Jednal XIV. republikový sněm ČRS
Diskuse k bleskovce Jednal XIV. republikový sněm ČRS
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Nnofish - Profil | Út 1.1.2013 15:17:34
Už bych to pro dnešek uončil, nějak se mi už nechce řešit problémy :-)
NMrknato - Profil | Út 1.1.2013 15:00:52
Když budeme jako nespokojení jednotlivci apelovat na stát a vyžadovat dodržování zákonů, tak si to můžeme pos*at ještě víc....
Když budem jednat s Radou, tak žádné záruky nedostaneme a ani dostat nemůžeme.
Jediné záruky může dát uživatel, ale toho drží "pod krkem" na konferenci "dělnickokaprařské pěsti".....
Jedinou šancí je provést změny, které musí nastat tak, jako tak na sněmu v roce 2013. A jak bude možnost, ptát se všech a kdykoliv k tomu bude příležitost. Požadovat a prosazovat územní rybolov jako základ ČRS. Peníze zachovat spolku hlavnímu a odebrat peníze dnešním MO, které musí každý rybář platit za umožnění územního rybolovu!!!!! Vše osatní nechat na "ochočených" spolcích pobočných, III. kategorie (dešních MO). Tedy lov na kačácích, brčálnících, závodění, práci s masami a dětmi, pionárské tábory, soutěže, tancovačky, výlety, grilovačky........ Pozor, cílem svazu-uživatelů je územní rybolov už dnes, ale jen ve stanovách. Za rok se po nich slehne zem......
Nnofish - Profil | Út 1.1.2013 13:43:42
NMrknato - Profil | Út 1.1.2013 13:38:24
U nás na umlčení lůzi slouží soukromáky MO a brigády pro MO. Když se toto nezmění, dopadne to jako na Svitavě1, kam budeme všichni jezdit, čímž zvýšíme svazopřetlak a dle svazonorem tam budou vysazovat ne 750litů, ale mega, dvě, i tři...... U nás proběhlo něco podobné s redistribucí celosvazového P rybolovu.
U nás máme dobrého hospodáře (jmenovaného), ale co mu jsou naplat nápady k zlepšení stavu revírů, když mu konference a předseda ÚS řekne "dost"!
Nnofish - Profil | Út 1.1.2013 13:27:28
MI se taky spousta věcí nelíbí a neuznávám je ale furt je podle mě lepší snažit se napravit takovýto systém, než jej zbortit a rozkrást. JIný sytém by totiž lepší nebyl. V tomhle státě, veden těmito lidmi, rozhodně ne.
Jediné co mi fakt vadí, že na každém kraji, není pořádný kontrolní orgán, jeden opravdový a nezávislý odborník na rybařinu. Ale praktik, ne krysa v kanclu co rozdává razítka... hdoně by to pomohlo... Hlavně pokud jde o řeky, si myslím že jo. Ale možná je to utopie, tahle myšlenka. SVaz jako takový je fajn, ale musí mu někdo šlapat na paty a členové to očividně nebudou.
NMrknato - Profil | Út 1.1.2013 13:12:29
Pro mě je nepřijatelé, aby si takto někdo pomál. I u nás si takto pomáhají také některé MO, ale na jiném základě. Věřím, že diskuse o tom musí u nás zákonitě přijít.
NMrknato - Profil | Út 1.1.2013 12:59:50
1) do Svitavy 1 o ploše 29ha jde 750 tisíc násad?
2) Kde jinde jde do 29ha 750 tisíc?
3) Sídlí MOMRS3 v jenom baráku společně s MRS?
4) Pokud má MP Svitava1 vyjímkou pstruhový charakter, jak je možné, že tam jdou tuny kapř?
5) Hospodaří MO MOMRS3, nebo uživatel revíru, MRS?
6) Pokud nehospodaří uživatel, tak jak zákon 99/2004 stanovuje, nemá dojít k odnětí VRP?
Mohl bych pokračovat. Tady lže někdo úplně jiný, než Mrknato.....
Nhraji - Profil | Út 1.1.2013 12:55:18
A rovnou napíšu, že poskytovat konkrétní informace na MRKu je v naprosté většině případů zcela kontraproduktivní. Už jen protože se vždycky najde nějaký neználek, který aby si pohonil ego, vytrhne jeden fakt ze souvislosti a začne rozvíjet své teorie.
Jen pro informaci. Ani já, ani naše MO nikomu náš podíl na nemovitosti nepronajímáme. To si jen sedmilhář vymyslel, aby mohl fabulovat a podpořil tak své další lži a výmysly.
Nnofish - Profil | Út 1.1.2013 12:50:24
Ale fakt by to chtělo bavit se objektivně a ne o tom kdo, komu pronajímá baráky....
I tak v diskuzích občas zazní docela důležité informace, takže to úplně zbytené není. Ale je teda pravda, že Mrknato jede furt to samé, už to znám skoro zpaměťi...
Tak i tak podle mě ani jeen z nás nic neovlivní, protože většině je všechno jedno a tak se tu na nový rok rozčilujete úplně zbytečně.
Nhraji - Profil | Út 1.1.2013 12:45:18
NMrknato - Profil | Út 1.1.2013 12:06:14
Nnofish - Profil | Út 1.1.2013 11:59:25
Hraji ať si dělá co chce. Pokud je to legální, tak ať si pronajímá třeba i svou koupelnu. Taky bys v klídku pronajímal a vydělal, mít možnost. Osobní útoky z toho vynech člověče, to už pak není nezaujatá diskuze. A vůbec, mi je fungování MRS celkem volné. Nejsem tam.
NMrknato - Profil | Út 1.1.2013 11:46:24
Maťák mě nemůže jmenovat mluvčím ČRS, jako je hraj v MRS, protože nepronajímám Radě barák a nepotkávám se s členi naší MO, kteří tvoří RADU na chodbě...... hraj nám to dává po troškách...., aby to s námi v nereformovaném svazu nešvihlo.))))
Nnofish - Profil | Út 1.1.2013 11:36:32
Hele domluv se s Maťákem, že se založí nový seriál "otázky na svaz" a že budeš jednat jménem mrku. A ptej se a piš. Bude sranda a třeba se něco dozvíme :-)
Nnofish - Profil | Út 1.1.2013 11:34:10
Já si opravdu zařil to, že se prostě na nepříjemné a komplikované dotazy neodpovídá. A ne jen jednou. Je pravda, že věděli komu odpovídají a že nějsem totální tupec, kterému se dá namluvit cokoli. Aby ti odpověděli, musíš se prostě ohánět nějakou funkcí, pak se k tobě chovají jinak...
Ale ono je to jedno, já to beru tak, že každý máte kus pravdy a je třeba si v tom najít to, emu člověk věří.
NMrknato - Profil | Út 1.1.2013 11:31:13
Lepší být v MRS první, než v ČRS druhý... jako Caesar, jako malé dítě......
Nhraji - Profil | Út 1.1.2013 11:26:18
Tak v čem spočívá můj idealismus? V tom, že odmítám věřit těm nesmyslům, co tu většina diskutujících vydává za realitu?
NMrknato - Profil | Út 1.1.2013 11:25:37
Já se ptám dost často a od našeho předsedy ČRS dostávám občas překvapivá infa, která bych ani nečekal a o to víc si pana předsedy vážím. Bohužel tak jako jsem se svými názory osamocen já, tak je se svými názory osamocen on, zřejmě.
Edit : hraji není idelista. 750 tis. na 29ha není idealismus....... ale výdobytek toho, proč se MRS trhnul.... Tohle by hraj v ČRS nikdy svými modými vočami ze svazu nevydyndal.....
Nnofish - Profil | Út 1.1.2013 11:19:35
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme cestovku
lovtour.cz
Rybářské expedice za tajmenem a ostatními druhy ryb Sibiře. Objevování nových destinací a návštěvy osvědčených míst.










