MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Ministerstvo zemědělství považuje kampaň proti Vágnerovi za zavádějící

Kategorie: Všeobecné

Ministerstvo zemědělství odmítá zavádějící interpretace související se sérií přednášek o sladkovodním rybářství, které se v posledních dnech objevily v českých médiích. Zdůrazňuje to v oficiálním prohlášení resortu ředitelka odboru komunikace ministerstva Kateřina Böhmová.

více na:
http://www.nase-voda.cz/ministerstvo-zemedelstvi-po​vazuje-kampan-proti-vagnerovi-za-zavadejici/

 

mates202 - ®, 13.6.2012

Diskuse k bleskovce

N jiracekkarel - ® Ne 17.6.2012 15:03:44
petrův zdar chlapi. mám taky pár věcí k panu vágnerovi. to že dělá reklami na čsob je mě celkem u prde.le. když mu za to ta společnost zaplatí tak ať si je dělá to je jeho věc. ale dost mě sere že člověk z apsolutní neznalostí v oboru zemědělství, lesnictví, potažmo rybářství by měl dělat poradce ministrovi který sám nemá žádné vědomosti o svém ministerstvu toto jsem dodneška nepochopil, jak můžou lidi bez vědomostí a příslušného vzdělání řídit nebo radit na ministerstvu jakého koli typu. to je jako by automechanik šel dělat chyrurga do nemocnice. vždyť vono je to stejný néé. lidi nebo motory. další věcí je ta že bych chtěl vidět pana vágnera na vlastní oči jak loví na svazových vodách ty rekordní ryby a vždy uspěje během pár dní nebo dokonce i hodin a to bez svého realizačního teamu. ne že by pan vágner neuměl chytat ryby to netvrdím ale ukázaná platí. rád bycho viděl třeba u nás na svazovce a´t ukáže co umí a jakej je teda frajer, když jsou dny že ryby opravdu nejdou. myslím si že mezi rybářema jsou daleko větší machři než je pan vágner a dost jich znám osobně.další věcí jsou jeho rádoby dokumenty a oblbování laické veřejnosti ale to bych tu psal ještě zítra. no tak sem si taky ulevil už mě to nešlo zadržet. mějte se krásně já jdu na ryby proslíchá se že je v černičáku bájný sumec co tahá lidi pod vodu is loďkama tak ho jdu chytit a budu taky slavnej a kuba bude čučet protože mu vyfouknu místo já mám aspoň lesnickou školu hehehe
N brambůrek.9 - ® Ne 17.6.2012 13:57:21
Kuba skutečně hypotéku má ale nesplácí jí. Mám přítelkyni v ČSOB. Asi si myslel že to zaplatí těma reklamama které pro ČSOB Dělá.
N Vodník Kebule - ® Pá 15.6.2012 9:22:26
Knapík >> čoveče, slušnej postřeh - pochybuju, že by si Kuba bral hypotéku - navíc, kdo by mu ji dal, příjmy stálýho charakteru asi mít nebude?
N bart.bm - ® Pá 15.6.2012 9:19:45
Knapík >> možná jo co ty víš co si koupil za kutloch v Amazonii :))
N Mrknato - ® Pá 15.6.2012 9:16:40
Je to už klasika. "NÁŠ" stát podporuje dobrodruhy, tuneláře, loooobisty a pak se divme, že nemá na to, k čemu je určen.
N Knapík - ® Pá 15.6.2012 9:13:21
bart.bm >> má vůbec sjednanou hypotéku ? jestli se nejedná o klamavou reklamu :-))
N bart.bm - ® Pá 15.6.2012 9:09:09
Z finančních prostředků na akci nebyla podle ní hrazena jen mzda Jakuba Vágnera, ale byl z nich financován také celý realizační tým, organizační, technické a dopravní náklady všech akcí.... ví někdo kolik zas Kubík zhrábl na placení hypotéky?
N (o)_(o) - ® Pá 15.6.2012 9:02:24
Fishky >> Jo a nebo musíte bejt jako Vydra...
N Fishky - ® Pá 15.6.2012 8:45:37
Nerozumím, proč Kubíkovi všichni tak závidíte. Nemáte známého otce, nedostali jste se do televize tlačenkou, nemáte možnost oblbovat lidi na DVD, nechytli jste bájnou arapaimu z verandy hotela, neuškrtila vás anakonda, nepřiklepnulo vám ministerstvo zemědělství tlačenku za tlachání o ničem, neplatí vás z daní souseda? Tak nemůžete být poradci ministra Bendla, to dá sakra rozum, ne?
N Mrknato - ® Pá 15.6.2012 8:37:35
LosPafkos >> Já byl též v CCCP, stejně jako J. Hašek, s vojenským ešalonem.... Proto můžu radit....
N (o)_(o) - ® Pá 15.6.2012 8:34:06
malamut >> ukončenou má jenom základku
N Mrknato - ® Pá 15.6.2012 8:33:43
malamut >> No dobře, má třeba výuční list, ale vyzná se v cizích slovech a jako jediný vyslovuje cizí slova, tak jak se píší, nepřetvařuje se, nedělá chytrého.... třeba rating....
N LosPafkos - ® Pá 15.6.2012 8:32:02
Mrknato >> hoj,jsem byl v Tajikistánu,můžu pomýšlet taky na nějaké teplé místečko tam nahoře ?
N LosPafkos - ® Pá 15.6.2012 8:30:37
malamut >> hoj,je šance,že se pak J.V naučí v base ještě na housle cop. Dalibor :--))
N Mrknato - ® Pá 15.6.2012 8:29:21
Kluci, nedíváte se na to politicky. Takovej Áda, Kléma, Vasil, jeden malíř pokojů, druhý truhlář a třetí krejčí a kam to dotáhli.... Jedna zásada ale platí. Kdo chce radit, měl by bejt v Sovětském Svazu na zkušené a tam se naučí kalit, i ocel někteří ....
N malamut - ® Pá 15.6.2012 8:27:16
šeptal >> vzpomeň si, kolik bylo mezi politiky falešných doktorů práva. Já si myslím, že valná většina z nich má zfalšované i maturitní vysvědčení, a Pavel Ploc i výuční list. Takže Kuba se základkou se jako poradce ministra s přehledem ztratí.
N šeptal - ® Pá 15.6.2012 8:17:58
LosPafkos >> Zaplať pán Bůh za to. :-) I když tohle by asi platil někdo jiný. :-)
N FilipCierny - ® Pá 15.6.2012 8:03:58
Mates PB >> díky za odpověď. :)

[ Vstoupit do diskuse - 78 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNash Magnetický držák do bivaku Magnetic Bivvy Hook

Za 297
Praktická pomůcka, díky které si snadno vytvoříte věšák na různé věci uvnitř bivaku. Můžete ho upevnit kamkoli do bivaku. Magnet je dost silný na to, aby udržel i mokré oblečení, které tak bude rychleji schnout. Karabina není součástí balení.

akce, rybareniWoblery SPRO Kaminari Pike (SLEVA 42%)

Tato nástraha nabízí super atraktivní akci. Při nahazování a zpětném navíjení se potopí do cca.1,8m, při trollingu za lodí pak až do 3,0m. Nástraha je osazena ultra ostrými trojháčky Gamakatsu Treble 18NS vel.2.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
Agency INTERBOHEMIA Agency INTERBOHEMIA

Nabízíme pronájem chat a chalup v oblíbených rybářských revírech (Lipno, Třeboň atd.) - prověřené objekty, rozsáhlý katalog, nízké ceny.