MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Jednal XIV. republikový sněm ČRS

Diskuse k bleskovce Jednal XIV. republikový sněm ČRS

Autor diskuse: foxxx ®30.12.2012

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 9 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

N nofish - ® Čt 3.1.2013 18:56:51
kakr >> člověče, ty si z toho děláš skoro až srandu, Mrknato mě občas taky štve, ale on by se tam hodil. Každá "firma" potřebuje rebela co bude nahlas upozorňovat na problémy. A tam by ho bylo alespoň vidět. Akorát že by se ho asi zas hooodně rychle zbavili... :-)
N Mrknato - ® Čt 3.1.2013 18:45:06
kakr >> Tos tady neměl psát.
N kakr - ® Čt 3.1.2013 10:08:45
Mrknato - 1.1.2013 18:58:51 >>
Milý Pavle, vše nej do Nového roku a doufám ,že ještě malinko přitvrdíš.

Pokud jsi naskočil na vidle a na příspěvek kde nebyl nikdo osloven reagoval tak věz.
Ani ve snu by mě nenapadle zařadit osobu tvého formátu mezi obyčejné čilimníky svazové, kteří jak správně píšeš pracují pro čest a slávu bez nároku na mzdu.

Ty patříš mezi zaměstnance placené ČRS ,na Sekretariát Rady ČRS, Nad Olšinami 31 Praha 10.
Vidím to na posílení právního oddělení, tam je místo Tvé, dobře placené (pokus o rým).
Budeš to mít k pražským pepíkům, které tak miluješ jen kousíček.
N Drozďák - ® Út 1.1.2013 22:08:56
Dnes jsem se na webu ctihodného Akademika dočetl, že se zmíněný sice nažral stejně blbě jako minule, ale prodal v průběhu konání patnáct knížek. Takže ten Sněm úplně na hovno nebyl.
N Mrknato - ® Út 1.1.2013 20:47:32
PYTLAKS >> Pak ale MO a ÚS tímto nedodržují stanovy ČRS. Píše se tam zcela jasně, že buď a nebo. Nelze obojí...... sedět na dvou židlích. Z toho vyplývá, že ČRS nemůže fungovat ani podle toho, co si sám napíše........
N PYTLAKS - ® Út 1.1.2013 20:26:00
Mrknato >> v tom máš pravdu,mo s revíry rmv by měl být odepřen svazorybolov,ale ono to asi nepůjde,protože si toto odhlasují jednotlivé mo a ús to je jedno
N Badimura - ® Út 1.1.2013 19:57:33
Mrknato >> v tom ti dávám za pravdu.
N Mrknato - ® Út 1.1.2013 19:52:55
Badimura >> Ono by šlo zařídit cokoliv rozumného, ale problém je v členi, kteří si myslí, že mohou vše prosadit, do všeho mluvit a změnit. Kdyby se násady vysazovaly opravdu všude, v rozumé velikosti, počtu a sortimetu, tak by nikdo nikam nejezdil a jestli ano, pak ne kvůli rybám.
N Badimura - ® Út 1.1.2013 19:49:13
Mrknato >> bohužel by to ale mělo tak fungovat,nechápu kdo povolí organizace,který nemají ani jednu kaluž,nebo kus vody společné a kus soukromé,u nás když jsme ještě byli ve společném hospodaření,tak po vysazení přijel autobus lidí a během týdne bylo vše vychytáno,toto už naštěstí nehrozí,máme okolo 8ha sportovní vody
N Mrknato - ® Út 1.1.2013 19:42:23
Badimura >> Je to možné. Ale vem si, že kdyby cca 130000 rybářů z cca všech 250000 nedostalo územní povolenky, tedy členi u MO, které svůj revír nevkládají do společného rybolovu. To by se likin a ostatní divili! Možná by se už opravdu urazili...

Jak potom chce Rada budovat jednotu svazu? To je to, co sněm neřešil........ A mohl vůbec?
Edit : podle mě jde o to, získat ještě ten jeden rok a v současné "sestavě peletonu vjet do cíle" a do další etapy vyjet ve žlutém trikotu...
N Badimura - ® Út 1.1.2013 19:33:46
Mrknato >> jo ,ani mě to nevadí,když někam jedu koupím si hostovačku,ale myslím si,že toto má pouze VČÚS zakoupení povolenky pouze na jeden revír,ale nejsem si jist.
N Mrknato - ® Út 1.1.2013 19:29:35
Badimura >> Vaše MO je legitimní SHMO. Čestně a svobodně jste si zvolili. Nemůžete si koupit území, CS a ani CR povolenku. Jste féroví. Naproti tomu MO jako např. Borohrádek, Přelouč a.j. mají též své soukromáky a možná větší než vy, ale členi těchto MO si mohou koupit územní a vyšší povolenky. To je vyžírkismus.

To je jako když se ptali cikána. Cikán chceš halušky, nebo p*ču. Cikán se zamyslí a pronese, polnu pi*u halušiek. Takhle se to děje v našem ÚS asi u 65% MO, které by měly být SHMO, jako vy.
N Badimura - ® Út 1.1.2013 19:21:15
Mrknato >> já jsem spokojenej,že jsem v SMHO :-)
N Mrknato - ® Út 1.1.2013 19:16:51
tuzemak >> Ano, máš pravdu. Do r.2004 než vstoupil v platnost zákon 99/2004Sb. mělo mnoho MO RMV, tzv. malé vody. Byly to části územních revrů, na kterém hospodařily 2 odlišné subjekty. To po r.2004 nebylo možné. RMV se postupně měnily na standardní revíry, kde uživatelem už nebyl ÚS, ale MO, pokud tak členská schůze MO rozhodla. (§8, odst.2, pís.e stanov ČRS) Pak by se taková MO měla stát SHMO a její členi by neměli mít možnost si koupit územní povolenku (S vyjímkou jednoho revíru) a ani CS a CR povolenku. To se neděje. Některé MO ale jsou v režimu SHMO......

Lidi jako likin si to asi nejsou schopni uvědomit. Ještě že alespoň ty ano...))))
N Mrknato - ® Út 1.1.2013 18:58:51
kakr >> Karle,
já vím, že nemáš na ČRS ánung a proto ti odpovím. Dle stále platných stanov ČRS §20a odst. 1) jsou funkce ve svazu a jeho orgánech čestné.
Tudíš tvoje otázka nemá rácio, ale sem tam nějaký trumbera na to naskočí......
N tuzemak - ® Út 1.1.2013 18:45:24
kakr >> já myslím,že volů už tam máme dost,pravda,jeden se tam ztratí.o))
N likin - ® Út 1.1.2013 18:42:07
Mrknato >> Ale nikoliv, urážíš bezdůvodně členy, napsal jsem jasně, BEZ OHLEDU NA TÉMA, bohužel neumíš číst, tak prostě odejdi do ignorace nevýznamných....
N kakr - ® Út 1.1.2013 18:41:48
Skutečně nechápu, proč brilantní vykladač zákonů a práva není zaměstnán v ČRS v postavení odpovídají jeho schopnostem.
N Mrknato - ® Út 1.1.2013 18:36:00
likin >> Kde dochází argumenty, přichází násilí... ano, to je znak lůzy. Zařadil jsi se richtich.

Úkolem územních svazů je zabezpečovat společný rybolov a hospodaření na rybářských revírech. Za metodickou pomoc si MO platí a pro uživatele (ÚS) to je dobrej kšeft...... O tom se tu bavím ne o členských schůzích, kde si ty a další tobě podobní pomocí fyzických trestů prohlasovaných do BP rychtujete své soukromáky. Jestli toto svaz nerosekne, těžko může očekávat jednotu.

Pokud máte nějaký soukromák, máte být SHMO a do společného rybolovu by jste neměli strkat frňák. Klidně se tam u vás na schůzi pobijte, já u Vás nečlením a členit nebudu a ne proto, že bych se bál.
N Mrknato - ® Út 1.1.2013 18:22:57
computerfish >> Nevím, nevím, jestli vás netrefila nějaká zbloudilá pertadra do svazočiv? Nikde v této otázce jsem nepsal, že je něco špatně ve svazu. Jestli je něco špatně, tak Vaše dioptrie. Tato otázka je o sněmu a já hovořil o změnách, které nastanou, ať to bude špatné, nebo svazosebelepší. Ty změny čekají i MOMRS3, výkladní skříň MRS.

Sněm se konat musí, stejně jako členské schůze, ale tuto elementární zalost bych od člena s Vaším rozhledem asi neměl očekávat. Zato rypák si votřete důkladně ..... Jestli je něco na netu, tak krátká zprávička. Obsáhlejší zpráva ze sněmu bude v časopise Rybářství. Rozhodně ale o záležitostech které nastanou, nebude rozhodovat svaz. To psal i předseda ČRS.
N likin - ® Út 1.1.2013 18:02:27
Mrknato >>
Teda chlape, bez ohledu na téma, bych ti za vyjádření typu
" U nás na umlčení lůzi slouží soukromáky MO"
dal i na schůzi pár po hubě. Ty vypatlaná nelůzo !
Takže člen MO je lůza... jj, doufám, že tedy nejsi členem.
N computerfish - ® Út 1.1.2013 17:52:27
neprduch >> Pro mě je pointa všech příspěvků asi taková. MRKNATO neustále poukazuje, co všechno je ve svazu špatně. Ale návod na řešení nemá. Dále neustále prudí do HRAJI alias MRS, cože je úplně jiný rybářský svaz. Tudíž výsledek celé diskuze rovná se tradičně nula. Pokud si stáhnete materiál pro delegáty svazu ze stránek svazu, nepochopil jsem proč se vůbec konal. Většina informací je běžně na internetu a ekonomická stránka celého materiálu je naprosto vágní.
N neprduch - ® Út 1.1.2013 17:38:31
Přečetl jsem si jak bleskovku, tak téměř celou tuto diskusi, ale může tady někdo zasvěcený kloudně vysvětlit o co vlastně jde? Takhle se tady baví pár lidí, kteří možná mají nějaké profláknuté informace, ale třeba by daný problém zajímal více normálních členů, pokud by se řádně vysvětlil.
N nofish - ® Út 1.1.2013 15:17:34
Mrknato >> njn, v něčem souhlasím, v něčem až ta mo ne. Ono je to jedno, protože já ovlivním prd. Něco se změní. Otázka je, jak moc nás "zaříznou" a jestli nebudeme jednou se slzou v oku vzpomínat na nynější stav.
Už bych to pro dnešek uončil, nějak se mi už nechce řešit problémy :-)

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 9 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniKorum X25 Deluxe Accessory chair

Za 5.160
Firma Korum příchází s novým revolučním křesílkem , které nahrazuje jeho velmi oblíbenou starší verzi. Hlavní inovací jsou 25 mm kulaté vyškově stavitelné nožky a dále opěrky na ruky s neoprenovým návlekem.

akce, rybareniPrologic Bivak Spider Trio Bivvy 1 Man (SLEVA 56%)

Za 2.999
Další bestseller ze stáje Prologic. Luxusní bivak pro jednoho v exkluzivním designu za neuvěřitelných 2 999 Kč. Skvělá volba na kratší výpravy. Kvalita řady Commander zaručuje vysoký standard.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
Penzion Soroya Penzion Soroya

Poskytujeme ubytovanie a člny pre morsky a sladkovodny rybolov, turistiku na ostrove Soroya v mestečku Sorvaer v severnom Norsku. Jedna sa o...