Ministerstvo zemědělství považuje kampaň proti Vágnerovi za zavádějící

Nfoxxx - Profil | Čt 14.6.2012 7:52:11

aleš vavřina >> Jde ale o to,že přednáška od zástupců Rybářského svazu by ty děti asi moc nezajímala...

    Naleš vavřina - Profil | Čt 14.6.2012 7:37:12

    Ještě mi nedá nepíchnout do jedné části bleskovky, kde ředitelka odboru komunikace ministerstva Kateřina Böhmová tvrdí, že osoby prohlašující, že zástupci svazu by podobnou činnost odvedli v řádu stokorun, jsou mimo realitu. Osobně tvrdím, že za přednášky v režii zástupců rybářského svazu nebo i produkčních rybářů, se opravdu inkasují maximálně režijní náklady, spíše jsou ale tyto činnosti prováděny úplně zdarma. A pokud kuba potřebuje na přednášku realizační tým, tak je to pěkná jitrnice, protože prezentaci i přípravu materiálů musí člověk bez problémů zvládnout sám - osobní zkušenost. Za relevantní považuji pouze najmutí kvalitního zvukaře, co zajistí přednášce kvalitní ozvučení.

      NPYTLAKS - Profil | Čt 14.6.2012 7:33:29

      mates202 - >> prvně musíš zaplatit a pak zaplatí oni tobe,teď se už na nějaké provize vyplacené potom až z toho něco vytřískám nehraje,prvně zaplať,my ti dáme možnost a jak s ní naložíš,tak to je jen tvůj bussiness,tak to v dnešní politice chodí,i do politiky musíš přijít s prachama a né s holou prdelí,ps-kolik rybářů by se tak krásně umělo usmívat u pouštění ryby?jinak mz ani neřeší ,když nějaká firma nebo osoba vytráví řeku,ale přednášet o rybách to už je něco jiného,vždyť ty ryby stačí na obrázku,nebo jv bude takový sherif českých vod,ztrastá každou nestoudnost a nespravedlnost

        NTWIN 69 - Profil | Čt 14.6.2012 7:32:12

        mates202 - >> Ahoj,už jsi někdy zkoušel odehnat prase od plného koryta?Ani to nezkoušej.Uplně stejný je to na Ministerstvu.Dokud bude co bRath,tak tam nikoho nepustí.
        Pokud je co bRath,
        mám Vás Rath.

          Nvydra Lucky - Profil | Čt 14.6.2012 7:24:49

          Tak toto je zářný příklad současného života a hlavně potvrzení onoho slavného - vše souvisí se vším. A hlavně vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá... není co rozvádět, není co komentovat.

            Nfoxxx - Profil | Čt 14.6.2012 7:16:38

            Můj názor,že v tom článku je dobře napsána tato věta a s tím souhlasím:

            Přednášky bez Jakuba Vágnera by nikdy nebyly stejné, protože pro mladou generaci je zajímavým rybářem, který mnohé dokázal, je schopen o tom nesmírně poutavě vyprávět a umí své zkušenosti vhodně prezentovat a proložit informacemi o rybářství obecně,“ uvedla Böhmová.

              Naleš vavřina - Profil | Čt 14.6.2012 6:58:45

              Ministerstvo zemědělství prostě jejich Kubíčka hájit musí - jedná se přece o poradce samotného pana ministra Bendla!!! Jak člověk s Kubovým vzděláním může dělat poradce v oboru rybářství? Stejně dobře tak jako Bendl může dělat ministra zemědělství. A proč je takové ticho kolem Kubíčkovy nominace do komise co bude rozhodovat o toku peněz z Bruselu v nadcházejícím programovém období do sektoru rybářství? Jak to, že všem dalším členům komise bylo doporučeno do Kubovy nominace dále nešťourat? A že byl skoro i předsedou té komise? Otázek kolem Kubíčkových aktivit a ministerstva zemědělství je stále více a je stále více zřejmé, že se bude jednat o další tunely na státní i evropské peníze v tom našem tunelářově, pardon v ČR. A pokud se najdou lidé co na tyto i jiné Kubíčkovy podvody veřejně poukazují, tak jsou mediálně znevěrohodňováni. A proč nejsou i tito lidé miláčky medií? Stačí se podívat na politickou orientaci vlastníků medií a tu srovnat s rozložením sil na ministerstvu zemědělství.

                NLosPafkos - Profil | St 13.6.2012 19:44:34

                Bláža >> jinej by chodil na ryby kanálama a on co půl hodina v reklamě :--(((

                  NAnýzový dědek - Profil | St 13.6.2012 19:38:50

                  mates202 >> Kde žiješ? Ty je zveš, ty platíš.
                  Co trhnou za reportáž nebo film je do jejich kapes...hihi..o))

                    NBláža - Profil | St 13.6.2012 19:38:35

                    LosPafkos >> Dle hesla já na Jakuba, Jakub na mě..... ;o(

                      Nmates202 - Profil | St 13.6.2012 19:36:32

                      Anýzový dědek >> jak já platit, oni budou platit mě, že jim dovolím jet se mnou a na mé místo o:))

                        NRybatorstr - Profil | St 13.6.2012 19:31:46

                        mates202 >> Jak se říká, ryba smrdí od hlavy....

                          NLosPafkos - Profil | St 13.6.2012 19:26:03

                          na ministerstvu se taky lže a krade,takže vrána k vráně sedá :--((

                            NAnýzový dědek - Profil | St 13.6.2012 19:25:47

                            mates202 >> no když jim zaplatíš tak pojedou...o)))
                            PS: Nezapomeň na catering...o))

                              Nmates202 - Profil | St 13.6.2012 19:24:17

                              Anýzový dědek >>no vidíš, to mě nenapadlo, tak já jim zavolám, že jdu v pátek = ať jede někdo od nich se mnou, třeba pojedou?

                                Nmates202 - Profil | St 13.6.2012 19:22:38

                                Rybatorstr >> jj, na to asi něco bude?

                                  Nmates202 - Profil | St 13.6.2012 19:22:18

                                  Dida >> bez urážek by to nešlo?

                                    NAnýzový dědek - Profil | St 13.6.2012 19:21:49

                                    že je huba nebolí...O normálního rybáře mají media zájem jen když jim sám zavolá třeba s trofejním sumcem- jinak o rybářích media mimo JV neštěknou ani popel.
                                    Takže si hezky hřejou svého koně ve stáji...o)))

                                      NRybatorstr - Profil | St 13.6.2012 19:11:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Dida >> Ještě aby si to nehájili, když ty prachy jdou od nich....

                                        NDida - Profil | St 13.6.2012 19:02:19

                                        ještě se ho zastávají pitomci,to že svoje úspěchy postavil na lžích a podvodech už neuvádějí...