Jakub Vágner opět na mušce

Diskuse k bleskovce Jakub Vágner opět na mušce

Autor diskuse: Hugo Fisher - Profil , 30.5.2012

NLosPafkos - Profil | Út 5.6.2012 15:14:47

Teď si vzal do své zlodějské huby rybáře,já se poseru :---))))

    NAzbest - Profil | Út 5.6.2012 15:13:50

    elhierro >> Teď mluvil i o Vágnerovi:-)))

      NAzbest - Profil | Út 5.6.2012 15:13:18

      Ivo >> mastičkář je trapnej-opakuje se mnohonásobně, hraje na city-ON!!!.-))

        NAzbest - Profil | Út 5.6.2012 15:12:11

        elhierro >> Kubice se dostavil-můžeš dozvracet:-)

          NLosPafkos - Profil | Út 5.6.2012 15:11:54

          tak koukám na zlodějíčka a možná trumfne i H.Chaveze start má dobrej. Kolik hodin tipujete,že mu to vydrží ????

            Nelhierro - Profil | Út 5.6.2012 15:10:52

            Ivo >> Koukám také na to. Je mi z toho na blití. Je podvodník, korupčník. Ale co ti ostatní? Ať se vysere na srdceryvné kecy, ať řekne vše co ví a položí komplet naši politickou garnituru. Ať je to levice nebo levice, nebo dokonce zvrhlosti jako středopravicová strana či středolevicová. Ale má pravdu, že ho nemuseli zatýkat při převzetí peněz, ale mohli ho sledovat dále. Proto jsem si jist, že je to celé divadlo a Němcová na ten noční telefonát o vydání již netrpělivě čekala. A myslím si, že ho z toho ve finále právníci vysekají, páč budou tvrdit, že nevěděl co je v oné krabici (nenašel se tam jediný jeho otisk). Je to komedie a tenhle stát je žumpa všech žump. Tady jde o 7 melounů, ale co kauzy, kde jde o miliardy? Nic nemá cenu se rozčilovat.

              NIvo - Profil | Út 5.6.2012 15:07:00

              elhierro >> Tak se tak dívám v TV na tu jeho obhajobu. Podíl právníků na přípravě formy a obsahu textu obhajoby je zřejmý. Nicméně vše ve stylu : zloděj křičí – chyťte zloděje ….
              Panu Ráthovi najednou vadí zákonné důvody vazby a jejich aplikace v obecné rovině, vadí mu a poukazuje na prý hrozné podmínky ve vězení, na malý prostor k procházkám atd.(dokud nebyl ve vazbě jako klient, tak to neřešil – osobní zkušenost je vždy ideální pro posouzení stavu věci..) . Jedním dechem chválí práci vězeňské služby a zároveň řekne, že mu dali do úst roubík….!!! Paradox stíhá paradox.
              Ovšem – jak jinak – o samém činu, za který je vazebně stíhán – zatím nepadlo ani slovo..!!Poukazuje na to, že je neslýchané, aby byly ve sněmovně ozbrojení policisté.
              Divné ! Pojem neozbrojený policista ve službě neexistuje – snad s výjimkou věznic, kde se zbraně logických důvodů odevzdávají. Co se mu zdá tak divné ? Je to pouhý vodopád prázdných slov podaných s hranou umírněností . Pane Macku – kde jste ???

              Edit: omluvil se i Vondra...... Prý pracovní důvody.... Opravdu ???

                Nelhierro - Profil | Út 5.6.2012 15:06:54

                Azbest >> nejsem levičák a pravice mi vzala veškeré moje iluze o demokracii. Protože pravice se chová u nás pomalu jako to gestapo. Kubice? Chce se mi zvracet! A jak čtu tvoje příspěvky, tak ty jsi v podstatě ředitel zeměkoule, kterému v podstatě vadí kde co, včetně mistra JV.

                  NAzbest - Profil | Út 5.6.2012 15:02:21

                  elhierro >> jak tě tak čtu, tak ty budeš nakonec levičák, sociální demokrat a odborář-taky se mi chce zvracet.
                  Založ si na politické téma vlastní diskusi a tak můžeš dštít síru a oheň spravedlivého hněvu:-)

                    Nelhierro - Profil | Út 5.6.2012 14:57:05

                    Ivo >> chce se mi zvracet. Ze schůze sněmovny se omluvil Kubice. Není to tím, že on stojí za celou touhle šaškárnou a doktora do basy dostal on a jeho lidé? Připomíná mi to vtip kdy si dva říkají: Ty vole za bolševika bylo líp. Druhý čumí, nechápe. No jasně vole, tenkrát bylo kam utéct. :-)

                      Nelhierro - Profil | Út 5.6.2012 14:47:48

                      Ivo >> kéž by zazpíval celou hymnu, z Pražského hradu by pak mohl být politický Mírov, kde bude velet Vašek (ne ten od Evy) :-)

                        NIvo - Profil | Út 5.6.2012 14:33:34

                        elhierro >> zatím nejsou obvinění, ale pouze podezřelí. Nicméně - kolem Rátha je opravdu bublina jako hrom včetně již zmińovaných privilégií ve prospěch mastičkáře. Ale např. Kott - kde nic, tu nic ... Zvláštní...Jdu se podívat, jak bude felčar zpívat .

                          Nelhierro - Profil | Út 5.6.2012 14:28:28

                          Unkas >> jjj, moje nebožka babička vždy vzpomínala na 1. REPUBLIKU. Vždy říkala jak to bylo za Bati, Meinla (zde pracovala jako obchodní příručí) a dalších továrníků. Centrem dění byla Vídeň a Praha. Kde jsme dnes? V prde... :-(

                            NUnkas - Profil | Út 5.6.2012 14:00:57

                            elhierro >> Divná je tahle republika už od roku 1948. Takže pochybuji, že někdy zde vznikne normální právní stát.

                              Nelhierro - Profil | Út 5.6.2012 13:56:15

                              Unkas >> Jasně, o pravici jsem hovořil v tom smyslu, jak Němcová rychle Ratha vydala. A k tomu byla na příjmu ve 22.40 hod. Není to divné? Nečekala na ten telefonát?

                                Nelhierro - Profil | Út 5.6.2012 13:55:13

                                Azbest >> No těch odposlechů bude daleko více. A dnešní technika umí hodně, kde máš jistotu, že jsou live? No, nedávno chytli ředitele MP Praha s úplatkem a nějak se to zahrálo do autu. A to byl člen ODS.

                                  Nmoskyt - Profil | Út 5.6.2012 13:52:52

                                  14:00 ČT 24 ...přijel jsem kvůli panu doktorovi z ryb.

                                    NUnkas - Profil | Út 5.6.2012 13:52:29

                                    elhierro >> Tak, třeba ten Gross, jako předseda ČSSD, byl asi těžko pravičák. I když u nás je všechno možný.


                                      NAzbest - Profil | Út 5.6.2012 13:52:06

                                      elhierro >> Chytil někdo někoho z tebou jmenovaných s bednou peněz?
                                      Nemluví odposlechy dost jasně?

                                        Nelhierro - Profil | Út 5.6.2012 13:48:11

                                        Ivo >> No ani jeden z obviněných není poslancem. Tak před kým by se měli obhajovat. Jak z odposlechů vyplynulo, doktor již tam tvrdil, že oni na tom jsou hůře, páč imunitu nemají. Mě spíš vadí dvojí metr ze strany pravice. Ratha Němcová vydala okamžitě v noci (jaká náhoda že byla ve 22.40 hod. na příjmu). A co ostatní kauzy jako Vondra, Bém, Řebíček, Janoušek, Gross a mnoho dalších.