Jakub Vágner opět na mušce

Diskuse k bleskovce Jakub Vágner opět na mušce

Autor diskuse: Hugo Fisher - Profil , 30.5.2012

Paranoidní Schizofre - Profil | Ne 3.6.2012 22:50:55

Azbest >> smíšený pocity.... rozhněvaný se slzou v oku nesouhlasím.....
a jak bývá zvykem oponuji :
http://cs.wikipedia.org/wiki/Bulv%C3%A1rn%C3%AD_m%C​3%A9dium

    PYTLAKS - Profil | So 2.6.2012 16:53:13

    je to nějaká hloupá ryba,když neuteče jak se k ní potopí na metr,dva,pokud se živí mrtvolama,tak tam musí mít teda úmrtnost,protože jiná ryba tam vidět nebyla

      Azbest - Profil | So 2.6.2012 15:42:31

      Paranoidní Schizofre >> můžeš s tím nesouhlasit, můžeš se hněvat, můžeš i platakt, alr to je asi tak...a dál už to znáš od Cimrmana.
      Tři zprávy otištěné na super.cz, jsou absolutně korektní-tudíž nebulvární.
      Nejde o senzaci-jen "senzaci" uvádějí na pravou míru, což by měl dělat seriozní tisk, ale třeba i k tomu dojde:-).

        Paranoidní Schizofre - Profil | So 2.6.2012 8:34:09

        Azbest >>s tim nesouhlasím.... bulvární zpráva zůstane bulvární i kdyby jí otiskli v parlamentních listech....

          Azbest - Profil | Pá 1.6.2012 15:54:45

          Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 1.6.2012 15:43:07 >> to bude jen vrozená skromnost.

            Royale with Cheese 31,95 - Profil | Pá 1.6.2012 15:43:07

            Azbest >> krom toho prodával špatně, protože mu to sypalo málo.

              Azbest - Profil | Pá 1.6.2012 15:39:05

              Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 1.6.2012 15:35:21 >> prodával je sloveso nedokonavé, čili komentuje průbeh akce, nikoli její konec-ten totiž ještě zdaleka nenastal.
              Prodával dobře, protože mu to sypalo. Co bude, to v našich poměrech bohužel není ani ve hvězdách...

                rover - Profil | Pá 1.6.2012 15:37:30

                kasch >> solich76 - 1.6.2012 15:32:24 >> :-) za peníze cokoliv ...

                  Royale with Cheese 31,95 - Profil | Pá 1.6.2012 15:35:21

                  Azbest >> ne, Rath to prodával špatně. Kdyby dobře, nebyl by v base, jako není většina " onijů".

                    solich76 - Profil | Pá 1.6.2012 15:32:24

                    rover >> drsné video ))))))) ten skok do vody a prut v čelistech )))))) kdyby ta ryba škubla tak mu ty mlíčňáky zůstanou na té ručce ))))))))))) no jooooo no ASI JINÝ GANG CO ))))))

                      Azbest - Profil | Pá 1.6.2012 15:26:51

                      rover >> jistě.

                        rover - Profil | Pá 1.6.2012 15:19:20

                        Azbest >> Nicméně nějaká kačka mu z toho určitě vypadne, o to zřejmě běží. Neřekl bych, že dělá něco nezákonného. Pokud o něčem takovém víš, svou občanskou povinnost si určitě rád splníš ...?

                          Azbest - Profil | Pá 1.6.2012 15:09:45

                          rover >> no tak tohle zrovna zase pěkně zmatlal. Průhledný až přiblble.
                          Mimochodem-Rath taky svoje konexe, "schopnosti" a vliv dobře prodával.
                          Že?

                            Azbest - Profil | Pá 1.6.2012 15:07:12

                            Sven >> naprosto přesně řečeno.

                              (o)_(o) - Profil | Pá 1.6.2012 15:04:29

                              Sven >> V této branži přežívají jen ti nejsilnější nebo s jejich podporou.
                              Nicméně se vizuálně ani verbálně před kameru nehodí.

                                iva - Profil | Pá 1.6.2012 14:46:26

                                Sven >> nevím, jestli vidíš, když dám "líbí se mi", tak raději takhle: souhlas, to je to, oč tu jde. Dík.

                                  Jarda Š. - Profil | Pá 1.6.2012 14:38:07

                                  Sven >> Přesně tak. Jde o to, že ve svých veřejných vystoupeních často přehání a mnohdy vyloženě mystifikuje.

                                    Sven - Profil | Pá 1.6.2012 14:10:49

                                    ZERP >> Ani v této ani v žádné jiné, z už asi 150 debat na stejné téma, které tu proběhly, jsem nezaznamenal ničí tvrzení, že JV neumí ryby chytat.
                                    To oč tu běží je, že v zájmu jeho byznysu veřejnosti lže a podvádí, dělá z laiků hlupáky a pokřivuje
                                    pohled na rybařinu dětem, které jsou profesionální, reklamní masírkou nejsnadněji manipulovatelné.

                                      Jarda Š. - Profil | Pá 1.6.2012 13:54:12

                                      MB >> Pochybné je Vágnerovo tvrzení, že předchozí rekord byl jeho - 75 kg z r. 2009, když J. Wade uvádí u svého největšího "goonche" 75,5 kg (s tím, že viděl podstatně větší exempláře, ale nepodařilo se mu je ulovit).