Jednal XIV. republikový sněm ČRS
Diskuse k bleskovce Jednal XIV. republikový sněm ČRS
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
nofish - Profil | Ne 30.12.2012 21:27:19
Butchi - Profil | Ne 30.12.2012 21:25:47
Přiznávám se, že jsem se o samotné dotace fakt zrovna moc nezajímal. Zatím se to vždycky točilo kolem peněz, které odevzdávám jako člen ČRS přímo. Asi se na to ještě podívám. Každopádně díky za info, jsem zas o trochu chytřejší :-)
Pochopitelně souhlasím, je to komplikovaná záležitost - nicméně jsem bytostně přesvědčen o tom, že je sebelepší systém k ničemu, pokud lidi stojí za hovno. Což je u nás dost běžná věc. Finanční dostupnost rybařiny, umožňující aktuální neuvěřitelnou míru těžby ryb, je slovy AC/DC Highway to hell.
To, cos napsal, je přesně důvod, proč se bojím privatizace revírů. Ostatně se stačí podívat na to, jak fungují aktuální privátní vody - 99 procent z nich jede na prasokapř, jesetery, duháky na dírky a zdar. Za chvilu arapaimy, pangasové a další výmysly. Původní druhy uvidíš možná tak na obrázku.
computerfish - Profil | Ne 30.12.2012 21:23:26
PYTLAKS - Profil | Ne 30.12.2012 21:22:12
zve ministerstvo zemědělství,tak nevím teda o eu ani zmínka
retrívr - Profil | Ne 30.12.2012 21:20:40
PYTLAKS - Profil | Ne 30.12.2012 21:15:50
Darcy - Profil | Ne 30.12.2012 21:15:46
nofish - Profil | Ne 30.12.2012 21:13:33
Kolik stály reklamní kampaně poplatníka bude sporné. Médiím nevěřím, já na všem viděl loga EU. Podle mě spíš dala EU ty prachy a zas to někdo překroutil, jak kdyby šly jinak do státní kasy, ale ruku do ohně za to nedám.
edit: Abys to pochopil. Stát ti nebude jen tak dotovat chov hrouzků. A velká část dotací co byla je z EU na chov ryb na maso, ne do revírů na chytání.
nofish - Profil | Ne 30.12.2012 21:09:59
EU dává prachy na nákup nářadí, nemovitostí, aut, ale zase, ne na cenu ryb jako takových. Dotace EU by měly fungovat jako rozvoj chovu ryb jakožto potravy.
S tím zbytkem souhlasím. Vím jak to je. Na jednu stranu se mi to nelíbí. Na druhou stranu musím uznat, že si tak prostě snaží udržet své ovce, které jim dávají prachy. Kdyby nás zůstala třetina, povolenky by stály trojnásobek, tak jsme na tom finančně furt stejně. Ale pak už zas nemůžeš argumentovat počtem členů. Ono to nebude až tak jednoduché jak to vypadá. Současný stav není dobrý, ale pořád je to jedna z těch lepších variant. Jen aby nebylo ještě hůře. A až se z rybařiny stane už fakt čistý byznys, zapomň na to, že někoho bude zajímat nějaká ostroretka. To už budou kapři a jeseteři i v každé tůňce v potoce...
computerfish - Profil | Ne 30.12.2012 21:06:36
hraji - Profil | Ne 30.12.2012 21:06:34
http://www.pardubickykraj.cz/rybarske-reviry/53681/451-391-visnary
Butchi - Profil | Ne 30.12.2012 21:05:33
Reprezentace v čem?
V cíleném lovu 15cm potočáků, nebo 10cm okounů?
Směšné.
Darcy - Profil | Ne 30.12.2012 21:03:52
PYTLAKS - Profil | Ne 30.12.2012 21:03:48
PYTLAKS - Profil | Ne 30.12.2012 21:01:27
Butchi - Profil | Ne 30.12.2012 20:59:06
Z kapra je víc masa, než z nějakého pstruha, který je dobrý možná tak pro slepice (odposlechnuto).
Dotace na ryby nevím, určitě něco solí EU, ale na co přesně nemám páru. Jinak stát sypal za škody způsobené kormošem, nicméně to s ČRS nemá nic společného.
Jinak, jak už jsem psal, nevím, zdali to opravdu dělají pro lidi a jsou tak natvrdlí, nebo vychcaní. Sám majstr Štípek řekl, že lid chce sumce a kapry, tak jim je dají. Původní druhy nejspíš sral pes.
Butchi - Profil | Ne 30.12.2012 20:55:50
Já fakt nevím, jestli to dělají pro lidi z vychcanosti, nebo jsou opravdu tak strašlivě natvrdlí..
nofish - Profil | Ne 30.12.2012 20:51:30
Stejně tak jako nevím, kde všichni chodíte na nějaké dotace na ryby. Veškeré dotace do rybářství byly na výrobní prostředky, technologiie a propagaci.
Ale to že se vymlouvají na to že lidé chtějí kapry. To máš recht. Jenže ono je to jinak. Lidi chtějí hodně ryb. Ten kapr je pro ně nejlevnější (on je i tak skoro nejlevnější ryba, pak už je jenom karas, cejn a tolstolobik) a nejdostupnější.
hraji - Profil | Ne 30.12.2012 20:48:28
PYTLAKS - Profil | Ne 30.12.2012 20:45:37
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...











