Jakub Vágner opět na mušce

Diskuse k bleskovce Jakub Vágner opět na mušce

Autor diskuse: Hugo Fisher - Profil , 30.5.2012

Rybatorstr - Profil | Čt 31.5.2012 20:29:39

nofish >> :-))) Není šance ho překonat....

    nofish - Profil | Čt 31.5.2012 20:23:26

    Rybatorstr >> on toho Ch.N. umí více.........http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Chuck_Norris

      Kozič origin - Profil | Čt 31.5.2012 20:22:02

      šmudla007 >> Když strefíš někoho šípem do hlavy, tak nemusí být jedovatý.

        Kozič origin - Profil | Čt 31.5.2012 20:20:19

        nofish >> Chuck se obává o své panictví.

          Rybatorstr - Profil | Čt 31.5.2012 20:20:10

          Azbest >> Ahoj, Chuck N. umí dát gól ještě než začne zápas :-))

            nofish - Profil | Čt 31.5.2012 20:18:53

            Azbest >> No J.V., jak tak sleduji, je jeho velký konkurent. Chuck anakondu zabije, bojí se jí. JV ji podrbe za hlavou a přenese jinam. Atd... atd... Kdo ví, jestli se chuck již neobává o své prvenství ve všem (je známo, že je nejlepší v čemkoli) :-)

              elhierro - Profil | Čt 31.5.2012 20:14:00

              Azbest >> :-)) No jóóó. Žádný Baitcasting, ale Bajking. :-D

                Azbest - Profil | Čt 31.5.2012 20:10:47

                nofish >> v jakém slova smyslu?

                  nofish - Profil | Čt 31.5.2012 19:46:32

                  Azbest >> V tomhle se nežertuje. Chuck N. má možná namále......

                    Azbest - Profil | Čt 31.5.2012 19:41:38

                    elhierro >> Chuck Vágner Fishing, čili Pseudohero Bajking?:-)

                      elhierro - Profil | Čt 31.5.2012 19:34:31

                      Azbest >> A pak v podání jednoho umělce existuje něco jako storry fishing, tedy rybolov smyšlený. :-)))

                        Azbest - Profil | Čt 31.5.2012 19:29:28

                        Tady furt někdo marně míchá hrušky s jablkama.
                        Sportovní(asi by byl lepší název-zájmový) rybolov a rybolov soutěžní (závodní), jsou dva rozdílné pojmy.

                          Jaroch - Profil | Čt 31.5.2012 17:19:29

                          juny93 >> Už netřeba komentář :-D

                            šmudla007 - Profil | Čt 31.5.2012 17:07:33

                            venca1 >> Takzvané šípové žáby jsou jedovaté díky tomu, že požírají jedovaté druhy hmyzu a tento jed si střádají pro svou vlastní obranu(Jedovatý druh hmyzu se zase živí jedovatými rostlinami a střádá tento rostlinný jed). Tudíž šípové žáby chované u nás krmené nejedovatým hmyzem(našima mravencama atd)= nejsou jedovaté, což jsi asi chtěl napsat.

                            Žádná žába nežere rostlinný materiál- jenom pulci se živí na "čemkoliv".

                              juny93 - Profil | Čt 31.5.2012 16:48:01

                              mrkněte na tohle jakej to je podvodník nevěřil bych tomu ......http://www.youtube.com/watch?v=o6AbdaYTuHU&feature=​player_embedded

                                ciernabaca - Profil | Čt 31.5.2012 16:29:59

                                Kurare je rostlinný jed, některé druhy pralesniček mají kožní toxin: batrachotoxin.

                                  Michal - Profil | Čt 31.5.2012 15:19:51

                                  venca1 >> já teda nevím, odborník nejsem, ale vždycky jsem měl za to, že žáby žerou hmyz, o rostlinožravé žábě jsem ještě neslyšel

                                    Michal - Profil | Čt 31.5.2012 15:09:24

                                    G.Moolis >> když už tak "suterén" jo ? :-)

                                      Knapík - Profil | Čt 31.5.2012 15:03:19

                                      jestli ona to nebyla Černá zmije ...
                                      http://www.youtube.com/watch?v=LA8xefivXFc