Jednal XIV. republikový sněm ČRS
Diskuse k bleskovce Jednal XIV. republikový sněm ČRS
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Nnofish - Profil | Po 31.12.2012 21:05:46
NMrknato - Profil | Po 31.12.2012 20:55:01
NJirka Rybka - Profil | Po 31.12.2012 20:51:44
NJirka Rybka - Profil | Po 31.12.2012 20:45:46
NMrknato - Profil | Po 31.12.2012 20:39:43
NJirka Rybka - Profil | Po 31.12.2012 20:31:47
NMrknato - Profil | Po 31.12.2012 20:31:34
Nnofish - Profil | Po 31.12.2012 20:25:34
NMrknato - Profil | Po 31.12.2012 20:20:17
Je to jako "boj o kótu 235". V pondělí partyzáni vyhnali němce a kótu obsadili. V úterý kótu obsadili němci a vyhnali partyzány. Když se to celé opakovalo popáté, tak se bača naštval a vyhnal němce i partyzány......
No a nový bača bude znám po parlametních volbách v roce 2014 to je souhra náhod...... Jako by ty termíny tesali Mayové.......
Edit: ptát se dnes někoho na platnost dekretů, je jako ptát se v roce 1980, co je to dočasnost, jak dlouho trvá..... Tehdy to nevěděl nikdo, ani na svazu.....
NDarcy - Profil | Po 31.12.2012 20:05:16
NDarcy - Profil | Po 31.12.2012 20:01:03
NMrknato - Profil | Po 31.12.2012 19:59:01
NDarcy - Profil | Po 31.12.2012 19:53:30
NMrknato - Profil | Po 31.12.2012 15:38:50
Poslední platný dekret na revír:
Rozhodnutí KÚ Pardubického kraje, č.j. KrÚ 41458/2011/OŽPZ/OZE, pravomocné 14.06.2011
NMrknato - Profil | Po 31.12.2012 15:03:22
Fáma nefáma, jisté je, že §34 zákona 99/2004 platí jak na Moravě, tak i v Čechách. To nikdo nezpochybňuje. Současně ale platí §9 odst.2 pís.c tohoto zákona . Na realizaci této části zákona se nevztahuje správní řád a vše je na tý partě.......
Říkat tady veřejně, že tajemník MRS má tak dlouhé prsty, že jimi ovládá figurky na KÚ, či dokonce na MZe, je dosti odvážné. Nebo to je taky fáma? K vypsání VŘ vede několik důvodů, nejen skončení planosti dosavadních dekretů.
Nhraji - Profil | Po 31.12.2012 14:41:20
Vždycky mě překvapí, jak někdo, kdo má informace z doslechu, vytváří na MRKu fámy.
NMrknato - Profil | Po 31.12.2012 13:50:23
Když odhadnu přijmy obou složek MO a ÚS, bez redistribuce se započtením mládeže, důchodců a žen, tak za povolenky odhaduji 900,- brigádu 350,- a členské 250,- celkom 1500,-Kč na průměrného člena x 37000 = víc než 55 mega svazopeněz bez Rady........
Do levé ryby a práce zadarmo jde skoro 40 mega...... Nechceme přece levnou rybu a práci zadarmo, úplně zadarmo....!
NDarcy - Profil | Po 31.12.2012 13:34:22
NMrknato - Profil | Po 31.12.2012 13:17:53
Nevím co je na tom pravdy, ale velký "privatizátor a rozm*dávač svazu" MD psal, že díky poslanci Kováčikovi se revíry nerozdaly a nevytunelovaly. Jak to sleduji, tak svazu vůbec nejde o rybolov na státních revírech, řekách, potocích a přehradách. Těžko si mohu vysvětlit, proč ten, který má na nich zabezpečovat společný územní rybolov, má dekrety, přepouští ostatním dvěma složkám víc jak polovinu peněz od rybářů?
Společný rybolov je hloupost privatizovat a nebo ho rušit, protože přináší čilimníkům takřka "pečené holuby", přímo do úst, bez jakéhokoliv přičinění a rizika. Dešní "SVAZ" už není to, co byl před rokem 2004. U nás víc než cca 65% všech MO v ÚS mají své revíry, svůj soukromý rybolov na písácích, rybnících, lomech a dalších soukromácích. Pro uživatele, ÚS vykonávají některé činnosti, protože to je pro ně výhodné. Mají přístup ke svazonásadám, svazobrigádám, svazopenězům, svazokrytí... a to, co vyberou za pár povolenek od svých členi je minoritní částka v porovnání s tou, kterou získají ze "společného". To je dnes zásadní rys společného rybolovu, bohužel.
EDit: je to jako trafika pro Šnajdra, Fuksu, Štastého, Tluchoře....... Proč nepoložili vládu? Stejně z těchto důvodů nikdo nepoloží svaz. Možná, že o tom sní pár "drápkatých privatizantů", ale těch cca 300mega určených pro svazopráci, je furt dost huňatej médvěéd, kterého lze porcovat skoro donekonečna.....
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...











