Jakub Vágner opět na mušce

Diskuse k bleskovce Jakub Vágner opět na mušce

Autor diskuse: Hugo Fisher - Profil , 30.5.2012

elhierro - Profil | Út 5.6.2012 13:45:07

Azbest >> Věř tomu, psali to i v novinách. :-))) Tak to musí být pravda. :-)) Máš pocit, že dnes je doba jiná než za gestapa a komunistů? Já mám pocit, že jsme víc než policejní stát. :-(

    Azbest - Profil | Út 5.6.2012 13:37:36

    elhierro >> tomu nevěř, že ho budí každejch 20 minut.
    To dělali komunisti a gestapáci-dneska už by si to těžko dovolili.

      Ivo - Profil | Út 5.6.2012 13:33:13

      elhierro >> Mě spíš vadí ten dvojí metr. Privilegia jen pro Rotha, ale pokud vím, tak v této kause není sám, kdo je vazebně stíhán. Proč nemají stejné možnosti i ti ostatní ??

        Ivo - Profil | Út 5.6.2012 13:30:46

        Azbest >> zákeřný - jak se to vezme. Macek v té době opravdu veřejně mluvil o možné satisfakci na poslanecké úrovni. Čili - mastičkář byl varován. Ale máš pravdu - ze předu by to bylo lepší ...

          elhierro - Profil | Út 5.6.2012 13:28:37

          Ivo >> Já bych raději od Ratha slyšel další jména. Prostě ať tu bandu napráší než se náhodou zcelá sám v base uškrtí na gumě od trenýrek. Proč ho asi dozorci hlídají a každých 20 min ho budí i v noci? Že by nějaká hláška, že se mu něco stane? Mrázka, když řekl, že bude mluvit, také někdo profesionálně odstřelil. Jo, žijeme to v divném státě... :-( Apropo, neměla by se tato otázka přejmenovat na: Rath opět na mušce?

            Azbest - Profil | Út 5.6.2012 13:27:28

            LudaT >> tam by je mohli fasovat už na vrátnici-třeba od Srstky:-))

              LudaT - Profil | Út 5.6.2012 13:24:20

              Azbest >> Jen škoda že se tohle vzájemný propleskávání se poslanci víc neujalo. Tam by facku zasloužil asi každej první. :-))

                Azbest - Profil | Út 5.6.2012 13:21:00

                Ivo >> kdepak ohled na kamery:-))
                Jsou oba levý jak šavle:-)
                Lepák seděl, ale měl bejt z druhý strany.Takhle bohužel měl krysák pravdu, že to bylo trochu zákeřný.

                  Ivo - Profil | Út 5.6.2012 13:10:08

                  Azbest >> to souhlas - byla to spíš taková klukovská strkačka. Možná s ohledem na kamery a prostředí. Ale ten lepák už mu nikdo neodpáře..:-)))

                    Azbest - Profil | Út 5.6.2012 13:01:49

                    Ivo >> čemu se žulíš?
                    Já jako kuřák mám taky svoje práva!!
                    Já bych to za Macka s chutí vzal.Pohlevek od něj sice sedl, ale ta následná potyčka byla bezzubá a jalová.
                    Došlo mi, že ani jeden z těch krava´táků v životě nezažil skutečnou rvačku...

                      Ivo - Profil | Út 5.6.2012 12:50:41

                      Azbest >> :-)))))))))))))

                      Říká se, že opakování je matka moudrosti - tak proč to nezopakovat. A facka od Macka by jednání jistě příjemně zpestřila ..:-)))

                        Azbest - Profil | Út 5.6.2012 12:45:14

                        Ivo >> tak by mne zajímalo, jestli taky platí:"Kuř a bude ti........".
                        Před Mackem bude despeRátha asi bránit eskorta, ale zkusit by to mohl.-).

                          Ivo - Profil | Út 5.6.2012 9:42:38

                          elhierro >> ono platí i (viz Rath) - dej a bude ti dáno ...:-)))
                          Prý bude dneska na jednání sněmovny přítomen i pan Macek ..:-))))

                            elhierro - Profil | Út 5.6.2012 8:47:10

                            LosPafkos >> Ale. Tohle nemůžeme nikomu přát. Víš jak se říká: Přej, bude ti přáno. :-)

                              LosPafkos - Profil | Po 4.6.2012 21:44:55

                              Kozič origin >> že tě tu vidím ,kde mám nástrahy na třepanou na kapře 80+ ? :--))))

                                LosPafkos - Profil | Po 4.6.2012 21:43:10

                                elhierro >> však on J.V jednou narazí na anakondu kterou už neuškrtí holejma rukama a bude fertig a pomník na Vltavě.

                                  Azbest - Profil | Po 4.6.2012 21:29:30

                                  Kozič origin >> tak počkej tady a buď v očekávání-třeba Mič příde:-)

                                    elhierro - Profil | Po 4.6.2012 20:33:01

                                    Kozič origin >> :-)

                                      Kozič origin - Profil | Po 4.6.2012 20:25:52

                                      elhierro >> Tam jsem byl, je to tam hodně podobné.

                                        elhierro - Profil | Po 4.6.2012 20:10:57

                                        Kozič origin >> tak to nelez na MRK, ale na FEJSBŮK :-)