Jakub Vágner opět na mušce

Diskuse k bleskovce Jakub Vágner opět na mušce

Autor diskuse: Hugo Fisher - Profil , 30.5.2012

Nšeptal - Profil | Čt 31.5.2012 23:35:41

Vypadá to, že si Kuba může založit s vidlema velkoobchod.

    Nyvana - Profil | Čt 31.5.2012 23:29:43

    Azbest >> Ahoj ty jsi se nějak rozkecal o co tady vůbec jde?O perníkovou chaloupku a ježibabě??.:-))

      NAzbest - Profil | Čt 31.5.2012 23:21:42

      Nějak jsem nepobral video z posledního meziplanetárního rekordu.
      Ryba na fotkách i videu je to pořádná, ale z videa čouhá zase křečovitý boj o senzaci za každou cenu.
      Bajker Chuck Vágner zasekává-okamžitě střih (jak jinak), po střihu už na prutu je vidět odpor-to je takovej problém (když točím dramatickej zásek) pověsit na šňůru poleno, nebo šutr, aby tam byl odpor hned?
      Doufám, že to kluci příště natočíte podle mého knofhof.
      Pak se statečný vzor dětských našených očí vrhá neohroženě do vln s prutem v ruce, aby riskoval život přeplaváním asi desetimetrové louže, když tu nekonečně dlouhou trasu zdolal, vystupuje na břeh s prutem v zubech. S prutem, na jehož konci bojuje o život 87kg monstrum, co se živí lidma. Naprosto v klidu-akorát bych tam ještě vsunul třeba zasunutí bombónu Mentos do ůst a šibalský úsměv.
      Před tím už je sice tak blízko, že ho kameraman v pohodě točí pod vodou-takže je asi potřeba ho zase tahat na druhou stranu louže, ale to hlupáčkovi u obrazovky nemůže dojít.
      Tak tam zase chvíli zapózuje, aby se opět nesmyslně vrhnul do hlubin jezírka a čvachtal zpátky(což dokresluje dramatická hudební kulisa), aby na původní straně šťastně udolal rybího vrahouna a pak s ním polaškoval u břehu.
      Velice duchaplný scénář...:-))
      Jen mi přijde zvláštní, že na celém videu není vidět celek(záběr, kde by byla vidět velikost oné vody), což mne vede k nesmělé spekulaci.
      Ukecáme někoho, kdo to umí (jako už tolikrát), aby nám rybu chytil, či sehnal a hlavně dodal.
      Najdeme příhodnou zatopenou skalní rozsedlinu, či tajch(horské jezírko), dostatečně malé, aby nám ryba někam nezdrhla.
      Té pak nezbyde, než se placatit na dně a čekat, až se kolem ní vyblbne hošík s modrými ploutvemi a jeho kumpán s kamerou.
      Pak byvše nabodnuta na hák, musí se nechat pár hodin vláčet sem a tam vodou...že aby bylo dost záběrů na stříhání a montáž, načež je několikrát slavně, s láskou a polibkem enviromentálně "vypuštěna" do louže s pokřikem "Chyť a pusť".
      Pak už se může těšit (pokud ji někdo odveze zpátky na velkou vodu), až bude figurovat v nějaké další reklamě-třeba na kondomy.
      Takhle se vrací úder?
      To je docela prča:-)

        NLosPafkos - Profil | Čt 31.5.2012 22:58:36

        Azbest >>horší až se tady začnou ztrácet lidi cop.-Malamut :--))

          NAzbest - Profil | Čt 31.5.2012 22:54:47

          nofish >> aha-sorry-fakt mi utekla dvě písmena:-))

            Nnofish - Profil | Čt 31.5.2012 21:58:58

            LosPafkos >> Ten moc kecal, nas(zlobil) moc lidí :-) Kradl a kecal. Když budeš jenom krást, tak to bude v pohodě :-)

              NLosPafkos - Profil | Čt 31.5.2012 21:57:37

              nofish >> že by další nadějný sběratel krabicového vína,ty ráth krabicové :-)))

                Nnofish - Profil | Čt 31.5.2012 21:54:58

                LosPafkos >> Na brambory nechytám, nikdy jsem nechytal. Vždycky jsem je rozvařil a tak jsem od toho upustil :-)
                Já mu nezávidím to že ho živí to co ho baví, závidím mu to jak v klídku, bez mrknutí oka lže. Umět to tak už jsem dávno v politice a mám nakradeno na doživotní rybolov kdekoli :-)

                  NLosPafkos - Profil | Čt 31.5.2012 21:51:29

                  nofish >> třeba to má robotické,kybernetické ryby od fa.Dřevoplech a my víme houby kam kráčí vědeckotechnická revoluce. Hold mazák už byl všude dvakrát a my lapáme na bramboru :--)))

                    Nnofish - Profil | Čt 31.5.2012 21:46:45

                    LosPafkos >> :-)
                    Jo tak. Nu tedy pro Azbesta. On pan Vágner propaguje CHaP a jak jsou ryby kamoši, ale přitom je na videích vidět, jak chytá na živou....

                      NLosPafkos - Profil | Čt 31.5.2012 21:41:18

                      nofish >> já mám třeba kámoše opičku a von jí dá se šesti :-))) Azbest ztrácí písmenka,bordelář :---((((

                        Nnofish - Profil | Čt 31.5.2012 21:38:29

                        Azbest >> teď jsem nějak mimo

                          Nnofish - Profil | Čt 31.5.2012 21:37:35

                          LosPafkos >> njn, za to žížaly jeho kamarádky už nejsou? Aha, on jen ryby. Zajíce už klidně autem přejede? :-)

                            NLosPafkos - Profil | Čt 31.5.2012 21:29:03

                            nofish >> já ho potkal na náplavce a lapal sumejše na žížaly,asi by neprošil kamaráda cejna.

                              NAzbest - Profil | Čt 31.5.2012 21:27:13

                              Rybatorstr >> Norris má zatím jedinou kliku-že nechytá rekordní ryby v životu nebezpečných podmínkách na běžícím pásu, ale až je bajkař všechny "uloví", pak bude muset expandovat a pak se všichni superheros můžou pomalu pakovat do důchodu.

                                NAzbest - Profil | Čt 31.5.2012 21:24:07

                                nofish >> které narážky konkrétně máš na mysli?

                                  Nnofish - Profil | Čt 31.5.2012 20:59:25

                                  likin >> člověče škoda že nejde dát deset "líbí" dal bych ti je. Plně souhlas.
                                  MImochodem, pořád mi nikdo neodpověděl, když JV vše pouští a je sporťák(sportovní rybolov?) tak co kua je s těma nástražkama do p..... :-)

                                    NRybatorstr - Profil | Čt 31.5.2012 20:57:12

                                    Azbest >> Možná už se pod ním třese trůn.....

                                      Nlikin - Profil | Čt 31.5.2012 20:55:45

                                      Četl jsem tady spousta věcí o "sportovním" rybolovu. Pokud chci sportovat nebo soupeřit ve slova smyslu rovného s rovným, pak je blbost toto spojení používat v rybolovu.
                                      Spojení soupeř-kolega který nachytá víc-ryba, je poněkud diskutabilní. Buď mám za soupeře kolegu (musím nachytat víc nebo rekord ! ) a nebo je můj soupeř ryba, a pak se nemusím poměřovat s kolegou rybářem.
                                      Pokud lovím, tak je primární věc úlovek, jak s ním naložím, v rámci úcty k přírodě, je už každého věc.
                                      Výraz " žralok sportovně ulovil námořníka" jsem ještě neslyšel.

                                        NAzbest - Profil | Čt 31.5.2012 20:47:33

                                        Rybatorstr >> obávám se, že Chuck je už tak dva roky na výsluní jen a pouze díky benebolenci McVágnera a jeho Stvořitele.