Jakub Vágner opět na mušce

Diskuse k bleskovce Jakub Vágner opět na mušce

Autor diskuse: Hugo Fisher - Profil , 30.5.2012

NAzbest - Profil | Pá 1.6.2012 13:04:34

Paranoidní Schizofre >> pokud je článek podložen důkazy, či dokonce ičitými svědky, pak přestává být bulvární-ať je v kterémkoli periodiku...nemyslíš?

    NAzbest - Profil | Pá 1.6.2012 11:05:36

    jurasoft >> to bych zas tak jako ty neviděl.
    Kdyby skutečně něco někde našel a chytil, tak by byl hodně stupidní, kdyby někde větral souřadnice.
    Je totiž známá skutečnost, že se po světě nepohybuje jen on s kamerou a příručkou "Jak oblbnout prosťáčka".
    Existujou lovci, kteří skutečně (třeba v Amazonii-ano i českofonní)) pobývají a to poměrně dlouhodobě, takže kdyby nějaká relevantní informace existovala, mohla by jim být vodítkem.
    Jsou to lidi, kteří nemají zapotřebí své zážitky medializovat, přifukovat a kašírovat, natož prodávat a dělat s obecenstva stádečko.

      NAzbest - Profil | Pá 1.6.2012 10:56:58

      Lee-Haney >> je taky vidět, že diskuse hojně navštěvují škodolibí pindalové, kteří nevědí, na kterou stranu by měli patřit a tak bez názoru dloubou na všechny strany jen, aby byli vidět.
      Zoufalou úroveň scének pozná nejen odborník-ono stačí, se na to dívat bez klapek na očích.

        NParanoidní Schizofre - Profil | Pá 1.6.2012 9:10:38

        jurasoft >> je docela sranda sledovat, jak se bulvár tiše šíří médii, až nastane bod zlomu, kdy seriózní média budou všem pro smích, porotože jejich zprávy budou znít poněkud nepřesvědčivě až fádně....
        viz tato zpráva postovaná ze "seriózního" zdroje, čecháčci chtěj prostě vidět krev.....
        ps: doporučuju návštevu konspiračních webů , kde kolují domněnky že veškerá média ovládá pár vyvolených iluminátů, na to kono by se snad dalo usuzovat že JW je též jedním iluminátem, že snad ovládá počasí a možná i ryby .... :)

          NParanoidní Schizofre - Profil | Pá 1.6.2012 9:02:43

          bulvárně o obulváru v bulváru.......
          ps: špatná reklama taky reklama.....

            NLee-Haney - Profil | Pá 1.6.2012 9:01:15

            Jde vidět že Kuba opravdu umí,když zde jsou i odborníci co jeho videa tak sledují a hledají veškeré chyby a tím nutí tyhle lidi dívat se na jeho videa.Myslel jsem si že jsou tu jen jeho odpurci,ale opak je pravdou.Jsou tu jen jeho fanoušci co ho tak žerou že nevynechají jediné video svého boha a udělají pak rozbor daného obsahu.:)

              Ndonald5 - Profil | Pá 1.6.2012 8:36:28

              LosPafkos >> však jsem mu psal, že radši nebude chytat, aby neprásk svoje topíky :-D

                NSiven Polní - Profil | Pá 1.6.2012 8:11:46

                juny93 >> CO TAM JE?

                  NLosPafkos - Profil | Pá 1.6.2012 8:10:04

                  donald5 >> ahoj,to je kodovana řeč jejich kmene,ale Ládík ti to zajisté do sz práskne. Já to ani snad nechci vědět,to bude loužička :--))) Ale Ládík nechytal,toho nic nepřinutí sundat cenovku z děličky :--))

                    NZERP - Profil | Pá 1.6.2012 8:08:35

                    Párkrát jsem s JV byl na rybách a fakt to umí.Nebýt JV tak by plno rybářu nechytlo svou životní rybu. Viz. ty co pruvodcoval kdekoliv ve světě mají celoživotní zážitky. Škoda že neřešíte duležitější věci.......zerp@seznam.cz V.Zelenka

                      Ndonald5 - Profil | Pá 1.6.2012 8:05:56

                      LosPafkos >> zdarec:-D, hele,Ládík psal o rybačce s enteronem na Prcku, a nějak ho nemohu nalézt, to je slang?

                        Nmedvěd - Profil | Pá 1.6.2012 8:02:08

                        Ještě že se ten Kuba vyskytl.Je zárukou plodné diskuze kdekoliv se objeví.MM musí mít radost

                          NLosPafkos - Profil | Pá 1.6.2012 7:59:39

                          donald5 >> slezte z toho lustru Donalde :--))) dobré ráno

                            Ndonald5 - Profil | Pá 1.6.2012 7:57:05

                            Azbest >> amen :-)

                              Nbremic - Profil | Pá 1.6.2012 6:14:41

                              No já bych to viděl na Oscara za střih a kameru. Maliny potom za nejhorší mužský herecký výkon a za scénář.

                                NAzbest - Profil | Pá 1.6.2012 1:33:41

                                thym >> no vida-podívat se do diskuse mne nenapdlo a teď vidím, že nejsem sám, kdo to postřehl.
                                To mě jen těší, že nejsou všchni ovce:-)

                                  NRybatorstr - Profil | Pá 1.6.2012 0:35:05

                                  Azbest >> Chuck a v důchodu? To bude konec světa......

                                    Nthym - Profil | Pá 1.6.2012 0:30:17

                                    Azbest >> zajímavý postřeh. Ty záběry prostě nejsou pro českýho rybaříka, řídícího se selským rozumem. Jsou to záběry ála Steve Lichtag, pro publikum od tlusté americké babičky, drtící popcorn mezi dásněni, po německýho šoféra trolejbusu. V neposlední řadě musí zaujmout kritika "envirofilmů" který už na základce propadal z přírodopisu. A v rámci tohohle všeho to JV dělá dobře, o tom není pochyb (až na občasné chyby při sestřihách a při retuši fotek - viz. poslední fotky lidožrouta a jeho ploutevních paprsků/přívěsků - ale ty chyby jsou i ve velkofilmech). Široké masy lidí mu drží palce a mají ho rádi. Obyčejným rybářům a věděcké veřejnosti nezbývá, než kroutit hlavou a rozebírat filmařinu v diskuzích...

                                      NAzbest - Profil | Čt 31.5.2012 23:37:49

                                      yvana >> klidně se rozkecej taky-to může každej:-).

                                        Nmet - Profil | Čt 31.5.2012 23:37:09

                                        Viete preco biologovia nepopisali este vsetky rybie druhy? Lebo musia pockat kym Ich vsetky Kubik (prvolovec) opicha hacikmi, vypolibkuje a po tomto iniciacnom rituali mozu zacat oficialne existovat. :)))