaz, ohledně končících dekretů na rybářské revíry.
Diskuse k bleskovce Odpověď JUDr. Alexandra Šímy na dotaz, ohledně končících dekretů na rybářské revíry.
Je podle Vás v pořádku existence "malé vody" v MO ?
A) Ano.16%
B) Ne.76%
C) Malé vodky není nikdy dost.8%
Od 10.1.2013 hlasovalo 37 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
NMrknato - Profil | Po 18.2.2013 20:30:32
NMartin M. - Profil | Po 18.2.2013 20:17:27
http://web.archive.org/web/*/http://www.rybsvaz.cz/
NMrknato - Profil | Po 18.2.2013 20:14:23
Zarazila mě tam opakovaně informace, když jsem se tam po cca několika měsících znovu podíval, že celý svaz zarybňuje revíry ČRS 185 miliony korun. Dám krk, že před několika měsíci tam bylo 170 milionů, a před cca 3 lety 130 milionů a cca před 5 lety 115 milionů. V drobných se mohu plést. Počin je to dobrý, ale nerozumím kam tyto peníze jdou a za co.
Povolenek se prodává stejně, ne-li méně, zdražení za 5 let minimální, zarybňovací plány jsou stejné, svazocena násad sice mírně stoupá, ale nedosahuje vzrůstu peněz do zarybnění za posledních cca 5 let ze 115 na 185 milionů. V tomto kontextu mně přijde rozpočet Rady cca 105milionů neuvěřitelný, když údajně 92 milionů jde z CS rybolovu.......
NMrknato - Profil | Po 18.2.2013 19:53:25
http://www.rybsvaz.cz/?page=reviry%2Fstatistiky&lang=cz&fromIDS=&statistiky_typ=vse
NMrknato - Profil | Po 18.2.2013 19:47:24
NM_D - Profil | Po 18.2.2013 19:09:05
Ncomputerfish - Profil | Po 18.2.2013 18:51:15
NMrknato - Profil | Po 18.2.2013 18:34:13
Ncomputerfish - Profil | Po 18.2.2013 17:55:43
NMrknato - Profil | Po 18.2.2013 17:29:55
K tomu co píšu, mě vede lítost , že i když máme ke společnému rybolovu přehršel krásných vod, tak peníze na jejich kvalitní zarybnění mizí úměrně s dalšími a dalšími novými cíli a množstvím organizačních jednotek a jejich stupňů....
NMartin M. - Profil | Po 18.2.2013 17:23:50
NM_D - Profil | Po 18.2.2013 17:23:42
NMrknato - Profil | Po 18.2.2013 17:18:59
Nnofish - Profil | Po 18.2.2013 17:18:19
K MO a dalším věcem se nevyjadřuju. Mám jiný názor než ty, ale nutno říct, že i s některými tvými názory musím souhlasit, protože jsou pravdivé.
NMrknato - Profil | Po 18.2.2013 17:13:25
Mně je též jedno, komu ty peníze za rybolov dám. Co mně ale vadí na svazopindech, které ani tak nečiní čilimníci, ale poblblí členi, že brigádama se zhodnocuje revír, MO chovají levnou rybu, bez MO by to nešlo, MO hospodaří.....
Když zaplatím na soukromáku za 1 den lovu 600,-Kč, tak vím komu jdou a jaký je cíl soukromáku. Proto nechci, aby dík VŘ přešly dekrety na "státní" vody 100x větším loudilům peněz, než je svaz se svými svazocíli.....
Nnofish - Profil | Po 18.2.2013 17:04:23
Víš že mi osobně je u pr... komu dám ty peíze, hlavní je to aby se sypalo i něco jiého než kapři a moje peníze šly radši na pytel obilí, lopatu, ryby, než na sportovce. Takže proti tomu cos napsal celkem nic nemám. Ale známe změny v tomhle státě. Těch co byly k dobrému moc není...
NMrknato - Profil | Po 18.2.2013 17:04:03
NMrknato - Profil | Po 18.2.2013 16:59:48
NM_D - Profil | Po 18.2.2013 16:48:24
Nnofish - Profil | Po 18.2.2013 16:23:46
NM_D - Profil | Po 18.2.2013 16:04:53
Nnofish - Profil | Po 18.2.2013 15:58:57
Jediné co nás mladší může těšit je, že nás nemusí trápit, jak se v důchodu dostanem na ryby. Důchod nebude.
NM_D - Profil | Po 18.2.2013 15:54:33
Nnofish - Profil | Po 18.2.2013 15:50:12
Akorát pak na konec toho co píšeš patří ještě ... "a pak se dívím a nadávám"...
NM_D - Profil | Po 18.2.2013 15:47:00
Nnofish - Profil | Po 18.2.2013 15:45:11
NM_D - Profil | Po 18.2.2013 15:40:38
NMrknato - Profil | Po 18.2.2013 15:35:31
NMrknato - Profil | Čt 14.2.2013 10:26:13
NM_D - Profil | Čt 14.2.2013 9:30:34
NMartin M. - Profil | Út 12.2.2013 22:39:27
NSven - Profil | Út 12.2.2013 15:09:46
.... "To jest ona, to jest ona země, kterou jsem vám – jak se pamatuji – častokráte sliboval, země nikomu nepoddaná, zvěře a ptactva plná, sladkým medem a mlékem vlhnoucí, a jak sami pozorujete, podnebím k obývání příjemná. Vody jsou všude hojné a nad obyčej rybnaté. Zde se vám nebude ničeho nedostávati, protože nikdo vám nebude škoditi....."
NPete - Profil | Út 12.2.2013 14:53:04
NVenca888 - Profil | Út 12.2.2013 14:44:31
NM_D - Profil | Út 12.2.2013 14:39:19
NLadineeek - Profil | Út 12.2.2013 13:32:02
NDida - Profil | Út 12.2.2013 13:14:30
NM_D - Profil | Út 12.2.2013 12:21:56
NMartin M. - Profil | Po 11.2.2013 12:31:56
sykorky stebetaly cosi o "noveho svazu" a ze budeme vsichni hodne prekvapeni.
NMrknato - Profil | Čt 31.1.2013 14:48:37
NSven - Profil | Čt 31.1.2013 14:14:59
No, pak je to ještě horší, než to původně vypadalo...
NM_D - Profil | Čt 31.1.2013 12:23:18
To zpravidla tam bylo od začátku. Nebyl tam ten konec o sčítání plochy. Ten tam Svaz potají dodal formou novely až 2 od začátku platnosti nového zákona o rybářství. Hošanům jaksi uniklo, že mají celosvazové a územní povolenky, a tady na MRKu jsme na to upozornili. Pak to velmi expresně opravili novelou a ta prošla parlamentem a senátem jako nůž máslem. Dva roky hoši porušovali zákon, a nikdo ani nepípnul...ani Saša.
Nhraji - Profil | Čt 10.1.2013 20:23:58
Nfotojakes - Profil | Čt 10.1.2013 0:16:33
Ten problém se zodpovědností asi nevyřešíme, to bude třeba tlačit jinde.
NMrknato - Profil | Čt 10.1.2013 0:12:10
Dnes máme optimální uživatele, ÚS, bohužel se ohledně VRP nezodpovídají státu, ale svazu a členi. V tom je ten problém.
Nfotojakes - Profil | Čt 10.1.2013 0:11:22
NPYTLAKS - Profil | Čt 10.1.2013 0:03:52
NPYTLAKS - Profil | St 9.1.2013 23:49:35
Nfotojakes - Profil | St 9.1.2013 23:48:26
Nvalcha186 - Profil | St 9.1.2013 23:47:38
Nfotojakes - Profil | St 9.1.2013 23:45:42
NMrknato - Profil | St 9.1.2013 23:44:14
Nfotojakes - Profil | St 9.1.2013 23:43:38
NPYTLAKS - Profil | St 9.1.2013 23:41:54
Nvalcha186 - Profil | St 9.1.2013 23:41:03
Nlikin - Profil | St 9.1.2013 23:37:21
NMrknato - Profil | St 9.1.2013 23:37:03
Nfotojakes - Profil | St 9.1.2013 23:36:53
NPYTLAKS - Profil | St 9.1.2013 23:32:23
NSven - Profil | St 9.1.2013 23:32:21
Nfotojakes - Profil | St 9.1.2013 23:27:45
NSven - Profil | St 9.1.2013 23:27:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
(3) Stanovením maximálních počtů vydávaných povolenek na 1 ha vodní plochy rybářského revíru příslušný rybářský orgán reguluje rybářské využívání rybářského revíru tak, aby populace ryb, které jsou lovem nejvíce ovlivňovány, neklesly pod hranici porušení rovnováhy rybí obsádky. Zpravidla stanoví maximálně 15 celoročních povolenek v revírech pstruhových a 25 celoročních povolenek v revírech mimopstruhových. Dohodnou-li se uživatelé rybářských revírů na společné platnosti vydávaných povolenek nebo v případě, kdy je osoba uživatelem více rybářských revírů, lze maximální počty vydávaných celoročních povolenek se společnou platností na více revírech sčítat.
Nfotojakes - Profil | St 9.1.2013 23:24:38
Nlikin - Profil | St 9.1.2013 23:22:26
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
JRC Naviják XTX 10000 | SLEVA 48%Za 1.499 Kč
Fantastický naviják s grafitovým tělem v kombinaci s opracovanou hliníkovou cívkou vede ke spolehlivému, ale lehkému navijáku. Super hladký černý design a červené detaily JRC jsou konečným doplňkem tohoto nádherného, ale silného navijáku! 3 různé velikosti: 6000, 8000 a 10000."
JRC Sada Signalizátorů Radar DR Set - 3+1 | SLEVA 53%Za 1.699 Kč
Při vývoji a testování byl kladen důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost v ovládání. Díky kompaktní konstrukci a ergonomicky zkombinovaným materiálem je tato souprava moderní a spolehlivá zároveň. Limitovaná akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73












